Visagine apdovanotieji žengė raudonuoju kilimu
Krašto žiniosVisagine apdovanotieji žengė raudonuoju kilimu
2019 gruodžio 17, Antradienis 09:45

Visagine apdovanotieji žengė raudonuoju kilimu

Visagine apdovanotieji žengė raudonuoju kilimu

Gruodžio 14 dieną, šeštadienį, Visagino kultūros centro „Sedulinos“ salė visus sužavėjo neįprasta puošyba ir ypatinga intrigų atmosfera: kas šiandien žengs raudonuoju kilimu? Visagine vienuoliktą kartą vyko iškilmingas šventinis renginys, kuriame yra pagerbiami ir apdovanojami miesto gyventojai, šiemet pripažinti geriausiais iš geriausių įvairiose veiklos srityse.

Muzikinės kompozicijos, suteikiančios šventei ypatingą toną, mero Erlando Galaguzo sveikino žodis ir štai į sceną pakilo vicemerė Aleksandra Grigienė, kad būtų pradėta apdovanojimų ceremonija ir paskelbti šių dienų herojų vardai.

Pirmoji nominacija – vaiko gerovė. Joje nugalėtojais tapo Guzel ir Denisas Naidionovai, auginantys septynis vaikus. Tėvai stengiasi ne tik suteikti jiems gerą išsilavinimą, bet ir atskleisti daugybę jų talentų. Jaunus Naidionovų šeimos narius dažnai galima pamatyti scenoje miesto renginiuose, sporto varžybose, įvairių akcijų metu. Ši daugiavaikė šeima yra pavyzdys kitiems.
Antrasis nominantas – už indėlį į verslo plėtrą – Martirosas Amiryanas. Nuo 2015 metų jis teikia aukštos kokybės paslaugas autoservisų srityje, o šiais metais, išplėsdamas savo veiklos spektrą, atidarė modernią automobilių plovyklą. Už drąsią investiciją – apdovanojimas ir padėka.
Už aktyvią visuomeninę veiklą apdovanotas Visagino priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos specialistas Sergejus Presniakovas. Daugelio sporto (futbolo, ledo ritulio) plėtros, ledo arenos kūrimo ir sveikos gyvensenos propagavimo projektų vaikams ir jaunimui vykdytojas.
Ketvirtoje nominacijoje – už labdaringą veiklą – nugalėtoju paskelbtas Rimantas Jakubėnas. Kuklus Visagino menų mokyklos darbuotojas, jis yra gerai žinomas visiems, organizuojantiems įvairius renginius ir akcijas. Jo tikras pašaukimas yra darbas su medžiu. Vartai į Visagino Kalėdinį miestelį, suolai romantiškam poilsiui - visa tai jo rankų darbas.
Už aktyvią kultūrinę veiklą apdovanota jauna, neįtikėtinai gabi, įvairiapusiška mergina Oksana Denisenko. Ji yra unikalaus projekto „Visagino garsų žemėlapis" sumanytoja ir įgyvendintoja, įvairių kultūrinių renginių dalyvė. Daugiausia dirba kaip savanorė.
Nominacijoje „Už nuopelnus švietimui" nugalėtoja tapo Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centro vizualinės reklamos gamintojo profesijos pedagogė Olga Mazniova. Iniciatyvi, kupina entuziazmo, kartu su savo mokiniais ji nuolat generuoja verslo idėjas, aktyviai įtraukdama moksleivius į jų įgyvendinimo procesą. Viena iš sėkmingai įgyvendintų idėjų yra „Jumanji" pabėgimo kambarių projektas, už kurį Helsinkyje visaginiečiams buvo įteiktas specialus apdovanojimas.
Septintoji nominacija – už nuopelnus sporto srityje. O trokštamos statulėlės savininku tapo Denisas Naidionovas, dirbantis ne tik IAE, bet ir Visagino sporto centre: jau aštuonerius metus jis moko vaikus bokso meistriškumo, taip pat muai-tai ir kik-bokso klube „Skorpionas". Per pastaruosius trejus metus Denisas Naidionovas išugdė kelis Lietuvos čempionus, iš kurių garsiausias yra Aleksandras Trofimčiukas.
Pergalę nominacijoje už nuopelnus sveikatos apsaugai pelnė gydytoja Aistė Sniečkuvienė. Į mūsų miestą ji atvyko iš Kauno prieš trejus metus, vadovauja Visagino ligoninės vaikų skyriui. Nuo pirmųjų darbo dienų jai pavyko pelnyti vaikų ir jų tėvelių simpatijas bei meilę.
Nijolė Kliučinskienė – nenuilstanti moteris, kurianti kiek Trečiojo amžiaus universitete, tiek bibliotekoje, pripažinta geriausia nominacijoje už lietuvybės sklaidą. Ji organizuoja ir veda ekskursijas po Vilniaus senamiestį, kitus Lietuvos miestus, supažindina visaginiečius su šalies istorija, tradicijomis ir paveldu, džiugina publiką savo sceniniais pasirodymais ne tik Visagine, bet ir už jos ribų.
Ir tai dar ne viskas. Visi nominantai buvo apdovanoti, tačiau priešaky - dar vienas svarbus įvykis. Šių metų spalio 30 d. Tarybos sprendimu Vytautui Petkūnui buvo suteiktas miesto garbės piliečio vardas už ypatingus nuopelnus švietimo srityje ir Visagino garsinimą šalyje. Ši diena buvo tiesiog puiki proga įteikti garbės piliečio regalijas socialinių mokslų daktarui, Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centro direktoriui, visų gerbiamam Vytautui Petkūnui. Jo nuopelnus dalyvaujant ir plėtojant tarptautinius projektus bei įvairiapusę veiklą respublikiniame lygmenyje galima vardinti ir vardinti. Taip pat priminsime, kad 2018 metais jis buvo pripažintas Visagino metų žmogumi.
Taigi, baigtas vienas pagrindinių metų įvykių – visaginiečių apdovanojimų už iniciatyvumą, darbštumą ir meilę savo miestui ir jo žmonėms ceremonija. O priekyje, žinoma, nauji darbai ir laimėjimai bei nauji vardai, kurie skambės nuo scenos jau kitais metais.

