Zarasiškiui – „Auksinės krivūlės riterio“ apdovanojimas
Krašto žiniosZarasiškiui – „Auksinės krivūlės riterio“ apdovanojimas
2018 spalio 18, Ketvirtadienis 14:08

Zarasiškiui – „Auksinės krivūlės riterio“ apdovanojimas

Zarasiškiui – „Auksinės krivūlės riterio“ apdovanojimas

Sostinėje minint Lietuvos vietos savivaldos dieną „Auksinės krivūlės“ apdovanojimais už ryškiausias iniciatyvas ir darbus pagerbtos Lietuvos savivaldybės. Tryliktus metus rengiamų „Auksinės krivūlės“ apdovanojimų metu visos 14 šalies ministerijų, Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje, Lietuvos verslo konfederacija bei Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba paskelbė savo įsteigtų nominacijų laureatus ir įteikė joms apdovanojimus.

Renginio metu buvo pagerbti trys labiausiai Lietuvos savivaldai nusipelnę asmenys. Už ypatingus nuopelnus Lietuvos savivaldai, jos plėtrai ir stiprinimui LSA prezidentas Ričardas Malinauskas įteikė „Auksinės krivūlės riterio" apdovanojimus – statulėles Birštono savivaldybės merei Nijolei Dirginčienei, Gudkaimio bendruomenės pirmininkui, Gudkaimio seniūnaitijos seniūnaičiui, LR vidaus reikalų ministerijos Pagėgių pasienio rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus vyriausiajam tyrėjui Ramūnui Žemaičiui ir Zarasų rajono savivaldybės mero pavaduotojui Arnoldui Abramavičiui.
Renginyje dalyvavo LR Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis, Prezidentūros bei Vyriausybės atstovai, kiti garbūs svečiai.

Zarasų r. savivaldybės administracijos inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

  • „Auksinė krivūlė 2016“ Utenai – už mobilizacijos pratybų organizavimą

    Vilniuje „Auksinėmis krivūlėmis" apdovanotos geriausios Lietuvos savivaldybės, tarp jų pateko ir Utena. Tai jau penktoji „Auksinė krivūlė", kurią yra gavusi Utenos rajono savivaldybė.

  • „Auksinę krivūlę“ aplinkosaugininkai skyrė Utenos rajono savivaldybei

    Švenčiant Lietuvos vietos savivaldos dieną spalio 23 dieną Vilniuje jau dešimtą kartą Lietuvos savivaldybėms įteikti „Auksinių krivūlių" apdovanojimai už ryškiausias iniciatyvas ir darbus. Aplinkos viceministras Linas Jonauskas per apdovanojimų ceremoniją paskelbė Aplinkos ministerijos nominuotą laureatą – Utenos rajono savivaldybę. Apdovanojimas įteiktas šio rajono merui Alvydui Katinui.

  • V. Baltraitienė: „Žemės ūkio politiką rajonuose įgyvendina savivaldybės"

    Švenčiant Lietuvos vietos savivaldos dieną jau devintus metus iš eilės Lietuvos savivaldybių asociacija kartu su ministerijomis rengia savivaldybių darbų įvertinimo šventę – „Auksinės krivūlės" apdovanojimais Lietuvos savivaldybės pagerbiamos už ryškiausias iniciatyvas ir darbus. Iš viso šiemet apdovanotos 16 savivaldybių.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:1897
Vakar apsilankė:7171
Šią savaitę apsilankė:9070
Šį mėnesį apsilankė:111928
Viso (nuo 2015-02-16):10635730
Šiuo metu naršo:
79
2019-07-16
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!