Abiturientams įteikti brandos atestatai
JaunimasAbiturientams įteikti brandos atestatai
2015 liepos 13, Pirmadienis 13:24

Abiturientams įteikti brandos atestatai

Abiturientams įteikti brandos atestatai
 • 12 foto

Praėjusią savaitę Utenos rajono gimnazijas baigusiems abiturientams įteikti mokyklų baigimo atestatai. Šiemet Adolfo Šapokos, „Saulės", Dauniškio ir Užpalių gimnazijas baigė 436 abiturientai, iš jų trys – su pagyrimu, nes mokslo metais mokomieji dalykai buvo įvertinti puikiai – devintukais ir dešimtukais, o laikydami egzaminus surinko nuo 86 iki 100 balų.

Penktadienį su savo mokiniais atsisveikino Utenos Dauniškio ir Užpalių gimnazijos. Šiais metais Dauniškio gimnaziją baigė 156 abiturientai (kartu su Suaugusiųjų mokymo skyriaus mokiniais), iš jų 9 gavo išsilavinimo pažymėjimus.
Šiais metais su Užpalių gimnazija atsisveikino 15 gimnazistų – 14 iš jų įteikti brandos atestatai, o vienam – išsilavinimo pažymėjimas.
Šeštadienį nuotaikingai nusiteikę Utenos Adolfo Šapokos ir „Saulės" gimnazijos abiturientai rankose laikė brandos atestatus ir, pasveikinti mokyklų bendruomenių atstovų, savo auklėtojų ir pačių artimiausių šeimos narių, braukė džiaugsmo ašaras. Nuo šiol jiems prasideda kitas naujo gyvenimo etapas: vieni rengiasi kelti sparnus skrydžiui į kitas pasaulio šalis bei pasirinko studijas užsienio mokslo įstaigose, kiti liko ištikimi savo kraštui.
Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos bendruomenė gero kelio linkėjo 150 abiturientų, iš jų trys baigė su pagyrimu. Šįmet „Saulės" gimnaziją baigė 116 abiturientų, o iš jų penkiems įteikti išsilavinimo pažymėjimai.
Antradienį geriausiai brandos egzaminus išlaikę uteniškiai abiturientai sulauks ir valdžios dėmesio – bus pasveikinta 12 abiturientų, kurie šiais metais surinko 14 šimtukų.

udiena.lt inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Abiturientams aidi paskutinis skambutis

  Šiomis dienomis Lietuvos mokyklose abiturientai švenčia Paskutinio skambučio šventę. Šiais metais bendrojo ugdymo mokyklas baigia panašiai tiek pat šalies abiturientų, kiek ir pernai – 25 558. Pasak Utenos rajono savivaldybės administracijos Švietimo sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vyr. specialisto Jono Paukštės, šiemet rajone gimnazijas baigia 464 abiturientai (pernai 407), iš jų 384 – bendrojo lavinimo įstaigų mokiniai, 64 – Utenos regioninio profesinio mokymo centro mokiniai, 4 – buvę mokiniai ir 10 eksternų.

 • Antradienį Valdovų rūmuose bus pagerbti šimtukininkai

  Vilniuje Valdovų rūmuose vyks šalies abiturientų ir profesinių įstaigų absolventų pagerbimo šventė. Sėkmingiausiai brandos ir profesinio mokymo kvalifikacijos egzaminus išlaikiusius Lietuvos abiturientus, jų mokytojus ir artimuosius sveikins Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius, švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė.

 • Pasveikinti geriausi rajono abiturientai

  Liepos 15 dieną Utenos rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyriaus salėje buvo pasveikinti Utenos rajono abiturientai, valstybinius brandos egzaminus išlaikę aukščiausiu balu. Šiais metais devyni Adolfo Šapokos gimnazijos abiturientai gavo 12 šimtukų. Aukščiausiu įvertinimu gali džiaugtis ir anglų kalbos egzaminą po dvejų metų pertraukos pakartotinai laikiusi buvusi Adolfo Šapokos gimnazijos mokinė.

 • Abiturientai švenčia, komunalininkai pluša it skruzdės

  Paskutiniojo skambučio šventė, prasidėjusi šiąnakt Utenoje, neliko be atgarsio: portalui udiena.lt paskambinę uteniškiai piktinosi, kad šalia „Utenio" stadiono esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje akis bado kalnai šiukšlių – vėjas sklaido popiergalius, tuščius plastikinius išgerto alaus butelius, sulčių pakelius. Taip pat mėtėsi ir sudaužytų butelių šukės.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:7442
Vakar apsilankė:7864
Šią savaitę apsilankė:15306
Šį mėnesį apsilankė:15306
Viso (nuo 2015-02-16):13816868
Šiuo metu naršo:
148
2020-06-02
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!