Profesinio meistriškumo konkursas: džiaugsmas akims ir skrandžiui
JaunimasProfesinio meistriškumo konkursas: džiaugsmas akims ir skrandžiui
2017 balandžio 03, Pirmadienis 11:03

Profesinio meistriškumo konkursas: džiaugsmas akims ir skrandžiui

Profesinio meistriškumo konkursas: džiaugsmas akims ir skrandžiui
 • 31 foto

Utenos regioninio profesinio mokymo centre sklaidėsi viliojantys maisto gaminių kvapai: kovo 30 dieną čia vyko tarptautinis profesinio meistriškumo konkursas „Geriausias maisto pramonės darbuotojas 2017", į kurį pademonstruoti savo profesinių gebėjimų dalyviai atvyko ne tik iš Lietuvos, bet ir užsienio profesinių mokyklų.
Kaip sakė šio kone visą dieną užtrukusio renginio organizatoriai, šio konkurso tikslas – ugdyti mokinių profesinį meistriškumą, profesinę motyvaciją, tarptautiškumą, gebėjimą bendrauti užsienio kalbomis ir, žinoma, išsirinkti patį geriausią.

Iškilmingas konkurso atidarymas, kuriame dalyvavo mokiniai iš Danijos Zylando verslo kolegijos, Kijevo regiono maisto technologijų ir restoranų serviso profesinės mokyklos, Minsko valstybinės profesinės technikos kolegijos, Rėzeknės technikumo, Rokiškio technologijos, verslo ir žemės ūkio mokyklos, Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro ir Utenos regioninio profesinio mokymo centro, vyko trimis kalbomis – lietuviškai, angliškai ir rusiškai. Sveikinimo žodį taręs mokymo Utenos regioninio profesinio mokymo centro direktorius Zenonas Alekna pasidžiaugė, kad šis centras, turintis tarptautinių konkursų organizavimo patirtį, vėl sulaukė svečių ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio profesinių mokyklų bei kolegijų.
Jaunųjų mėsininkų profesionalumą vertinusios kompetentingos komisijos nuomone, visi dalyviai konkursui buvo ypač gerai pasiruošę, todėl išrinkti pačius geriausius – tikras iššūkis. Tarp Lietuvos profesinių mokyklų pirmąją vietą iškovojo Utenos regioninio profesinio mokymo centro mokinys Vidmantas Tuzas (profesijos mokytoja metodininkė Viktorija Baltuškienė), II vietą pelnė Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro mokinys Irmantas Petras Karpavičius (profesijos mokytojos Edita Guobienė ir Žydronė Žarskienė), III vieta atiteko Rokiškio technologijos, verslo ir žemės ūkio mokyklos mokinei Laurai Janušonienei (profesijos mokytoja Žydra Lomakienė).
Konkurso dalyvius iš užsienio vertinimo komisija įvertino taip: I vieta skirta Zylando verslo kolegijos studentei Julijai Elizabetai Gudmundsen (profesijos mokytojas Kenneth Lund Hansen), II – Rėzeknes technikumo studentui Imantui Šnepstsui (profesijos mokytoja Antonija Tutina), III – Minsko valstybinės profesinės technikos kolegijos studentui Dmitrijui Sopko Aleksandrovičiui (profesijos mokytojas Anatolijus Kirpliuk Borisovičius).

Utenos regioninio profesinio mokymo centro ir laikraščio „Utenos diena" inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Mėsininkų varžytuvėse sėkmė lydėjo Miglę Tranaitę

  Neseniai Utenos regioninio profesinio mokymo centro mokiniai buvo išvykę į Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centrą, kur vyko profesinio meistriškumo konkursas „Geriausias maisto pramonės darbuotojas 2016“.

 • Tokia šventė būna tik vieną kartą per metus

  Trečiadienis Utenos regioniniame profesinio mokymo centre buvo išskirtinis: nuo ryto čia šurmuliavo jaunimas, atskubėjęs į kasmet tradicine tapusią Profesijų šventę.

 • Stebino kulinarine išmone

  Praėjusią savaitę Utenos regioniniame profesinio mokymo centro vėl liejosi mokinių išmonė: čia sklido nosiai malonūs kvapai, o stalus puošė neįprasti patiekalai.

 • Utenos regioniniame profesinio mokymo centre ugdomi kūrybiški jaunuoliai

  Balandžio 16-iosios popietę Utenos regioninio profesinio mokymo centre (toliau RPM) vyko tradicinė profesijų šventė.
  Renginys, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 25-mečiui paminėti, turėjo vykti lauke, tačiau permainingas oras pakeitė šventės vietą. Šie nedideli nesklandumai pakilios nuotaikos nesugadino. Mokiniai drauge su mokytojais dainavo gražiausias lietuviškas dainas, šventinėje mugėje prekiavo pačių pagamintais skanėstais ir rankdarbiais. Dalis mugėje surinktų lėšų bus skiriamos kilniam tikslui – Utenos gyvūnų globos namų augintinių gerovei.

 • Padėka už aktyvumą – susitikimas su specialistais

  Panevėžio teritorinės ligonių kasos (TLK) specialistai apsilankė Utenos regioniniame profesinio mokymo (RPM) centre. Šios mokyklos 9–11 klasių mokiniams ne tik kalbėta apie privalomojo sveikatos draudimo (PSD) principus ir esmę, ligonių kasų ir gydymo įstaigų gyventojams teikiamas paslaugas, bet ir surengta viktorina, per kurią teisingai atsakiusiesiems į klausimus įteikti Panevėžio TLK prizai. Taip grąžinta skola šios mokyklos bendruomenei už ypatingą aktyvumą dalyvaujant praėjusių metų spalį paskelbtoje Panevėžio TLK viktorinoje, skirtoje Vaikų sveikatos metams: viktorinoje dalyvavo beveik 70 Utenos RPM centro mokinių.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:1744
Vakar apsilankė:8903
Šią savaitę apsilankė:28504
Šį mėnesį apsilankė:176912
Viso (nuo 2015-02-16):12528346
Šiuo metu naršo:
84
2020-02-20
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!