Visagine – aistringas savaitgalis
Krašto žiniosVisagine – aistringas savaitgalis
2017 liepos 11, Antradienis 15:20

Visagine – aistringas savaitgalis

Visagine – aistringas savaitgalis

Liepos 8 dieną Visagino ežero paplūdimyje visą dieną šurmuliavo trečiasis, jau tapęs tradiciniu, Drakonų valčių festivalis. Jo tikslas – plėtoti bei populiarinti drakonų valčių irklavimo judėjimą Visagine bei Lietuvoje, propaguoti sveiką gyvenimo būdą bei skatinti įsitraukti į drakonų valčių irklavimą kuo daugiau žmonių, nepriklausomai nuo jų amžiaus, sportinio pasirengimo ar veiklos.

Drakonų valčių lenktynės turi ilgą istoriją, skaičiuojančią kelis tūkstančius metų. Šios lenktynės atsirado Kinijoje ir pastaruoju metu paplito po visą pasaulį. 2009 m. Kinijos drakonų valčių festivalį UNESCO pripažino kaip nematerialųjį pasaulio paveldą. Į Lietuvą Drakonų valčių festivalis atkeliavo 2014 m. kartu su keliomis drakonų valtimis ir sporto entuziastų noru pasidalinti šiuo nepakartojamu renginiu su visais Lietuvos žmonėmis.
Tarp gausaus savivaldybės įstaigų ir organizacijų komandų būrio buvo ir Visagino savivaldybės administracijos darbuotojų komanda, vadovaujama komandos kapitono Sergejaus Mickevičiaus. Sulaukėme ir svečių – komandų iš Rokiškio rajono, Latvijos, taip pat Lietuvoje gyvenančių išeivių iš Kinijos asociacijos komandos.
Šiais metais dalyviai buvo suskirstyti į tris grupes: moterų, vyrų ir bendrąją. Visos grupės varžėsi 250 m distancijoje. Komandos, pabrėždamos savo individualumą ir vienybę, buvo kaip visada originalios – paplūdimyje galima buvo sutikti ir karingai nusiteikusių „Amazonių", ir žavingų „Turbomamų", ir būrį deivių „Afrodičių".
Moterų grupėje pirmą vietą laimėjo žavių Visagino merginų rinktinė „Afroditės", antrą – Visagino mamyčių rinktinė „Turbomama", trečią – sveiką gyvenimo būdą propaguojančios merginos „Bodymaker". Vyrų grupėje auksą laimėjo Visagino priešgaisrinės gelbėjimo valdybos komanda „Florijonas", sidabrą – Ignalinos atominės elektrinės darbuotojų komanda „Atomas", o bronzą – svečiai iš Latvijos – komanda „Lokomotiv". Bendroje vyrų ir moterų mišrių komandų grupėje prizinės vietos pasiskirstė taip: pirma vieta – komanda „Feniks", antra – „Mafia", trečia – „Mixer".
Šis puikus renginys padovanojo daug neišdildomų įspūdžių ne tik dalyviams, bet ir sirgaliams, aktyviai palaikiusiems savo komandas nuo kranto.

Visagino savivaldybės administracijos inf.

 

Paveikslėlių galerija

 • Click to enlarge image 1.jpg
 • Click to enlarge image 2.jpg
 •  

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Pasitinkant šventes – padėka Visagino geriausiems

  Gruodžio 15 dieną Visagine vyko tradicinis renginys „Mano miestas – Visaginas“. Jau devintą kartą rengiamuose apdovanojimuose Visagino bendruomenė padėkojo ir pagerbė savo geriausiuosius. Šiais metais nominantus aktyviai siūlė patys visaginiečiai, o vėliau specialiai sudaryta komisija atrinko nugalėtojus.