Parengė Diana Vladyševa

 

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Bus teisiamas dėl mirtino smūgio savo gyvenimo draugei

  Panevėžio apygardos prokuratūroje baigtas nužudymo Visagine ikiteisminis tyrimas. Į teismą perduotoje byloje 43 metų visaginietis kaltinamas savo šeimos nario tyčiniu nužudymu.

 • Buvusi Visagino savivaldybės merė išgirdo nuosprendį

  Ketvirtadienį Panevėžio apygardos teisme paskelbtas nuosprendis buvusiai Visagino savivaldybės merei Daliai Štraupaitei, buvusiam vienos bendrovės technikos direktoriui G. V. bei kitos bendrovės tuomečiam direktoriui I. K. Pripažintai kalta dėl piktnaudžiavimo tarnyba, prekybos poveikiu bei dokumentų klastojimo buvusiai merei skirta 15 tūkst. eurų bauda, 12 tūkst. eurų vertės turto konfiskacija ir trys metai laisvės atėmimo, bausmės vykdymą atidedant trejiems metams.

 • Pasitinkant šventes – padėka Visagino geriausiems

  Gruodžio 15 dieną Visagine vyko tradicinis renginys „Mano miestas – Visaginas“. Jau devintą kartą rengiamuose apdovanojimuose Visagino bendruomenė padėkojo ir pagerbė savo geriausiuosius. Šiais metais nominantus aktyviai siūlė patys visaginiečiai, o vėliau specialiai sudaryta komisija atrinko nugalėtojus.

 • Koncertas sukvietė bardų gerbėjus

  Praėjusį penktadienį Visagino ežero paplūdimio teritorijoje dainuojamosios poezijos gerbėjai mėgavosi bardų koncertu „Smalvo vakarai“. Koncertą sveikinimo žodžiais pradėjo renginio globėja Visagino savivaldybės merė Dalia Štraupaitė, kuri padėkojo įžymiems bardams už tai, kad jie atvyko į Visaginą ir padovanojo tokį gražų koncertą. Kiekvienas koncerto dalyvis buvo apdovanotas merės padėkos raštu ir atminimo dovana.

 • Smagios įkurtuvės grupinio gyvenimo namuose

  Liepos 10 dieną įkurtuves šventė grupinio gyvenimo namų Visagine gyventojai. Į naujus namus jie įsikėlė jau gegužės pradžioje, tačiau prieš sutikdami svečius norėjo apsiprasti ir tinkamai pasiruošti.

 • Visagine lankėsi Ministras Pirmininkas S. Skvernelis

  Kovo 30 dieną Visagine lankėsi Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis. Čia jis susitiko su vietos verslininkais, savivaldybės atstovais ir biudžetinių įstaigų vadovais bei atsakė į visaginiečiams aktualiausius klausimus, o taip pat lankėsi Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centre ir UAB „Visagino linija“.

 • Brandus tautinių šokių kolektyvo jubiliejus

  Kovo 31 dieną Visagino kultūros centro „Draugystės“ salė nusidažė margaspalvių tautinių drabužių raštais – čia įvyko Visagino kultūros centro tautinių šokių kolektyvo „Rodničiok“ 30-ties metų jubiliejaus šventė. Pasveikinti kolektyvo vadovės ir jo narių, kurie yra neatsiejama Visagino kultūros dalis, šios gražios sukakties proga ir pasimėgauti smagiais tautiniais šokiais susirinko pilna salė svečių ir ilgamečių kolektyvo gerbėjų.

 • Visaginas linksmai ir išradingai šventė Lietuvos gimtadienį

  Vasario 14–16 dienomis Visagine vyko gausybė renginių, skirtų Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui. Į šventinį šurmulį įsijungė visi – nuo didelių iki mažų. Miesto mokyklų ir neformaliojo ugdymo įstaigų bendruomenės surengė nuoširdžius, trispalvės spalvomis šviečiančius, šokiais ir dainomis skambančius Lietuvos 100-ojo gimtadienio renginius.

 • Visagine lankėsi ministras L. Kukuraitis

  Spalio 20 dieną Visagine su vizitu apsilankė Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis su savo komanda, Seimo narys Tomas Tomilinas (Socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininko pavaduotojas) bei Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos vadovė Žydronė Žukauskaitė–Kasparienė.

 • Visagine – verslininkų delegacija

  Rugsėjo 18 dieną Visagino savivaldybės salėje įvyko Čeliabinsko srities (Rusija) verslininkų delegacijos susitikimas su Visagino savivaldybės vadovais, tarybos nariais ir Visagino savivaldybėje veikiančių verslo įmonių atstovais.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:7632
Vakar apsilankė:8089
Šią savaitę apsilankė:22190
Šį mėnesį apsilankė:33004
Viso (nuo 2015-02-16):14300164
Šiuo metu naršo:
116
2020-08-05
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!