Studentą apdovanojo Finansų ministras
JaunimasStudentą apdovanojo Finansų ministras
2014 spalio 28, Antradienis 14:34

Studentą apdovanojo Finansų ministras

Studentą apdovanojo Finansų ministras

Spalio 23 d. Utenos kolegijos Verslo vadybos studijų programos absolventas Evaldas Baliuka ir lektorė Nijolė Pakalnienė dalyvavo studentų mokslo darbų konkurso apdovanojimų ceremonijoje, kuri vyko LR Finansų ministerijoje. Konkurso nugalėtojus ir jų darbų vadovus pasveikino LR Finansų ministras Rimantas Šadžius, Finansų ministerijos ir Centrinės projektų valdymo agentūros atstovai.

Konkurso laureatais tapo šešių mokslo įstaigų atstovai: trys – iš M. Romerio universiteto, du – iš Kauno technologijos universiteto, po vieną – Vytauto Didžiojo universiteto, Šiaulių universiteto, Lietuvos sporto universiteto ir Utenos kolegijos. Evaldas Baliuka tapo bakalauro darbų premijos laureatu ir laimėjo I vietą (darbo tema „UAB „Duventa" įgyvendintų ES projektų poveikis įmonės konkurencingumui", vadovė lektorė Nijolė Pakalnienė).
Finansų ministras Rimantas Šadžius premijomis apdovanojo 9 studentų mokslo darbų konkurso Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų panaudojimo tema laureatus. Bendras skirtų premijų fondas – beveik 16 tūkst. litų.
Vertinant darbus, buvo atsižvelgiama į pasirinktos temos aktualumą, darbo analitiškumą, pagrįstumą, praktinį rezultatų pritaikymą ir kitus kriterijus. Pagrindinių bakalauro ir magistro darbų bei trijų papildomų premijų laureatai išrinkti gana vieningai, tačiau, pasigedus kūrybišku požiūriu išsiskiriančio darbo, nuspręsta neskirti papildomos premijos už kūrybiškiausią požiūrį ir analizę. Taip pat neskirta premijų kursinių darbų kategorijoje – šių darbų buvo per mažai, kad būtų galima juos objektyviai įvertinti ir palyginti.

Pagrindinių bakalauro darbų premijų laureatai:
I vieta: Evaldas Baliuka, Utenos kolegija. Darbo tema „UAB „Duventa" įgyvendintų ES projektų poveikis įmonės konkurencingumui".
II vieta: Agnė Osipovaitė, M. Romerio universitetas. Darbo tema „Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programos projektų analizė Panevėžio miesto savivaldybėje".
III vieta: Milda Talalaitė, Kauno technologijos universitetas. Darbas tema „Europos Sąjungos 2007 - 2013 m. struktūrinės paramos poveikis Baltijos šalims".
Pagrindinių magistro darbų premijų laureatai:
I vieta: Vaiva Almašova, M. Romerio universitetas.Darbo tema „ES struktūrinės paramos sveikatos apsaugai administravimo tobulinimas".
II vieta: Neringa Frolovaitė, Šiaulių universitetas. Darbo tema „ES lėšų panaudojimo veiksmingumas tobulinant žmogiškuosius išteklius bendrojo ugdymo mokyklose: Panevėžio miesto atvejis".
III vieta: Irma Šiaulytė, Lietuvos sporto universitetas. Darbo tema „Struktūrinių fondų paramos įtaka kaimo turizmo sodybų konkurencingumui".
„Utenos dienos" ir Finansų ministerijos inf.

Paveikslėlių galerija

 • Click to enlarge image DSC_7752.JPG
 • Click to enlarge image DSC_7763.JPG
 •  

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Studentams ir vyresniems nei 45 metų – subsidijos ir parama darbo vietos steigimui

  Vyriausybė trečiadienį nutarė iki šešių mėnesių mokėti subsidijas darbdaviams, įdarbinantiems vyresnius nei 45 metų amžiaus bedarbius, arba teikti vienkartinę 18,8 tūkst. eurų paramą tokio amžiaus asmeniui, jeigu jis pirmą kartą steigia sau darbo vietą labai mažoje įmonėje. Tai numatyta Užimtumo įstatymo pakeitimuose.

 • Versliausi studentai vyks į Suomiją

  Vieni teigia, kad versliu gimstama, ir verslumo neišmokys niekas. Kūrybiškumas irgi įgimta savybė. Kitų manymu, verslumas, kūrybiškumas ir bet kurie kiti įgūdžiai yra išugdomi, tik tam reikia tinkamos aplinkos, sąlygų, motyvacijos.

