Alantos klebonas patyrė dar vieną avariją – su „Tesla“ trenkėsi į medį
KriminalaiAlantos klebonas patyrė dar vieną avariją – su „Tesla“ trenkėsi į medį
2017 rugpjūčio 29, Antradienis 14:50

Alantos klebonas patyrė dar vieną avariją – su „Tesla“ trenkėsi į medį

Alantos klebonas patyrė dar vieną avariją – su „Tesla“ trenkėsi į medį

Alantos Šv. Apaštalo Jokūbo parapijos klebonas Sigitas Sudentas patyrė dar vieną avariją. Pats dvasininkas rimtesnių sužeidimų išvengė, tačiau prabangus jo „Tesla Model S" buvo gerokai apgadintas.

Kaip lrytas.lt pasakojo automobilio pardavimą prižiūrinčios kompanijos „Autodona" atstovas, nuvažiavęs nuo kelio kunigas tiesiog trenkėsi į medį.

Automobilį parduotų pigiau

Didžiausia žala buvo padaryta automobilio pakabai. Smūgio vietoje ji buvo visiškai sulaužyta, be to automobiliui slystant šonu buvo išmuštos ir abi gale esančios viršutinės šakės. Dar pirkėjui tektų ieškotis priekinių žibintų, buferio, priekinės bagažinės dangčio ir priekinių bei galinių durelių.
Gera žinia tiems, kuriuos domina buvęs klebono automobilis – pardavėjas teigia, kad statramsčiai liko nepažeisti. „Tesla Model S" reikėtų parsigabenti iš Utenos rajono. Elektromobilis vis dar stovi netoli tos vietos, kurioje įvyko avarija. Nors skelbime įrašyta kaina siekia 30 tūkst. eurų. S. Sudentas pardavėjams prisakė, kad už mašiną nori gauti 25 tūkst. eurų.
Elektromobilį parduodančios kompanijos atstovas tikino, kad pats bažnyčios sąskaita uždarbiauti neketina, todėl elektromobilį parduos už kunigo nurodytą sumą.

Su „Tesla" jau pasižymėjo

Su tuo pačiu „Tesla Model S" S. Sudentas balandžio pabaigoje buvo patekęs į didelę avariją Vilniuje. Tuomet su juo susidūręs taksi automobilis nuskriejo į namo sieną, buvo sužalota taksi važiavusi mergina. Birželio mėnesį į dvasininkas užsitraukė visuomenės nemalonę po to, kai prie Molėtuose esančio prekybos centro savo 365 AG galios elektromobilį pastatė per dvi neįgaliųjų vietas. Buvęs prezidento Algirdo Mykolo Brazausko nuodėmklausys taip pat vairuoja ir „Volvo XC60" visureigį.

Praeityje netrūko avarijų

Dar būdamas jaunas S. Sudentas buvo patekęs į tris sunkias avarijas.
1991-ųjų rudenį Vilniuje S. Sudento vairuojamas „Žiguli" buvo palindęs po sunkvežimiu MAZ. Sužalotas kunigas tuomet sąmonę atgavo tik po 24 parų. Po metų jis vėl sankryžoje Utenoje sukėlė avariją ir joje sužalojo du motociklu važiavusius žmones. Už tai S. Sudentas buvo nuteistas ir sumokėjo baudą. 1999 metų birželio 14-ą, kunigui važiuojant iš Utenos į Vilnių, į jo automobilį įsirėžė staiga į kelią išlėkusi girto vairuotojo valdoma mašina. Kunigo išgyventos sunkios avarijos paliko pėdsaką dvasininko sveikatai.

lrytas.lt inf.

 

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Paaiškėjo, kas laukia uteniškiams nerimą keliančios sankryžos

  Kupiškio ir Aukštakalnio gatvių sankryžą uteniškiai pastaruoju metu vadina viena pavojingiausių. Miestelėnai viešojoje erdvėje piktinasi, kad prieš atidarant šalia kelio Kupiškis–Utena išdygusį didžiulį prekybos centrą „Norfa“ nebuvo pasirūpinta eismo dalyvių saugumu – neatlikta sankryžos rekonstrukcija. Portalui udiena.lt informavus apie pirmą rugpjūčio mėnesio penktadienį čia įvykusį eismo įvykį feisbuke pasipylė komentarai. Vieni gyventojai svarstė, kiek dar nelaimių turi nutikti, kad čia atsirastų žiedas, antri rašė, jog „ten reikėtų šviesoforo“, trečių nuomone, „visos sankryžos pavojingos, kai nežinai taisyklių ar nori būti gudresnis už kitus“. „Utenos diena“ išsiaiškino, kokios permainos laukia bene labiausiai uteniškių kritikuojamos sankryžos.

