Alantos klebonas patyrė dar vieną avariją – su „Tesla“ trenkėsi į medį
KriminalaiAlantos klebonas patyrė dar vieną avariją – su „Tesla“ trenkėsi į medį
2017 rugpjūčio 29, Antradienis 14:50

Alantos klebonas patyrė dar vieną avariją – su „Tesla“ trenkėsi į medį

Alantos klebonas patyrė dar vieną avariją – su „Tesla“ trenkėsi į medį

Alantos Šv. Apaštalo Jokūbo parapijos klebonas Sigitas Sudentas patyrė dar vieną avariją. Pats dvasininkas rimtesnių sužeidimų išvengė, tačiau prabangus jo „Tesla Model S" buvo gerokai apgadintas.

Kaip lrytas.lt pasakojo automobilio pardavimą prižiūrinčios kompanijos „Autodona" atstovas, nuvažiavęs nuo kelio kunigas tiesiog trenkėsi į medį.

Automobilį parduotų pigiau

Didžiausia žala buvo padaryta automobilio pakabai. Smūgio vietoje ji buvo visiškai sulaužyta, be to automobiliui slystant šonu buvo išmuštos ir abi gale esančios viršutinės šakės. Dar pirkėjui tektų ieškotis priekinių žibintų, buferio, priekinės bagažinės dangčio ir priekinių bei galinių durelių.
Gera žinia tiems, kuriuos domina buvęs klebono automobilis – pardavėjas teigia, kad statramsčiai liko nepažeisti. „Tesla Model S" reikėtų parsigabenti iš Utenos rajono. Elektromobilis vis dar stovi netoli tos vietos, kurioje įvyko avarija. Nors skelbime įrašyta kaina siekia 30 tūkst. eurų. S. Sudentas pardavėjams prisakė, kad už mašiną nori gauti 25 tūkst. eurų.
Elektromobilį parduodančios kompanijos atstovas tikino, kad pats bažnyčios sąskaita uždarbiauti neketina, todėl elektromobilį parduos už kunigo nurodytą sumą.

Su „Tesla" jau pasižymėjo

Su tuo pačiu „Tesla Model S" S. Sudentas balandžio pabaigoje buvo patekęs į didelę avariją Vilniuje. Tuomet su juo susidūręs taksi automobilis nuskriejo į namo sieną, buvo sužalota taksi važiavusi mergina. Birželio mėnesį į dvasininkas užsitraukė visuomenės nemalonę po to, kai prie Molėtuose esančio prekybos centro savo 365 AG galios elektromobilį pastatė per dvi neįgaliųjų vietas. Buvęs prezidento Algirdo Mykolo Brazausko nuodėmklausys taip pat vairuoja ir „Volvo XC60" visureigį.

Praeityje netrūko avarijų

Dar būdamas jaunas S. Sudentas buvo patekęs į tris sunkias avarijas.
1991-ųjų rudenį Vilniuje S. Sudento vairuojamas „Žiguli" buvo palindęs po sunkvežimiu MAZ. Sužalotas kunigas tuomet sąmonę atgavo tik po 24 parų. Po metų jis vėl sankryžoje Utenoje sukėlė avariją ir joje sužalojo du motociklu važiavusius žmones. Už tai S. Sudentas buvo nuteistas ir sumokėjo baudą. 1999 metų birželio 14-ą, kunigui važiuojant iš Utenos į Vilnių, į jo automobilį įsirėžė staiga į kelią išlėkusi girto vairuotojo valdoma mašina. Kunigo išgyventos sunkios avarijos paliko pėdsaką dvasininko sveikatai.

lrytas.lt inf.

 

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Savaitgalis Utenos rajone pažymėtas trijų jaunuolių žūtimi

  Šeštadienį, po 10 valandos, Utenos rajone, kelyje nuo Saldutiškio link Kirdeikių, už Ripaičių kaimo (Saldutiškio sen.), iki Kirdeikių likus vos puskilometriui, lengvasis automobilis „Opel Vectra" vingiuotame asfaltuotame kelyje nulėkė į kelkraštį ir, atsitrenkęs į šalikelėje sudėtus aukštos įtampos stulpus, virto.

