Į teisiamųjų suolą sės seniūnas ir dviejų bendrovių direktoriai
KriminalaiĮ teisiamųjų suolą sės seniūnas ir dviejų bendrovių direktoriai
2017 gruodžio 28, Ketvirtadienis 13:34

Į teisiamųjų suolą sės seniūnas ir dviejų bendrovių direktoriai

Į teisiamųjų suolą sės seniūnas ir dviejų bendrovių direktoriai

Panevėžio apygardos prokuratūra perdavė teismui baudžiamąją bylą, kurioje kaltinimai pareikšti trims asmenims, tarp jų – buvusiam vienos Kupiškio rajono seniūnijos seniūnui A. Z.

Šioje byloje ikiteisminį tyrimą atliko Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Panevėžio valdybos pareigūnai, o jiems vadovavo Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras.

Buvusiam Kupiškio rajono seniūnui A. Z. pareikšti kaltinimai dėl kyšininkavimo bei dokumentų suklastojimo. Kartu su juo į teisiamųjų suolą sės dviejų bendrovių vadovai. Vienas jų, J. P., kaltinamas dokumentų klastojimu ir valstybės tarnautojo papirkimu, o antrasis, A. Š. – dokumentų klastojimu.

Įtariama, kad 2015–2016 metais A. Z. už tai, kad J. P. vadovaujama bendrovė be kliūčių vykdytų rangos sutartį dėl Kupiškio rajono kelių ir gatvių priežiūros, iš minėtos bendrovės galimai gavo beveik 7 tūkst. eurų vertės kyšį. Kyšininkavimui užmaskuoti klastojant dokumentus buvo pasitelkta dar viena bendrovė, vadovaujama A. Š.

Už kyšio priėmimą arba kyšio davimą Lietuvos Respublikos baudžiamasis kodeksas numato baudą, areštą arba laisvės atėmimą iki 5 metų.

LR Prokuratūros inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Paaiškėjo, kurios komandos pateko į finalines varžybas

  Lietuvos seniūnijų sporto žaidynės – didžiausias masiško sporto sisteminis renginys, apimantis plačiausią šalies geografiją ir siekiantis pakviesti visus šalies gyventojus reguliariai sportuoti gyvenamosiose vietose ir tokiu būdu didinti jų fizinį aktyvumą, kaip svarbiausią sveikatingumo veiksnį.

 • Geriausios seniūnijos pagerbtos Prezidentūroje

  Prezidentūroje buvo apdovanoti nacionalinio seniūnijų konkurso „Valstybę kuriame mes“ laureatai. Žemės ūkio ministerija įteikė premijas 4 iš 13 konkurso nugalėtojomis išrinktų seniūnijų.

 • Aktyvios šalies seniūnijos dalyvauja nacionaliniame konkurse

  32 seniūnijos varžysis dėl geriausiųjų vardo Nacionalinio seniūnijų konkurso „Valstybę kuriame mes“ finale. Valstybės atkūrimo 100-mečiui skirtą konkursą inicijavo Kultūros ministerija, siekdama skatinti bendruomeniškumą, stiprinti vietos savivaldą. Iš viso konkurse buvo sulaukta per 60 paraiškų, kuriuose konkurso dalyviai pristatė per pastaruosius penkerius metus nuveiktus darbus, padėjusius suvienyti bendruomenę, įtraukti jos gyventojus į įvairias veiklas ir atnešusius lauktų pokyčių seniūnijos gyvenime.

 • Seniūnijų sporto žaidynėse triumfavo stipriausi

  Krepšinio varžybomis baigėsi 2016 metų Utenos rajono seniūnijų sporto žaidynės, po kurių pergalę šventė Utenos seniūnija, aplenkusi savo varžovus – Leliūnų ir Užpalių seniūnijų komandas.

 • Prasidėjo seniūnijų sporto žaidynės

  Smiginio ir šachmatų rungtimis prasidėjo 2016 metų Utenos rajono seniūnijų sporto žaidynės, kurių tikslas populiarinti kūno kultūrą ir sportą tarp rajono kaimo gyventojų, kuo daugiau jaunimo ir paauglių įtraukti į turiningą laisvalaikio praleidimą bei išaiškinti geriausias seniūnijas, kurios atstovaus rajonui respublikinėse varžybose.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:4054
Vakar apsilankė:7287
Šią savaitę apsilankė:17357
Šį mėnesį apsilankė:79164
Viso (nuo 2015-02-16):14346324
Šiuo metu naršo:
80
2020-08-12
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!