Pasitinkant šventes – padėka Visagino geriausiems
Krašto žiniosPasitinkant šventes – padėka Visagino geriausiems
2018 gruodžio 20, Ketvirtadienis 10:47

Pasitinkant šventes – padėka Visagino geriausiems

Pasitinkant šventes – padėka Visagino geriausiems

Gruodžio 15 dieną Visagine vyko tradicinis renginys „Mano miestas – Visaginas“. Jau devintą kartą rengiamuose apdovanojimuose Visagino bendruomenė padėkojo ir pagerbė savo geriausiuosius. Šiais metais nominantus aktyviai siūlė patys visaginiečiai, o vėliau specialiai sudaryta komisija atrinko nugalėtojus.

Nominacijų įteikimo ceremoniją lydėjo nuoširdi, jauki, tačiau kartu ir įspūdinga koncertinė programa – renginį atidarė į sceną įsisukusios baltos snaigės-šokėjos, dainavo mokytojos Vitos Pimpienės auklėtiniai ir Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklos mokytojų choras „Šilagėlė", o vakaro puošmena tapo operos dainininkės visaginietės Onos Kolobovaitės pasirodymas.
Visagino savivaldybės merė Dalia Štraupaitė ir administracijos direktorius Sergejus Mickevičius pasveikino į tradicinį renginį gausiai susirinkusius visaginiečius ir padėkojo tiems, kurie labiausiai prisidėjo kuriant Visagino savivaldybės gerovę, apdovanojo nugalėjusius kiekvienoje nominacijoje specialiai pagamintais suvenyrais bei gėlėmis.
2018 m. nominacijų „Už nuopelnus Visagino savivaldybei" laimėtojai:
„Už labdaringą veiklą" – Diana Naglinskienė,
„Už nuopelnus kultūrai" – Larisa Podberiozkina,
„Už nuopelnus sportui" – Artūras Seja,
„Už nuopelnus švietimui" – Danguolė Savičienė,
„Už aktyvią visuomeninę veiklą" – Sandra Matvejeva,
„Už nuopelnus sveikatos apsaugai" – Jurij Nol,
„Už nuopelnus verslo plėtrai" – UAB „Kogus",
„Už lietuvybės sklaidą" – Zita Miškinytė-Mazūrienė,
„Už Visagino garsinimą šalyje ir pasaulyje" – Elena Čekienė,
„Už nuopelnus vaiko gerovei" – Irinos ir Romano Ziuzevų šeima.
Šiais metais jau trečią kartą paskelbtas Visagino metų žmogus – juo tapo Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centro direktorius dr. Vytautas Petkūnas, ilgus metus kartu su komanda kūręs efektyvią ir šiuolaikišką mokymo bei mokymosi aplinką. Ypatingas apdovanojimas už viso gyvenimo nuopelnus įteiktas Visagino Česlovo Sasnausko mokyklos direktorei Česlavai Pimpienei, kuri vadovavo mokyklai nuo pat jos įkūrimo 1978 metų, ugdė ir į nuostabų muzikos pasaulį palydėjo gausų būrį talentingų jaunuolių.

Visagino savivaldybės administracijos inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Bus teisiamas dėl mirtino smūgio savo gyvenimo draugei

  Panevėžio apygardos prokuratūroje baigtas nužudymo Visagine ikiteisminis tyrimas. Į teismą perduotoje byloje 43 metų visaginietis kaltinamas savo šeimos nario tyčiniu nužudymu.

 • Visagine apdovanotieji žengė raudonuoju kilimu

  Gruodžio 14 dieną, šeštadienį, Visagino kultūros centro „Sedulinos“ salė visus sužavėjo neįprasta puošyba ir ypatinga intrigų atmosfera: kas šiandien žengs raudonuoju kilimu? Visagine vienuoliktą kartą vyko iškilmingas šventinis renginys, kuriame yra pagerbiami ir apdovanojami miesto gyventojai, šiemet pripažinti geriausiais iš geriausių įvairiose veiklos srityse.

