Krašto žinios

Dusetose pasodintas ąžuolynas, kuriam medelius padovanojo Panevėžio gamtos mokyklos kolektyvas. Jis Lietuvos vardo paminėjimo tūkstantmečio proga pasodino giles ir nuoširdžiai ne vienerius metus rūpinosi savo auginamu ąžuolynu. Šiemet ūgtelėjusius jubiliejinius medelius panevėžiečiai pasiūlė dusetiškiams – jų net 50 ir buvo pasodinti Dusetose.

Antrus metus iš eilės Maltos ordino pagalbos tarnyba (MOPT) inicijuoja akciją „Maltiečių Velykos". Jau tradicija tampanti maltiečių akcija vėl pasieks savanorių globojamus pagyvenusius, vienišus ir sunkiai sergančius Lietuvos žmones. Gausybė šventinių renginių ir apsilankymai senjorų namuose vyks per Šv. Velykas ir Atvelykio laikotarpiu, 25-iuose Lietuvos miestuose, kuriuose aktyviai veikia maltiečiai.

Balandžio 25-26 d. Ignalinoje vyks devintasis Ignalinos plaukimo maratonas „Ignalina – 2014". Parą trunkančio maratono tikslas – populiarinti plaukimo sportą, propaguoti sveiką gyvenseną, išaiškinti stipriausius ir ištvermingiausius plaukikus bei skatinti vaikus, jaunimą ir suaugusius užsiiminėti fizine veikla, propaguoti sveiką gyvenimo būdą. Varžybos vyks Ignalinos sporto ir pramogų centro baseine, Vasario 16-osios g.35.

Viena didžiausių Baltijos šalyse kelių ir geležinkelių projektavimo ir statybos bendrovė "Panevėžio keliai" pradėjo rekonstrukcijos darbus magistraliniame kelyje Kaunas-Zarasai-Daugpilis. Ties Zarasais automobilių eismas apribotas keturiose atkarpose.

Balandžio 11 d. Molėtų r. Alantos technologijos ir verslo mokykloje atidarytas žemės ūkio sektorinis praktinio mokymo centras, atitinkantis šiuolaikinius modernius žemdirbystės ir ekologiško ūkininkavimo standartus.

Lietuvos mokyklose dvejus metus vyko įvairios veiklos pagal Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro įgyvendinamą projektą „Ugdymo karjerai ir stebėsenos modelių sukūrimas ir plėtra bendrajame lavinime ir profesiniame mokyme (I etapas)".

Šią savaitę Zarasuose atidaroma fotografų klubo „Žalias skėtis" kūrybos paroda.

Kultūros paveldo departamentas (toliau – Departamentas) kreipėsi į teismą dėl žalos Čiulų dvaro sodybos kluonui atlyginimo. Šis pastatas yra vienas iš Molėtų rajone XIX a. pastatytos valstybės saugomos Čiulų dvaro sodybos elementų. Balandžio 29 d. dėl jo įvyksiančiame teismo posėdyje bus svarstoma, ar Departamentui išduoti vykdomąjį raštą, kuris leistų iš Monikos Kiauleikytės, kluono valdytojos ir atsakovės byloje, reikalauti į valstybės biudžetą sumokėti 55 953 Lt kompensaciją.

Balandžio 10 d. Ignalinos rajone viešėjo akcijos „Metų knyga 2012" laimėtojas rašytojas, poetas, dramaturgas, aktorius ir režisierius Alvydas Šlepikas. Susitikimai vyko Dūkšto ir Ignalinos bibliotekose.

Praėjusią savaitę oficialiai atidarytas beveik 7 mln. litų kainavęs naujasis Anykščių menų inkubatorius-menų studija – jame jau įsikūrė 20 meno kūrėjų, o modernios ir šiuolaikiškos inkubatoriaus patalpos pritaikytos organizuoti renginius net 200 žmonių. Simbolinę juostelę atidarymo šventėje perkirpo ūkio viceministras Marius Skarupskas, Lietuvos verslo paramos agentūros direktorė Diana Vilytė. Anykščių rajono meras Sigutis Obelevičius, kuris teigė, kad menų inkubatorius – didelis paskatinimas Anykščių miestui, kuris turi visas galimybes tapti Aukštaitijos regiono lyderiu.

Puslapis 1 iš 8

Reklama

Renginių kalendorius

praėjusiam mėnesiui Balandis 2014 Kitas mėnuo
Pr A T K P Š S
week 14 1 2 3 4 5 6
week 15 7 8 9 10 11 12 13
week 16 14 15 16 17 18 19 20
week 17 21 22 23 24 25 26 27
week 18 28 29 30

Reklama

Reklama

Reklama

Kaip rengiatės marginti kiaušinius Velykoms?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenos-diena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2014 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.