Didžiasalis turi naują seniūną
Krašto žiniosDidžiasalis turi naują seniūną
2016 birželio 07, Antradienis 11:10

Didžiasalis turi naują seniūną

Didžiasalis turi naują seniūną

Birželio 6 dieną Ignalinos rajone pasveikintas Antanas Pauliukėnas – nuo šiol jis pradėjo eiti Didžiasalio seniūnijos seniūno pareigas. Su gėlėmis ir dovanomis susirinko Ignalinos rajono savivaldybės administracijos atstovai, seniūnijos darbuotojai, pagrindinių miestelio įstaigų vadovai, bendruomenės nariai.

 

Pasidžiaugta, kad Didžiasalis po beveik pusės metų, kuomet savo darbą baigė buvusi seniūnė Gema Pundienė, dabar vėl turi seniūną – čia gimusį, augusį, gražią  šeimą sukūrusį, darbštų ir atsakingą jauną žmogų. Ignalinos rajono savivaldybės meras Henrikas Šiaudinis seniūnui ir visai bendruomenei linkėjo darniai dirbti, draugiškai visiems sugyventi ir kartu spręsti problemas.

Ignalinos r. savivaldybės administracijos inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Su Utena atsisveikinantis seniūnas Valentinas Vaitonis sugrįžta į gimtuosius tėvų namus

  Lygiai po dviejų savaičių Utenos miesto seniūno kėdė liks tuščia. Utenos miesto šeimininkas Valentinas Vaitonis, trejus metus brandinęs sprendimą sulaukus 65 metų  išeiti iš darbo, prisipažino, kad atėjo laikas pagyventi sau. Palinksiantis Uteną ir visam laikui įsikursiantis savo gimtajame Kavarsko miestelyje (Anykščių r.) seniūnas artimiausiu metu trumpam išvyks paviešėti pas dukrą į Italiją, paskui mėgausis, kaip jis pats sako, ramiu senjoro gyvenimu.

 • Didžiasalyje pradėjo dirbti ugniagesiai savanoriai

  Ignalinos rajone pirmieji savanoriai ugniagesiai darbą pradeda Didžiasalyje.

 • Sudeikių seniūnijos seniūnui darbe padeda ir kadaise įgyta dirigento profesija

  Šiaurinėje Utenos rajono dalyje įsikūrusi Sudeikių seniūnija jungia 59 kaimų bei viensėdijų gyventojus. Seniūnijos administracinis centras – Sudeikių miestelis – garsus savo istorine praeitimi, čia gimusiais ir dirbusiais žinomais žmonėmis ir šviesuoliais, šiandien tęsiančiais kultūrines ir darbo tradicijas, kuriančiais gyvenviečių prie garsaus Alaušo ežero ateitį. Taip „Utenos dienai“ teigė jau 30 metų savo gyvenimą su Sudeikiais susiejęs ir 17 metų seniūnijai vadovaujantis Virgilijus Gaižauskas. Prieš daugelį metų baigęs Valstybinės konservatorijos Klaipėdos fakultetą talentingas muzikantas, profesionalus dirigentas neabejotinai būtų daug pasiekęs muzikinėje bei kultūrinėje veikloje, bet likimas lėmė ir administracinį darbą. „Rūpestis savo krašto žmonėmis – irgi profesija, ne ką mažiau svarbi nei menas, muzika, kultūra, tuo labiau kad seniūno darbas leidžia visa tai suderinti, tik reikia vertinti kiekvieną dieną, nė vienos nepraleisti tuščiai", – įsitikinęs V. Gaižauskas.

 • Saulius Gaižauskas: seniūno darbe griežta kariškio dienotvarkė netinka

  Gegužės mėnesį sukaks dveji metai, kai Utenos seniūnijai vadovauja Saulius Gaižauskas. Pusamžis vyras sako, kad iš karto žinojo, kokią nelengvą naštą ant pečių užsimetė. Prieš jį kaimiškoje priemiesčio seniūnijoje sėkmingai tvarkėsi uteniškių labai gerbiamas Algirdas Žukas, puikus administratorius ir organizatorius, iki šiol renkamas Utenos rajono savivaldybės tarybos nariu. „Nesinorėjo, kaip buvusiam sportininkui ir kariškiui, kad žmonės manimi nusiviltų, ilgėtųsi pirmtako. Algirdas man labai padėjo ir padeda iki šiol savo patirtimi, patarimais, tačiau gyvenimas bėga, keičiasi ir žmonės, ir aplinkybės, tad ir pats visą laiką mokausi, augu, stengiuosi pelnyti žmonių pasitikėjimą savo protu ir darbu", – sakė „Utenos dienai" net 20 metų tarnybai Lietuvos kariuomenėje atidavęs S. Gaižauskas.

 • Vokietijoje vertingų žinių pasisėmę seniūnai jas rengiasi taikyti praktiškai

  Praėjusią savaitę iš kelionės po Vokietiją sugrįžo Utenos seniūnijos seniūnas Saulius Gaižauskas, Leliūnų seniūnijos seniūnė Lina Petronienė, Užpalių seniūnijos seniūnas Eugenijus Keraminas ir Vyžuonų seniūnijos seniūnas Audrius Remeikis – jie dalyvavo VšĮ „Lietuvos Savivaldybių Asociacijos mokymo ir konsultavimo centro" organizuotame kvalifikacijos kėlimo seminare „Laidojimo kultūra ir kapinių valdymo bei priežiūros organizavimo ypatumai Vokietijoje".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:6092
Vakar apsilankė:11903
Šią savaitę apsilankė:50256
Šį mėnesį apsilankė:329030
Viso (nuo 2015-02-16):13776096
Šiuo metu naršo:
93
2020-05-29
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!