Utenos muzikos mokykloje – dviguba šventė
JaunimasUtenos muzikos mokykloje – dviguba šventė
2015 rugsėjo 02, Trečiadienis 10:38

Utenos muzikos mokykloje – dviguba šventė

Utenos muzikos mokykloje – dviguba šventė
 • 22 foto

Pirmąją naujų mokslo metų dieną Utenos muzikos mokyklos bendruomenė šventė ne tik mokslo metų pradžią, tačiau ir renovacijos pabaigą. Šalia atnaujintos mokyklos susirinkę mokiniai, mokytojai, tėvai, valdininkai buvo pasitikti nuotaikingų muzikos ritmų. Vaikams džiūgaujant, kad muzikos garsų nebeskros gręžiamų sienų aidas, tėvai vertino tai, kad žiemą jų atžaloms nebeteks šalti nei klasėse, nei koncertų salėje.

Mokyklos bendruomenę pasveikinęs jos direktorius Arūnas Katinas simbolinę atidarymo juostelę perkirpti pakvietė Utenos rajono savivaldybės merą Alvydą Katiną, LR Seimo narę Mildą Petrauskienę ir renovacijos darbus atlikusios bendrovės vadovę Vidą Maišėnienę.
Pasidžiaugę atidarymo ceremonija visi sugužėjo į koncertų salę, kur išklausė svečių sveikinimų ir mėgavosi Utenos muzikos mokyklos ugdytinių atliekamų kūrinių melodijomis. Koncertą, prasidėjusį skambiu Lietuvos himno giedojimu diriguojant Virginijai Šeduikienei, vainikavo įspūdingas jungtinio orkestro, suburto Evaldo Beinoravičiaus, atliekamas kūrinys.
Nedrąsiai pirmą kartą muzikos mokyklos slenkstį peržengę pirmokai santūriai rikiavosi šalia juos kvietusių ir šiltai pasitikusių mokytojų, o jau ne pirmus metus čia besimokantys muzikalūs vaikai pedagogams skirtais gėlių žiedais nuspalvino dažais tebekvepiančias erdves.

udiena.lt informacija

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Utenos muzikos mokykloje vyks ypatingas koncertas

  Balandžio 26 dieną (trečiadienį) 17.30 val. Utenos muzikos mokyklos koncertų salėje vyks Klaipėdos krašto kompozitoriaus, chorvedžio, pedagogo Gedimino Purlio fortepijoninių pjesių albumo „Ir aš mažas buvau" pristatymas–koncertas.

 • Muzikos mokyklos auklėtiniai laukia Kalėdų

  Gruodžio 20 dieną Utenos muzikos mokykloje čia besimokantys mokiniai artėjančių švenčių proga surengė koncertą draugams, tėvams, mokytojams. Valsais, polkomis ir kitais įvairaus sudėtingumo kūriniais savo gebėjimais stebino ir maži, ir dideli.

 • Muzikiniais garsais suskambo Tarptautinis Veronikos Vitaitės fortepijoninių ansamblių konkursas

  Vasario 26 dieną Utenos muzikos mokykloje skleidėsi fortepijono melodijos – kūrinius atliko jaunieji muzikantai: vieni į sceną lipo pirmą kartą ir su dideliu jauduliu, kiti demonstravo savo meistriškumą, įgytą ne per vienerius metus.
  Utenoje vyko pirmasis muzikinis konkursas, kuris nuo šių metų vadinsis profesorės Veronikos Vitaitės vardu. Į Tarptautinį Veronikos Vitaitės fortepijoninių ansamblių konkursą atlikėjai atvyko iš Kupiškio, Kauno, Zarasų, Joniškio, Šiaulių, Ukmergės, Švenčionių, Anykščių, Nemenčinės ir Kaliningrado.

 • Uteniškiai – vieni geriausių jaunųjų pianistų Lietuvoje

  Prestižiniame nacionaliniame Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkurse Utenos muzikos mokyklos mokiniai nuskynė laurus. Šiemet konkursas, surengtas jau 19 kartą, vyko Klaipėdos Universiteto menų akademijos koncertų salėje vasario 4–7 dienomis. Jame Utenai atstovavo Muzikos mokyklos mokytojos Zitos Lukošiūnienės parengti mokiniai Jorūnas Janaudis, Viktorija Vansevičiūtė ir Augustina Barzdaitė.

 • Belaukiant šv. Kalėdų – Muzikos mokyklos mokinių dovana

  Gruodžio 9-os vakarą Utenos muzikos mokyklos bendruomenė uteniškius pakvietė į Advento koncertą „Stebuklo laukimas", kuris vyko jaukioje ir šiltoje muzikos mokyklos salėje. Susirinkusiems žiūrovams koncertavo muzikos mokyklos mokiniai: smuikininkai, akordeonininkai, kanklininkai, saksofonininkai, pianistai, fleitininkai, dainavo Chorinio dainavimo skyriaus jaunieji dainininkai.

 • Utenoje vyko nacionalinio mokinių muzikos kūrinių konkurso laureatų koncertas

  Neseniai Utenos muzikos mokykloje vyko neeilinis koncertas – į Uteną atvyko būrys talentingų atlikėjų, kurie, lydimi kompozitorių Gintaro Samsono, Ryčio Mažulio ir Arūno Navako, atliko nacionalinio mokinių muzikos kūrinių konkurso laureatų kūrinius.

 • Asta Dirmaitė į Uteną parsivežė taurę

  Balandžio 28–gegužės 5 dienomis Utenos muzikos mokyklos fortepijono mokytoja Ingrida Dirmienė kartu su mokine Asta Dirmaite buvo išvykusios į Italiją, kur vyko tarptautinis konkursas „Musica insieme".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:4992
Vakar apsilankė:8002
Šią savaitę apsilankė:4992
Šį mėnesį apsilankė:215567
Viso (nuo 2015-02-16):12567001
Šiuo metu naršo:
115
2020-02-24
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!