 • Pavojingoje sankryžoje – dar viena avarija

  Penktadienį, rugpjūčio 2 dieną, Utenoje įvyko avarija, kurioje nukentėjo nepilnametis. Jis buvo išvežtas į gydymo įstaigą.

 • Netoli Utenos žuvo žmogus

  Sekmadienio popietę netoli Utenos, kelio Utena–Vilnius 9-ajame kilometre, įvyko tragiška avarija. Nuo kelio nuvažiavęs lengvasis automobilis „VW Passat“ įlėkė į krūmais apaugusį pakelės griovį. Jį vairavęs 1957 metais gimęs vyriškis žuvo.

 • Sankryžoje susidūrė du automobiliai

  Ketvirtadienio popietė Utenoje buvo paženklinta avarija. Laimei, po stipraus dviejų automobilių smūgio niekas nenukentėjo, tačiau jauni vairuotojai atsipirko nemenku išgąsčiu.

 • Valdžią ir gyventojus supriešino neasfaltuotas kelias

  Birželio 2 dieną (sekmadienį), apie 13.30 val., kelyje Gečiai–Kuktiškės–Tauragnai, ties Radišavos viensėdžiu (Kuktiškių sen.), du kilometrai už Kuktiškių, į pakelės griovį įvažiavo ir vos neapvirto vienai iš Neringos transporto įmonių priklausantis autobusas, kuriuo vyko per 20 žmonių, tarp jų – 10 mokinių.

 • Eismo įvykis – be skaudžių pasekmių

  Penktadienio rytą, apie 7.30 val., Ladygos gatvėje, sankryžoje ties 31-u numeriu pažymėtu namu, įvyko techninis eismo įvykis, kurio metu žmonės nenukentėjo.

 • Eismą judriausioje miesto gatvėje sutrikdė avarija

  Ketvirtadienį, apie 11 val., J. Basanavičiaus gatvėje, ties įvažiavimu į bendroves „Utenos trikotažas“ ir „Utenos krosnys“, susidūrė du automobiliai. Greitosios medicinos pagalbos medikai į Utenos ligoninę išvežė vieno iš jų vairuotoją.

 • Kraupus eismo įvykis neapsiėjo be aukų

  Šeštadienio rytą, apie 6 val., kelyje Kaunas–Zarasai–Daugpilis, Utenos rajono ribose, tarp Jasonių ir Antalgės kaimų, susidūrė Rumunijos piliečio vairuojamas vilkikas DAF ir lengvasis automobilis SAAB 9-3, prie kurio vairo sėdėjo nuo Utenos važiavęs jaunuolis.

 • Utenoje sunkvežimis sužalojo žmogų

  Trečiadienį prieš pietus Utenoje, Aukštakalnio mikrorajone, automobilių stovėjimo aikštelėje prie prekybos centro, įvyko skaudi nelaimė: atbuline eiga važiuojančio krovininio automobilio „Renault“ vairuotojas nepastebėjo einančios moters ir ją sužalojo.

 • Pirmadienio popietę – eismo įvykis

  Pirmadienio popietę Utenos mieste susidūrė lengvasis automobilis AUDI A4 ir visureigis BMW X5. Eismo įvykio metu žmonės nenukentėjo, BMW automobilio, kurio vairas dešinėje pusėje, gale sėdėjusi vairuotojo mažametė dukra buvo apžiūrėta Utenos ligoninėje.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:1025
Vakar apsilankė:8478
Šią savaitę apsilankė:40128
Šį mėnesį apsilankė:160595
Viso (nuo 2015-02-16):11378442
Šiuo metu naršo:
50
2019-10-19
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!