Biliakiemyje išbandė akies taiklumą

Biliakiemio laisvalaikio centro salėje vyko tradiciniai sportiniai užsiėmimai, į kuriuos susirinko didelis būrys sporto mėgėjų. Šio vakaro pradžioje buvo paskelbti vykusių individualių šaudymo varžybų rezultatai. Tąkart varžybos vyko sausio 15 dieną, o akies taiklumą išbandė dvylika dalyvių – Airidas Gusčius, Eduardas Lapackas, Valdas Slapšys, Deimantas Žalnierius, Lukas Garunkštis, Dominykas Masiulis, Rytis Čepėnas, Eimantas Lavinskas, Justė Masiulytė, Antanas Masiulis, Simona Masiulytė ir Raimondas Katinas.

Sporto mėgėjus pasveikino, medalius ir diplomus nugalėtojams įteikė Utenos seniūnijos seniūnas Saulius Gaižauskas. Individualių šaudymo varžybų nugalėtoju tapo Rytis Čepėnas, gyvenantis Biliakiemio kaime. Jis iš trijų užskaitomų šūvių surinko 25 taškus. Antrą vietą iškovojo Eduardas Lapackas iš Vijeikių kaimo (23 taškai), o trečioji vieta atiteko Valdui Slapšiui iš Mockėnų (21 taškas). Varžybose puikiai pasirodė jauniausias dalyvis Antanas Masiulis, kuris surinko 20 taškų ir užėmė garbingą ketvirtą vietą.
Po apdovanojimų seniūnas Saulius Gaižauskas kalbėjo apie ateities sportinės veiklos planus, linkėjo aktyvaus dalyvavimo. Susirinkusieji nesiskirstė namo – jie žaidė stalo tenisą, bandė rankos taiklumą prie smiginio lentos, o dar kiti žaidė prie biliardą.