Pasveikinti geriausi rajono abiturientai
JaunimasPasveikinti geriausi rajono abiturientai
2016 liepos 15, Penktadienis 13:37

Pasveikinti geriausi rajono abiturientai

Pasveikinti geriausi rajono abiturientai
 • 15 foto

Liepos 15 dieną Utenos rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyriaus salėje buvo pasveikinti Utenos rajono abiturientai, valstybinius brandos egzaminus išlaikę aukščiausiu balu. Šiais metais devyni Adolfo Šapokos gimnazijos abiturientai gavo 12 šimtukų. Aukščiausiu įvertinimu gali džiaugtis ir anglų kalbos egzaminą po dvejų metų pertraukos pakartotinai laikiusi buvusi Adolfo Šapokos gimnazijos mokinė.

Dvi šiemet triumfavusios Adolfo Šapokos gimnazijos abiturientės susišlavė net po tris šimtukus. Aušrinei Aglinskaitei pavyko gauti aukščiausius anglų kalbos, matematikos ir chemijos valstybinių brandos egzaminų balus, o Austėja Petrokaitė puikius rezultatus pademonstravo laikydama anglų kalbos, matematikos bei lietuvių kalbos ir literatūros egzaminus. Šimtukus šiais metais gavo ir Ignė Umbrasaitė (anglų kalba), Austėja Lasytė (lietuvių k. ir literatūra), Silvija Ona Mikulėnaitė (matematika), Viktorija Vaickutė (lietuvių k. ir literatūra), Gabrielė Tarailytė (matematika) bei vienintelis tarp merginų žibėjęs vyriškosios lyties atstovas Martynas Kezys (matematika). Aukščiausiu įvertinimu gali džiaugtis anglų kalbos egzaminą po dvejų metų pertraukos pakartotinai laikiusi buvusi Adolfo Šapokos gimnazijos mokinė.

Geriausius rajono abiturientus sveikino ir padėkomis bei simbolinėmis dovanomis pradžiugino Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, Seimo narė Milda Petrauskienė, rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Zita Ringelevičienė. Jaunuoliai dalijosi savo ateities planais ir atskleidė, kaip jiems pavyko pasiekti tokių aukštų rezultatų.

Daugiau apie tai skaitykite artimiausiuose laikraščio„Utenos diena" numeriuose.

Laikraščio „Utenos diena" inf., Linos Narčienės nuotr.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Šių metų šimtukininkai: svajonės apie orią algą ir studijas universitetuose

  Utenoje tradiciškai buvo pagerbti aukščiausius pasiekimus pelnę abiturientai. Liepos 16 dieną iš Utenos rajono savivaldybės mero Alvydo Katino rankų padėkas ir simbolines dovanėles turėjo atsiimti 18 mūsų rajono gimnazistų, tačiau į oficialią pagerbimo ceremoniją, vykusią Utenos rajono savivaldybės administracijoje, susirinko ne visi. Paaiškėjo, kad sėkmingai mokslus užbaigę uteniškiai darbuojasi šalies įmonėse ar užsienyje.

 • Abiturientams aidi paskutinis skambutis

  Šiomis dienomis Lietuvos mokyklose abiturientai švenčia Paskutinio skambučio šventę. Šiais metais bendrojo ugdymo mokyklas baigia panašiai tiek pat šalies abiturientų, kiek ir pernai – 25 558. Pasak Utenos rajono savivaldybės administracijos Švietimo sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vyr. specialisto Jono Paukštės, šiemet rajone gimnazijas baigia 464 abiturientai (pernai 407), iš jų 384 – bendrojo lavinimo įstaigų mokiniai, 64 – Utenos regioninio profesinio mokymo centro mokiniai, 4 – buvę mokiniai ir 10 eksternų.

 • Apdovanoti geriausi mūsų rajono abiturientai

  Penktadienį Utenos rajono savivaldybės administracijoje buvo pagerbti dviejų Utenos miesto gimnazijų abiturientai, kurių žinios brandos egzaminuose buvo įvertintos šimtukais.

 • Šimtukininkams – premjero ir ministrės padėkos

  Antradienį Valdovų rūmuose pagerbti sėkmingiausiai brandos ir profesinio mokymo kvalifikacijos egzaminus išlaikę Lietuvos abiturientai, jų mokytojai ir artimieji. 100 abiturientų iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių pasveikino Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius, švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė.

 • Antradienį Valdovų rūmuose bus pagerbti šimtukininkai

  Vilniuje Valdovų rūmuose vyks šalies abiturientų ir profesinių įstaigų absolventų pagerbimo šventė. Sėkmingiausiai brandos ir profesinio mokymo kvalifikacijos egzaminus išlaikiusius Lietuvos abiturientus, jų mokytojus ir artimuosius sveikins Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius, švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė.

 • Valdovų rūmuose pagerbti geriausi šalies abiturientai ir profesinių mokyklų absolventai

  110 abiturientų, kurie 3 ar daugiau valstybinių brandos egzaminų išlaikė surinkdami maksimalų balų kiekį, šiandien Valdovų rūmuose pasveikino Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius, švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė. Abiturientų, kurie būtų išlaikę tris ir daugiau egzaminų, įvertintų 100 balų, mūsų rajone nebuvo.

 • Abiturientams įteikti brandos atestatai

  Praėjusią savaitę Utenos rajono gimnazijas baigusiems abiturientams įteikti mokyklų baigimo atestatai. Šiemet Adolfo Šapokos, „Saulės", Dauniškio ir Užpalių gimnazijas baigė 436 abiturientai, iš jų trys – su pagyrimu, nes mokslo metais mokomieji dalykai buvo įvertinti puikiai – devintukais ir dešimtukais, o laikydami egzaminus surinko nuo 86 iki 100 balų.

 • Abiturientai švenčia, komunalininkai pluša it skruzdės

  Paskutiniojo skambučio šventė, prasidėjusi šiąnakt Utenoje, neliko be atgarsio: portalui udiena.lt paskambinę uteniškiai piktinosi, kad šalia „Utenio" stadiono esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje akis bado kalnai šiukšlių – vėjas sklaido popiergalius, tuščius plastikinius išgerto alaus butelius, sulčių pakelius. Taip pat mėtėsi ir sudaužytų butelių šukės.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:284
Vakar apsilankė:5566
Šią savaitę apsilankė:284
Šį mėnesį apsilankė:33001
Viso (nuo 2015-02-16):14056993
Šiuo metu naršo:
72
2020-07-06
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!