Krašto žiniosGiedraičiai turės Technikos muziejų
2017 spalio 09, Pirmadienis 14:20

Giedraičiai turės Technikos muziejų

Giedraičiai turės Technikos muziejų

Molėtų rajono savivaldybės meras Stasys Žvinys lankėsi Giedraičių seniūnijoje ir susitiko su būsimo Technikos muziejaus savininku, sumanytoju ir kūrėju Imantu Meku.

Susitikimo metu muziejaus kūrėjas merui papasakojo apie savo šeimos verslo kūrimo Molėtų krašte planus, dar pavasarį žadamas įsteigti keturias darbo vietas Giedraičių seniūnijoje, parodė puikiame naujame angare Radžiūnų kaime jau sustatytą visą būrį eksponatų, kurie ne tik profesionaliai prikelti naujam gyvenimui, blizgantys, bet ir galintys judėti, vežti keleivius, praėję privalomą techninę apžiūrą, viliojantys juos išbandyti.

„Nuoširdžiai džiaugiuosi, kad jauni žmones renkasi Molėtų kraštą, čia su šeima kuria savo namus ir, kas svarbiausia, steigia čia ne tik savo verslą, bet ir visiškai naują dalyką mūsų krašte – technikos muziejų. Esu įsitikinęs, kad turėsime dar vieną puikų, išskirtinį traukos objektą Molėtuose, kuris patiks tiek jaunam, tiek vyresnio amžiaus lankytojui. Su nekantrumu lauksime šio muziejaus atidarymo," - po susitikimo kalbėjo meras S. Žvinys.

Oficialų muziejaus atidarymą verslininkas I. Mekas planuoja paskelbti 2019 metais.

Molėtų r. savivaldybės administracijos inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Rumšiškių liaudies buities muziejuje – pažeidimai

  Rumšiškėse atliktas vidaus auditas, kurio metu nustatyti teisės aktų pažeidimai, susiję su valstybės turto naudojimu ir veiklos organizavimu, taip pat rasta įvairių trūkumų, keliančių abejonių dėl finansų kontrolės ir skaidrumo, nepakankamo viešo intereso gynimo. Kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonsson nurodė pradėti tyrimą dėl muziejus darbuotojų galimų darbo pareigų pažeidimų.

 • Muziejininkė uteniškius supažindins su eglutės puošimo tradicijomis

  Šeštadienį, gruodžio 16 dieną, 11 val. Namų idėjų centre NIC (Kupiškio g. 19, Utena) Utenos kraštotyros muziejaus vyr. fondų saugotoja Bronė Juknevičienė kviečia uteniškius į nemokamą paskaitą „Kalėdų eglė: kelias į Lietuvą, puošimo tradicijos“.

 • „Gyvybės medis“ skleidėsi muziejuje

  Antradienį per pusšimtį Utenos pradinio ugdymo įstaigų mokinių kartu su 11 pedagogių susirinko į Utenos kraštotyros muziejų, kur vyko „Gyvybės medžio“ karpymo popietė.

 • Muziejus – senovinių radijo aparatų kolekcija

  Neįtikėtiną gamtos ramybę dar labiau užliūliuoja skubančio vandens čiurlenimas – stabtelk: jis išplaus visas tavo mintis, nostalgiją ir nerimą. Čia juk nėra miesto triukšmo, įkyrių dulkių ir erzinančio nuolatinio skubėjimo...

 • Muziejų naktis Ignalinoje

  Gegužės 20-os vakarą Ignalinos krašto muziejus, prisidėdamas prie Muziejų nakties Lietuvoje renginių, ignaliniečius pakvietė į skulptoriaus Mindaugo Milinavičiaus kūrybos parodą, naujos ekspozicijos pristatymą ir tapymo ant akmenukų mokymus.

 • Paminėta Tarptautinė muziejų diena

  Tarptautinę muziejų dieną Utenos kraštotyros muziejaus padalinyje Laisvės kovų muziejuje vyko diskusija „Nepatogu ar per sudėtinga: įvykiai, žmonės, interpretacijos".
  Apie Lietuvos kariuomenės kapitoną Joną Noreiką-Generolą Vėtrą, antinacistinio ir antisovietinio pogrindžio dalyvį, Štuthofo koncentracijos stovyklos kalinį, sušaudytą Vilniuje, MGB būstinėje, kalbėjo daktaras Norbertas Černiauskas.

 • Savanoriai pradeda veiklą Laisvės kovų muziejuje

  Pats naujausias Utenos kraštotyros muziejaus padalinys – Laisvės kovų muziejus – prieš kelis mėnesius ieškojo savanorių, norinčių dalyvauti muziejaus renginiuose.

 • Raginami balsuoti ir palaikyti Utenos kraštotyros muziejų

  Konkurse „Metų interjeras/Auksinė paletė'15" renkami geriausi praėjusių metų interjerai, išskirtiniai dizainerių darbai.

 • Polocko, Latgalos regiono ir Utenos muziejai veria vartus naujai bendrystei

  Gegužės mėnesio viduryje viename seniausių Baltarusijos miestų Polocke susitiko projekto „Muziejų vartai" dalyviai iš Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos. Trijų valstybių projekte dalyvaujantys muziejų darbuotojai, pristatydami visuomenei projekte dalyvaujančių muziejų vieningos koncepcijos kultūrinio turizmo produkto plėtrai skirtas idėjas ir nuveiktus darbus, į susitikimą pakvietė ir žiniasklaidos atstovus. Panašus susitikimas praėjusią savaitę vyko ir Latvijoje, kur Lietuvos, Baltarusijos ir Latvijos žurnalistai ir projekto partneriai aptarė projekto darbus Latgalos regione.

 • Naktis muziejuje įsimins istorinės miesto ekspozicijos pristatymu

  Gegužės 16-os vakarą Utenos kraštotyros muziejus (toliau – muziejus) lankytojus kvietė į neeilinį renginį, skirtą Tarptautinei muziejų dienai paminėti. Muziejaus svečiai turėjo galimybę susitikti su Utenos miesto istorinės ekspozicijos kūrėjais, pasiklausyti geros muzikos, paganyti akis į teatralizuotus vaidinimus. Patys ištvermingiausi naktinėtojai demonstravo šokio žingsnelius Utenio aikštėje surengtoje gegužinėje. Šeštadienio naktį muziejus dirbo tol, kol išėjo paskutinis lankytojas.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2018 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:2858
Vakar apsilankė:3916
Šią savaitę apsilankė:10631
Šį mėnesį apsilankė:61690
Viso (nuo 2015-02-16):8868665
Šiuo metu naršo:
44
2018-08-15
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!