 • Buvusi Visagino savivaldybės merė išgirdo nuosprendį

  Ketvirtadienį Panevėžio apygardos teisme paskelbtas nuosprendis buvusiai Visagino savivaldybės merei Daliai Štraupaitei, buvusiam vienos bendrovės technikos direktoriui G. V. bei kitos bendrovės tuomečiam direktoriui I. K. Pripažintai kalta dėl piktnaudžiavimo tarnyba, prekybos poveikiu bei dokumentų klastojimo buvusiai merei skirta 15 tūkst. eurų bauda, 12 tūkst. eurų vertės turto konfiskacija ir trys metai laisvės atėmimo, bausmės vykdymą atidedant trejiems metams.

 • Koncertas sukvietė bardų gerbėjus

  Praėjusį penktadienį Visagino ežero paplūdimio teritorijoje dainuojamosios poezijos gerbėjai mėgavosi bardų koncertu „Smalvo vakarai“. Koncertą sveikinimo žodžiais pradėjo renginio globėja Visagino savivaldybės merė Dalia Štraupaitė, kuri padėkojo įžymiems bardams už tai, kad jie atvyko į Visaginą ir padovanojo tokį gražų koncertą. Kiekvienas koncerto dalyvis buvo apdovanotas merės padėkos raštu ir atminimo dovana.

 • Smagios įkurtuvės grupinio gyvenimo namuose

  Liepos 10 dieną įkurtuves šventė grupinio gyvenimo namų Visagine gyventojai. Į naujus namus jie įsikėlė jau gegužės pradžioje, tačiau prieš sutikdami svečius norėjo apsiprasti ir tinkamai pasiruošti.

 • Visagine lankėsi Ministras Pirmininkas S. Skvernelis

  Kovo 30 dieną Visagine lankėsi Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis. Čia jis susitiko su vietos verslininkais, savivaldybės atstovais ir biudžetinių įstaigų vadovais bei atsakė į visaginiečiams aktualiausius klausimus, o taip pat lankėsi Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centre ir UAB „Visagino linija“.

 • Brandus tautinių šokių kolektyvo jubiliejus

  Kovo 31 dieną Visagino kultūros centro „Draugystės“ salė nusidažė margaspalvių tautinių drabužių raštais – čia įvyko Visagino kultūros centro tautinių šokių kolektyvo „Rodničiok“ 30-ties metų jubiliejaus šventė. Pasveikinti kolektyvo vadovės ir jo narių, kurie yra neatsiejama Visagino kultūros dalis, šios gražios sukakties proga ir pasimėgauti smagiais tautiniais šokiais susirinko pilna salė svečių ir ilgamečių kolektyvo gerbėjų.

 • Visaginas linksmai ir išradingai šventė Lietuvos gimtadienį

  Vasario 14–16 dienomis Visagine vyko gausybė renginių, skirtų Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui. Į šventinį šurmulį įsijungė visi – nuo didelių iki mažų. Miesto mokyklų ir neformaliojo ugdymo įstaigų bendruomenės surengė nuoširdžius, trispalvės spalvomis šviečiančius, šokiais ir dainomis skambančius Lietuvos 100-ojo gimtadienio renginius.

 • Visagine lankėsi ministras L. Kukuraitis

  Spalio 20 dieną Visagine su vizitu apsilankė Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis su savo komanda, Seimo narys Tomas Tomilinas (Socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininko pavaduotojas) bei Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos vadovė Žydronė Žukauskaitė–Kasparienė.

 • Visagine – verslininkų delegacija

  Rugsėjo 18 dieną Visagino savivaldybės salėje įvyko Čeliabinsko srities (Rusija) verslininkų delegacijos susitikimas su Visagino savivaldybės vadovais, tarybos nariais ir Visagino savivaldybėje veikiančių verslo įmonių atstovais.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:8186
Vakar apsilankė:8380
Šią savaitę apsilankė:31124
Šį mėnesį apsilankė:41938
Viso (nuo 2015-02-16):14309098
Šiuo metu naršo:
88
2020-08-06
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!