 • Lietuvos vėliava studentus lydėjo per penkias šalis

  Šių metų tarptautinė imitacinių bendrovių (IB) mugė, vykusi Slovėnijoje, Utenos kolegijos IB ,,Interjeras“ buvo ypatinga: komandą kelionėje per penkias šalis lydėjo Lietuvos trispalvė, o mugėje studentai gavo nominaciją už geriausius bendravimo įgūdžius.

 • Užsuk į Atvirą jaunimo centrą!

  Utenoje, Lauko g. 19A, veikia Atviras jaunimo centras (AJC). Čia jau trejus metus darbo dienomis lankytojai priimami nuo 13 val. iki 20 val. Miesto gyventojams jaunimo centras gali būti geriau žinomas Atviros jaunimo erdvės (AJE) vardu arba gali būti girdėtas Utenos vaikų ir jaunimo užimtumo centro pavadinimas. 2014 metais  tuometinėje Jaunimo mokykloje buvo įkurta Atvira jaunimo erdvė. Po poros metų Jaunimo mokykla tapo Utenos vaikų ir jaunimo užimtumo centru, o AJE – AJC.

 • Tarp draugiškų jaunimui savivaldybių Utena nepaminėta

  Kokia yra draugiška jaunimui aplinka ir kas ją kuria? Kas paverstų regionus draugiškesniais jaunimui ir sudarytų sąlygas jauniems žmonėms grįžti į juos? Lapkričio 23 dieną Socialinės apsaugos ir darbo ministerija įteikia apdovanojimus draugiškoms jaunimui savivaldybėms ir verslo įmonėms, savo pavyzdžiu rodančioms, kaip viešojo ir privataus sektoriaus atstovai jau dabar prisideda prie jaunimo situacijos gerinimo Lietuvoje.

 • Mokslo ir studijų institucijoms finansavimas bus skiriamas atsižvelgiant į studentų skaičių ir mokslinę veiklą

  Nuo 2018 m. valstybės lėšos, skiriamos aukštųjų mokyklų ir mokslinių tyrimų institutų administravimui, ūkiui ir sudėtingos infrastruktūros objektų priežiūrai, bus susietos su mokslinės veiklos rezultatais, studijų, mokslo kokybe, taip pat su valstybės finansuojamų studentų skaičiumi. Daugiau lėšų gaus tie mokslinių tyrimų institutai ir aukštosios mokyklos, kurios turės daugiau valstybės finansuojamų studentų ir vykdys daugiau mokslinės veiklos. Šią  tvarką patvirtino Vyriausybė.

 • Utena prisipildė jaunimo: kolegija pradėjo naujus akademinius metus

  Rugsėjo 4 dieną neišsigandusi iš ryto nušniokštusio lietaus ir plaukiančių debesų, Utenos kolegijos bendruomenė ir svečiai gausiai susirinko į Utenio aikštę, kur šventiškai pasitiko naujus akademinius metus.

 • Alinantis karštis nesutrukdė jaunimo šventės

  Karštą rugpjūčio 11-os popietę Utenos kultūros centro kieme susirinko saujelė aktyvaus ir nuotaikingo jaunimo – trečius metus iš eilės mūsų mieste buvo švenčiama Tarptautinė jaunimo diena. Šią dieną, kuri jau bemaž 20 metų minima visame pasaulyje, siekiama skirti daugiau dėmesio jaunų žmonių problemoms, skatinti jų dalyvavimą visuomeninėje veikloje. Šventėje netrūko šypsenų, draugiškų pašnekesių ir gyvos muzikos.

 • Ant Europos sparnų

  Eina į pabaigą dvejų metų trukmės „Erasmus+" – tai 2014–2020 m. Europos Sąjungos švietimo, mokymo, jaunimo ir sporto programa, kurios veikloje siekėme dalyvauti. Finansavimas buvo skirtas programos „Erasmus+" antro pagrindinio veiksmo KA2 – bendradarbiavimo inovacijų ir dalijimosi gerąja patirtimi tikslais – bendrojo ugdymo sektoriaus tarpmokyklinės strateginės partnerystės projektui „On the wings of Europe" („Ant Europos sparnų").

 • Darbdaviai pirmumo teisę teikia pilnamečiams mokiniams

  Mokiniai vasaros atostogas leidžia ne tik poilsiaudami ir bet ir laisvalaikį derindami su laikina galimybe užsidirbti. Tačiau ne visi jaunuoliai turi išsvajotąjį darbą, mat daugelis darbdavių nenori savo įmonėse įdarbinti nepilnamečių.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:8182
Vakar apsilankė:8621
Šią savaitę apsilankė:24669
Šį mėnesį apsilankė:24669
Viso (nuo 2015-02-16):13826231
Šiuo metu naršo:
108
2020-06-03
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!