 • Koncertas sukvietė bardų gerbėjus

  Praėjusį penktadienį Visagino ežero paplūdimio teritorijoje dainuojamosios poezijos gerbėjai mėgavosi bardų koncertu „Smalvo vakarai“. Koncertą sveikinimo žodžiais pradėjo renginio globėja Visagino savivaldybės merė Dalia Štraupaitė, kuri padėkojo įžymiems bardams už tai, kad jie atvyko į Visaginą ir padovanojo tokį gražų koncertą. Kiekvienas koncerto dalyvis buvo apdovanotas merės padėkos raštu ir atminimo dovana.

 • Smagios įkurtuvės grupinio gyvenimo namuose

  Liepos 10 dieną įkurtuves šventė grupinio gyvenimo namų Visagine gyventojai. Į naujus namus jie įsikėlė jau gegužės pradžioje, tačiau prieš sutikdami svečius norėjo apsiprasti ir tinkamai pasiruošti.

 • Visagine lankėsi Ministras Pirmininkas S. Skvernelis

  Kovo 30 dieną Visagine lankėsi Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis. Čia jis susitiko su vietos verslininkais, savivaldybės atstovais ir biudžetinių įstaigų vadovais bei atsakė į visaginiečiams aktualiausius klausimus, o taip pat lankėsi Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centre ir UAB „Visagino linija“.

 • Brandus tautinių šokių kolektyvo jubiliejus

  Kovo 31 dieną Visagino kultūros centro „Draugystės“ salė nusidažė margaspalvių tautinių drabužių raštais – čia įvyko Visagino kultūros centro tautinių šokių kolektyvo „Rodničiok“ 30-ties metų jubiliejaus šventė. Pasveikinti kolektyvo vadovės ir jo narių, kurie yra neatsiejama Visagino kultūros dalis, šios gražios sukakties proga ir pasimėgauti smagiais tautiniais šokiais susirinko pilna salė svečių ir ilgamečių kolektyvo gerbėjų.

 • Visaginas linksmai ir išradingai šventė Lietuvos gimtadienį

  Vasario 14–16 dienomis Visagine vyko gausybė renginių, skirtų Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui. Į šventinį šurmulį įsijungė visi – nuo didelių iki mažų. Miesto mokyklų ir neformaliojo ugdymo įstaigų bendruomenės surengė nuoširdžius, trispalvės spalvomis šviečiančius, šokiais ir dainomis skambančius Lietuvos 100-ojo gimtadienio renginius.

 • Visagine lankėsi ministras L. Kukuraitis

  Spalio 20 dieną Visagine su vizitu apsilankė Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis su savo komanda, Seimo narys Tomas Tomilinas (Socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininko pavaduotojas) bei Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos vadovė Žydronė Žukauskaitė–Kasparienė.

 • Visagine – verslininkų delegacija

  Rugsėjo 18 dieną Visagino savivaldybės salėje įvyko Čeliabinsko srities (Rusija) verslininkų delegacijos susitikimas su Visagino savivaldybės vadovais, tarybos nariais ir Visagino savivaldybėje veikiančių verslo įmonių atstovais.

 • Visagine lankėsi ambasadorius A. Korolis

  Gegužės 10 dieną Visagine viešėjo Baltarusijos Respublikos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Lietuvoje Aleksandras Korolis. Jis apsilankė Visagino savivaldybės administracijoje ir susitiko su Visagino savivaldybės mere Dalia Štraupaite.

 • NATO štabo atstovai lankėsi Visagine

  Kovo 29 dieną, minint 13 metų narystės aljanse sukaktį, Visagine viešėjo NATO pajėgų integravimo vieneto (toliau NPIV) Lietuvoje karininkai ir seržantai iš įvairių NATO valstybių – Lietuvos, JAV, Kanados, Vokietijos, Jungtinės Karalystės, Danijos, Portugalijos ir kt. Svečius lydėjo Lietuvos karo akademijos kariūnas Artūras Macickas.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:1052
Vakar apsilankė:8478
Šią savaitę apsilankė:40155
Šį mėnesį apsilankė:160622
Viso (nuo 2015-02-16):11378469
Šiuo metu naršo:
57
2019-10-19
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!