 • Studentė bus teisiama dėl mažametės mirtimi pasibaigusios avarijos netoli Molėtų

  Utenos apylinkės prokuratūros prokuroras Gintaras Čekuolis baigė ikiteisminį tyrimą ir teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje 22 metų vilnietė studentė L. P. kaltinama sukėlusi avariją, per kurią žuvo mažametė mergaitė.

 • Avarija žvyrkelyje: automobilis trenkėsi į medį

  Jau tampa keista tradicija, kad kone kiekvieną penktadienį mūsų rajono keliuose įvyksta eismo nelaimių. Šį penktadienį, apie 11 val., avarija įvyko kelio Pakalniai–Leliūnai antrajame kilometre. Vyriškis, vairavęs „Subaru“ automobilį, atsitrenkė į pakelės medį.

 • Avarija – be skaudžių pasekmių

  Pirmadienį prieš pat pietus Kupiškio ir J. Basanavičiaus gatvių sankryžoje eismo įvykio metu buvo sudaužyti automobiliai.

 • Vienas nepastebėjo, kitas lėkė lyg akis išdegęs

  Ketvirtadienį, apie pietus, kelyje Kupiškis–Utena ties Viešos upeliu į kairę sukęs automobilis „Audi 100“ nepraleido priešais jį važiavusio „Volkswagen Touareg“. Pastarosios transporto priemonės vairuotojas, stengdamasis išvengti susidūrimo, metėsi į griovį, nuskynė pakelės kaštoną ir keletą kartų vertėsi.

 • Kelionė nesibaigė atsitrenkus į medį: prie vairo sėdo girtas keleivis

  Per šv. Kalėdas Utenoje įvyko detektyvo istorijos vertas įvykis. Maironio gatvėje neblaivus vairuotojas su automobiliu mieste rėžėsi į medį, o nelaimės ištiktam draugui pagalbos ranką ištiesė kitas neblaivus jo keleivis, nusprendęs kelionę tęsti toliau.

 • Slidus kelias tapo spąstais jaunai vairuotojai

  Pirmadienio rytą skaudi avarija įvyko Utenos rajone, netoli Daugailių miestelio. Nepasirinkus saugaus greičio jaunos moters vairuojamas automobilis BMW įvažiavo į priešingą eismo juostą ir susidūrė su mikroautobusu.

 • Neblaivios moters kelionė nusipirkti svaigalų baigėsi gyventojo kieme

  Sekmadienio popietę neblaivi Ąžuolijos (Utena) gyventojams gerai žinoma moteris vairuodama automobilį sankryžoje nepraleido pagrindine gatve važiavusios transporto priemonės – abi mašinos susidūrė ir nuo smūgio atsidūrė gyvenamojo namo kieme.

 • Po pirmojo rudens snygio – avarija

  Vėlų antradienio vakarą (spalio 29 dieną) Utenos rajone prasidėjęs snygis magistraliniame kelyje Utena–Zarasai ties Daugailiais pridarė nemalonumų vairuotojams. Sniego danga rytinėje rajono dalyje siekė beveik 5 centimetrus, todėl vairuotojai, kurie dar nepasikeitė vasarinių padangų, patyrė keblumų.

 • Utenoje į avariją pateko elektromobilis

  Pirmadienį, spalio 28 dieną, apie 12 val. 30 min., Utenoje, pavojingoje sankryžoje elektromobiliu Tauragnų gatve nuo turgaus važiavusi uteniškė nepraleido pagrindine S. Dariaus ir S. Girėno gatve BMW vairavusios uteniškės, kuri vežėsi ir dukrą.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:6026
Vakar apsilankė:8871
Šią savaitę apsilankė:52546
Šį mėnesį apsilankė:52546
Viso (nuo 2015-02-16):13854108
Šiuo metu naršo:
147
2020-06-06
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!