Uteniškiai – vieni geriausių jaunųjų pianistų Lietuvoje
JaunimasUteniškiai – vieni geriausių jaunųjų pianistų Lietuvoje
2016 vasario 15, Pirmadienis 09:14

Uteniškiai – vieni geriausių jaunųjų pianistų Lietuvoje

Uteniškiai – vieni geriausių jaunųjų pianistų Lietuvoje

Prestižiniame nacionaliniame Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkurse Utenos muzikos mokyklos mokiniai nuskynė laurus. Šiemet konkursas, surengtas jau 19 kartą, vyko Klaipėdos Universiteto menų akademijos koncertų salėje vasario 4–7 dienomis. Jame Utenai atstovavo Muzikos mokyklos mokytojos Zitos Lukošiūnienės parengti mokiniai Jorūnas Janaudis, Viktorija Vansevičiūtė ir Augustina Barzdaitė.

Jorūnas Janaudis rungėsi saviraiškos ugdymo kategorijos A grupėje, Viktorija Vansevičiūtė ir Augustina Barzdaitė – tos pačios kategorijos B grupėje. Zitos Lukošiūnienės mokiniai atliko sudėtingus J. S. Bacho, Balio Dvariono, J. Haidno, W. A. Mocarto ir kitų kompozitorių kūrinius. Vertinimo komisija, kurios pirmininkas buvo Justas Dvarionas, nutarė, kad uteniškiai – vieni geriausių jaunųjų pianistų Lietuvoje ir yra verti apdovanojimų. Vasario 7 dieną Klaipėdos koncertų salėje kartu su kitais laimėtojais Jorūnas, Augustina ir Viktorija buvo apdovanoti diplomais ir atminimo dovanomis. Pasak Zitos Lukošiūnienės, mokinių laimėjimas – pats geriausias jos darbo įvertinimas ir pati didžiausia dovana. „Ateityje mano mokiniai tikrai dalyvaus šiame prestižiniame konkurse", – patikino mokytoja.

Utenos r. savivaldybės administracijos inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Utenos muzikos mokykloje vyks ypatingas koncertas

  Balandžio 26 dieną (trečiadienį) 17.30 val. Utenos muzikos mokyklos koncertų salėje vyks Klaipėdos krašto kompozitoriaus, chorvedžio, pedagogo Gedimino Purlio fortepijoninių pjesių albumo „Ir aš mažas buvau" pristatymas–koncertas.

 • Muzikos mokyklos auklėtiniai laukia Kalėdų

  Gruodžio 20 dieną Utenos muzikos mokykloje čia besimokantys mokiniai artėjančių švenčių proga surengė koncertą draugams, tėvams, mokytojams. Valsais, polkomis ir kitais įvairaus sudėtingumo kūriniais savo gebėjimais stebino ir maži, ir dideli.

 • Muzikiniais garsais suskambo Tarptautinis Veronikos Vitaitės fortepijoninių ansamblių konkursas

  Vasario 26 dieną Utenos muzikos mokykloje skleidėsi fortepijono melodijos – kūrinius atliko jaunieji muzikantai: vieni į sceną lipo pirmą kartą ir su dideliu jauduliu, kiti demonstravo savo meistriškumą, įgytą ne per vienerius metus.
  Utenoje vyko pirmasis muzikinis konkursas, kuris nuo šių metų vadinsis profesorės Veronikos Vitaitės vardu. Į Tarptautinį Veronikos Vitaitės fortepijoninių ansamblių konkursą atlikėjai atvyko iš Kupiškio, Kauno, Zarasų, Joniškio, Šiaulių, Ukmergės, Švenčionių, Anykščių, Nemenčinės ir Kaliningrado.

 • Belaukiant šv. Kalėdų – Muzikos mokyklos mokinių dovana

  Gruodžio 9-os vakarą Utenos muzikos mokyklos bendruomenė uteniškius pakvietė į Advento koncertą „Stebuklo laukimas", kuris vyko jaukioje ir šiltoje muzikos mokyklos salėje. Susirinkusiems žiūrovams koncertavo muzikos mokyklos mokiniai: smuikininkai, akordeonininkai, kanklininkai, saksofonininkai, pianistai, fleitininkai, dainavo Chorinio dainavimo skyriaus jaunieji dainininkai.

 • Utenoje vyko nacionalinio mokinių muzikos kūrinių konkurso laureatų koncertas

  Neseniai Utenos muzikos mokykloje vyko neeilinis koncertas – į Uteną atvyko būrys talentingų atlikėjų, kurie, lydimi kompozitorių Gintaro Samsono, Ryčio Mažulio ir Arūno Navako, atliko nacionalinio mokinių muzikos kūrinių konkurso laureatų kūrinius.

 • Utenos muzikos mokykloje – dviguba šventė

  Pirmąją naujų mokslo metų dieną Utenos muzikos mokyklos bendruomenė šventė ne tik mokslo metų pradžią, tačiau ir renovacijos pabaigą. Šalia atnaujintos mokyklos susirinkę mokiniai, mokytojai, tėvai, valdininkai buvo pasitikti nuotaikingų muzikos ritmų. Vaikams džiūgaujant, kad muzikos garsų nebeskros gręžiamų sienų aidas, tėvai vertino tai, kad žiemą jų atžaloms nebeteks šalti nei klasėse, nei koncertų salėje.

 • Asta Dirmaitė į Uteną parsivežė taurę

  Balandžio 28–gegužės 5 dienomis Utenos muzikos mokyklos fortepijono mokytoja Ingrida Dirmienė kartu su mokine Asta Dirmaite buvo išvykusios į Italiją, kur vyko tarptautinis konkursas „Musica insieme".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:7018
Vakar apsilankė:11068
Šią savaitę apsilankė:44667
Šį mėnesį apsilankė:44667
Viso (nuo 2015-02-16):13846229
Šiuo metu naršo:
99
2020-06-05
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!