Pareigūnus pasveikino į Zarasus atvykęs gen. komisaras L. Pernavas

Sausio 17 dieną Zarasų sporto klube „Marsas“ vyko Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato štangos spaudimo gulint čempionatas, skirtas Lietuvos valstybės nepriklausomybės atkūrimo šimtmečiui paminėti.

Pagrindinis šių varžybų tikslas – paminėti Lietuvos valstybės nepriklausomybės atkūrimo šimtmetį. Kiti tikslai – gerinti Utenos apskrities policijos pareigūnų profesinį pasirengimą, populiarinti jėgos sportą tarp darbuotojų, nustatyti stipriausias komandas ir sportininkus.

Varžybose savo jėgas išbandyti panoro keturios apskrities policijos pareigūnų komandos: Zarasų, Utenos,Visagino ir Ignalinos.

Dalyvius pasveikinti atvyko Lietuvos policijos generalinis komisaras Linas Pernavas, Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Vytautas Vaiškūnas ir Zarasų rajono savivaldybės meras Nikolajus Gusevas.

Susumavus visus rezultatus asmeninėje įskaitoje III vietą užėmė Zarasų rajono policijos komisariato viršininkas Vitalis Kutkauskas, išstūmęs 170 kg svorį ir surinkęs 53 taškus.

II vietą iškovojo Zarasų rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresnysis tyrėjas Oleg Gladyšev, išstūmęs 165 kg ir surinkęs 71 tašką. Garbingą pirmą vietą iškovojo Zarasų rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus vyriausiasis patrulis Jūris Šuša.

Komandinėje įskaitoje III vietą užėmė Visagino miesto PK pareigūnų komanda (93,8 taško) – Marius Mikulėnas, Gintaras Griškys, Jonas Cicėnas, II vietą – Utenos apskrities pareigūnų komanda (125,6 taško) Aurimas Siniauskas, Lukas Vaišnoras, Vaidotas Žilys, I vietą – (196,5 taško) Zarasų r. PK pareigūnų komanda Jūris Šuša, Oleg Gladyšev, Vitalis Kutkauskas.

Prizines vietas užėmusiems dalyviams buvo įteikti medaliai, diplomai, komandinės taurės bei atminimo dovanos.

Utenos AVPK Zarasų r. PK ir laikraščio „Utenos diena“ inf.