Viktorinos apdovanojimai nukeliavo į Utenos apskritį
Krašto žiniosViktorinos apdovanojimai nukeliavo į Utenos apskritį
2018 gruodžio 17, Pirmadienis 15:12

Viktorinos apdovanojimai nukeliavo į Utenos apskritį

Viktorinos apdovanojimai nukeliavo į Utenos apskritį

Panevėžio teritorinės ligonių kasos (TLK) atstovai praėjusios savaitės pabaigoje pradžiugino Zarasų r. Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijos II ir III klasių mokinius. Į mokyklą nuvežta daugybė apdovanojimų, kurių antazaviškiai nusipelnė dalyvaudami 2018 metų spalio mėnesį vykusioje Panevėžio TLK viktorinoje „Ar viską žinai apie sveikatos draudimą ir ne tik?“ .

Mokyklos gimnazistai ne pirmus metus dalyvauja viktorinoje, o šįmet net septyniolikai iš dvidešimties dalyvių pavyko iškovoti Panevėžio TLK direktoriaus padėkos raštus ir prizus: III kl. mokinys Romanas Velgus tapo vienu iš viktorinos nugalėtojų, o kiti šešiolika gavo paskatinamuosius prizus. Padėkos raštai ir specialūs prizai įteikti gimnazijos anglų k. bei matematikos mokytojoms Ramūnei Vabolytei ir Danutei Jankauskienei. Mokytojoms dėkota už aktyvų mokinių skatinimą dalyvauti viktorinoje, atsižvelgiant į daugelio dalyvių pasiektus laimėjimus.
Kaip teigė D. Jankauskienė, mokiniai kasmet labai laukia, kada bus paskelbta viktorina ir noriai joje dalyvauja. Sunkiausia paprastai būna atsakyti į klausimus, susijusius su Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto išlaidomis, bet vieni tiesiog spėja, kiti, prisiminę ligonių kasos specialistų vizitus mokykloje, įsidėmi, kad sveikatos priežiūros paslaugos yra brangios, ir atsakinėja racionaliai.
„Viktoriną organizavome septintą kartą ir džiaugiamės, kad ji tarp mokinių – vis dar populiari. Nors šiųmetė, ko gero, buvo sunkiausia, nes reikėjo atsakyti į daugiausiai klausimų – 35 (ankstesniais metais 20–30), ji buvo gausiausia dalyvių ir mokyklų skaičiumi – sulaukėme 313 dalyvių iš 20 mokyklų (9 savivaldybių) – Panevėžio miesto ir rajono, Anykščių, Kupiškio, Ignalinos, Pasvalio, Rokiškio, Utenos, Zarasų rajonų. Šįmet galime džiaugtis, kad mokiniai patys labai aktyviai atsakinėjo į klausimus – neprireikė nė priminti", – sakė Panevėžio TLK direktoriaus pavaduotoja Alma Čiplienė.
Panevėžio TLK atstovai pastebėjo, jog kai kurie Antazavės mokiniai šįmet klydo atsakydami, kiek laiko mažiausiai reikia eiti vidutiniu žingsniu vaikščiojant, kad tai būtų fizinis aktyvumas, kai kurie susipainiojo atsakydami, kiek Lietuvoje yra ligonių kasų, kaip elgtis, jei medikų pagalbos prireikė savaitgalį ar šventinę dieną, taip pat neteisingai atsakė į klausimus, kiek ligonių kasoms kainuoja 1 apsidraudusio privalomuoju sveikatos draudimu (PSD) paciento bronchito ir astmos gydymas ligoninėje, kokia vidutinė suma 2017 m. buvo skirta 1 paciento priešvėžiniams vaistams kompensuoti.
Ligonių kasos darbuotojų vizitas Antazavės gimnazijoje neapsiribojo tik apdovanojimų įteikimu. Visiems II ir III kl. gimnazistams parodytas filmukas apie sveikatos apsaugos sistemos privalumus, trumpai papasakota apie mokinių ir studentų PSD, Europos sveikatos draudimo kortelę ir pan.
Šiais metais nugalėtojais tapo tie viktorinos dalyviai, kurie teisingiausiai atsakė į klausimus ir surinko po 33–32 taškus iš 35 galimų. Tiems, kurie surinko po 31 tašką, skirti paskatinamieji prizai.

