Krašto žinios

Balandžio 23 d. Ignalinos rajono savivaldybės administracijoje pagerbti Sočio olimpinių žaidynių dalyviai, biatlono rinktinės nariai Diana Rasimovičiūtė ir Tomas Kaukėnas bei treneriai Kazimiera Strolienė ir Aurimas Bučelis. D. Rasimovičiūtę atlydėjo jos vyras ir dabartinis treneris Ilmars Bricis. Renginyje dalyvavo savivaldybės bei Ignalinos kultūros ir sporto centro atstovai bei didelis būrys jaunųjų sportininkų. Pasveikinimo ceremoniją linksma muzika pradėjo Ignalinos muzikos mokyklos kapela „Nendrelė" (vad. I.Murmienė).

Antrąją šv. Velykų dieną Ignalinos kultūros ir sporto centre vyko respublikinis liaudiškos muzikos ir šokių festivalis „Oi padainuosim ir pašoksim suėję". Festivalyje dalyvavo Zarasų rajono Antalieptės kaimo kapelos „Un tą lieptą", Panevėžio rajono Raguvos kultūros centro liaudiškos muzikos kapela „Kukalis", Švenčionių rajono Adutiškio liaudiškos muzikos kapela, Utenos rajono Daugailių kultūros centro liaudiškos muzikos kapela „Indraja", Zarasų rajono Sadūnų kaimo kapela, Ignalinos kultūros ir sporto centro liaudiškos muzikos kapela „Ringė" ir tautinių šokių kolektyvas „Gaja".

Per Lietuvą skrajojanti filologų konkurso paukštė šiais metais nutūpė pavasariškai saulėtoje Ignalinoje. Tris dienas vykusiame renginyje dalyvavo didžiulis būrys mokinių, mokytojų, vertintojų. Jiems organizuota darbo ir laisvalaikio programa, pristatyti geriausi Ignalinos mokinių kolektyvai, solistai ir teatras IKI. Šventinis konkurso atidarymas ir uždarymas vyko Ignalinos kultūros ir sporto centre, o visos veiklos organizuotos Česlovo Kudabos progimnazijoje.

Dusetose pasodintas ąžuolynas, kuriam medelius padovanojo Panevėžio gamtos mokyklos kolektyvas. Jis Lietuvos vardo paminėjimo tūkstantmečio proga pasodino giles ir nuoširdžiai ne vienerius metus rūpinosi savo auginamu ąžuolynu. Šiemet ūgtelėjusius jubiliejinius medelius panevėžiečiai pasiūlė dusetiškiams – jų net 50 ir buvo pasodinti Dusetose.

Antrus metus iš eilės Maltos ordino pagalbos tarnyba (MOPT) inicijuoja akciją „Maltiečių Velykos". Jau tradicija tampanti maltiečių akcija vėl pasieks savanorių globojamus pagyvenusius, vienišus ir sunkiai sergančius Lietuvos žmones. Gausybė šventinių renginių ir apsilankymai senjorų namuose vyks per Šv. Velykas ir Atvelykio laikotarpiu, 25-iuose Lietuvos miestuose, kuriuose aktyviai veikia maltiečiai.

Balandžio 25-26 d. Ignalinoje vyks devintasis Ignalinos plaukimo maratonas „Ignalina – 2014". Parą trunkančio maratono tikslas – populiarinti plaukimo sportą, propaguoti sveiką gyvenseną, išaiškinti stipriausius ir ištvermingiausius plaukikus bei skatinti vaikus, jaunimą ir suaugusius užsiiminėti fizine veikla, propaguoti sveiką gyvenimo būdą. Varžybos vyks Ignalinos sporto ir pramogų centro baseine, Vasario 16-osios g.35.

Viena didžiausių Baltijos šalyse kelių ir geležinkelių projektavimo ir statybos bendrovė "Panevėžio keliai" pradėjo rekonstrukcijos darbus magistraliniame kelyje Kaunas-Zarasai-Daugpilis. Ties Zarasais automobilių eismas apribotas keturiose atkarpose.

Balandžio 11 d. Molėtų r. Alantos technologijos ir verslo mokykloje atidarytas žemės ūkio sektorinis praktinio mokymo centras, atitinkantis šiuolaikinius modernius žemdirbystės ir ekologiško ūkininkavimo standartus.

Lietuvos mokyklose dvejus metus vyko įvairios veiklos pagal Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro įgyvendinamą projektą „Ugdymo karjerai ir stebėsenos modelių sukūrimas ir plėtra bendrajame lavinime ir profesiniame mokyme (I etapas)".

Šią savaitę Zarasuose atidaroma fotografų klubo „Žalias skėtis" kūrybos paroda.

Puslapis 1 iš 8

Reklama

Renginių kalendorius

praėjusiam mėnesiui Balandis 2014 Kitas mėnuo
Pr A T K P Š S
week 14 1 2 3 4 5 6
week 15 7 8 9 10 11 12 13
week 16 14 15 16 17 18 19 20
week 17 21 22 23 24 25 26 27
week 18 28 29 30

Reklama

Reklama

Reklama

Ar jau pradėjote planuoti savo atostogas?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenos-diena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2014 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.