Panevėžio teritorinės ligonių kasos inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Viktorinos nugalėtojai – antazaviškiai

  Praėjusią savaitę Panevėžio teritorinė ligonių kasa (TLK) paskelbė ir apdovanojo spalio mėnesį organizuotos viktorinos apie sveikatos draudimą, skirtos 10–12 klasių (II–IV gimnazijų klasių) mokiniams, nugalėtojus ir paskatinamųjų prizų laimėtojus. Tądien apdovanotas 21 iš 26 viktorinos „Ar viską žinai apie sveikatos draudimą ir ne tik?" laimėtojų, o pagrindiniai apdovanojimai vyko ne Panevėžyje, bet Antazavėje (Zarasų r.).

 • Viktorina trečiokus pakvietė pažinti savo kraštą

  Praėjusią savaitę Utenos Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyriuje mūsų rajono mokyklų trečiokus subūrė įdomi viktorina „Pažink Lietuvą“, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Linksmai nusiteikę bei savo mokyklą išradingai pristatę renginio dalyviai turėjo gerokai pasukti galveles, kad atsakytų į suktus viktorinos klausimus, susijusius su šalies istorija, geografija, tautos vertybėmis, kultūros tęstinumu, tapatybės išsaugojimu.

 • Utenos gyventojus pasitikrinti žinias apie Lietuvą kviečia Nacionalinė viktorina

  Sausio 27 dieną (šeštadienį) daugiau negu dvidešimtyje Lietuvos miestų, tarp jų ir Utenoje, vyks unikalus žinių apie Lietuvą patikrinimo konkursas – Nacionalinė viktorina. Valstybės šimtmečio proga organizuojamo renginio metu dalyviai varžysis tikrindami savo žinias apie Lietuvos kultūrą, istoriją, gamtą, visuomenę ir t. t. Viktorinoje galės dalyvauti kiekvienas norintis.

 • Kviečia mokinius dalyvauti viktorinoje

  Spalio 2–15 dienomis Panevėžio teritorinė ligonių kasa (TLK) vėl skelbia viktoriną, skirtą mokiniams, ir kviečia joje dalyvauti Panevėžio TLK veiklos zonos (Panevėžio, Pasvalio, Biržų, Kupiškio, Rokiškio, Utenos, Visagino, Ignalinos, Anykščių, Molėtų ir Zarasų miestų bei rajonų) 9–11 klasių (1–3 gimnazijų klasių) mokinius. Viktorinoje kviečiami dalyvauti ir profesinio mokymo įstaigų mokiniai, besimokantys pagal 9–11 klasių pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

 • Viktorinoje įvertinti Užpalių gimnazijos gimnazistai

  Pasibaigus TLK viktorinai, išrinkta 10 viktorinos nugalėtojų ir 19 paskatinamųjų prizų laimėtojų. Laimėtojais tapo pirmieji 10 dalyvių, greičiausiai atsiuntusių teisingiausius atsakymus į klausimus (surinkę 28 taškus iš 30 galimų). 19 dalyvių, surinkusių tiek pat taškų, tačiau atsakymus atsiuntusių kiek vėliau, paskelbti paskatinamųjų prizų laimėtojais.

 • Viktorinoje žinias demonstravo dviejų rajono mokyklų mokiniai

  Gruodžio 3 d. Panevėžio teritorinėje ligonių kasoje (TLK) paskelbti spalio 20–lapkričio 2 d. organizuotos viktorinos, skirtos Vaikų sveikatos metams, laimėtojai. Tarp jų pateko 16 Panevėžio miesto 9–11 klasių mokinių, kuriems pirmiesiems įteikti Panevėžio TLK direktoriaus padėkos raštai, prizai ir Lietuvos Respublikos odontologų rūmų dovanos. Padėkos raštai ir atminimo dovanos taip pat skirti mokytojams bei visuomenės sveikatos priežiūros specialistams, prisidėjusiems prie mokinių aktyvumo, dalyvaujant viktorinoje, skatinimo. Šiųmetės viktorinos tikslas – atkreipti dėmesį į vaikų sveikatą, didinti informuotumą privalomojo sveikatos draudimo, dantų priežiūros ir krūminių dantų silantavimo, apmokamo Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšomis, klausimais.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:4642
Vakar apsilankė:6016
Šią savaitę apsilankė:10658
Šį mėnesį apsilankė:72465
Viso (nuo 2015-02-16):14339625
Šiuo metu naršo:
95
2020-08-11
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!