Virtualiai studijas baigusiems absolventams įteikti diplomai
JaunimasVirtualiai studijas baigusiems absolventams įteikti diplomai
2020 birželio 29, Pirmadienis 15:00

Virtualiai studijas baigusiems absolventams įteikti diplomai

Virtualiai studijas baigusiems absolventams įteikti diplomai
 • 16 foto

Šių metų kolegijos absolventams studijų pabaiga buvo netradicinė – ją pakoregavo karantinas ir ekstremali situacija dėl COVID-19. Paskutinių mėnesių studijos ir baigiamieji egzaminai bei baigiamųjų darbų gynimai persikėlė į virtualią erdvę, o diplomų įteikimo šventė ,,Taurapilio“ kūrybinių industrijų centre vyko laikantis visų saugumo rekomendacijų.

Šventė vyko tris dienas

Diplomams įteikti buvo skirtos trys dienos, šventinė ceremonija vyko atskiriems absolventų srautams. Birželio 23 d. diplomai buvo įteikti 54 Aprangos dizaino ir technologijos, Žemės ūkio technologijos, Informacinių sistemų technologijų, Automatinio valdymo sistemų, Elektros energetikos, Aplinkos apsaugos inžinerijos ir Maisto produktų technologijos studijų programų absolventams.
Birželio 25 d. diplomus gavo 72 Verslo vadybos, Buhalterinės apskaitos, Transporto verslo, Svetingumo vadybos ir Turizmo ir viešbučių administravimo bei 90 Teisės, Socialinio darbo, Socialinės pedagogikos ir Bendrosios praktikos slaugos studijų programų studentų.
Birželio 26 d. diplomus savo rankose laikė 59 kineziterapeutai ir kosmetologai bei 48 dantų technikai, burnos higienos ir odontologinės priežiūros specialistai.
Iš viso birželio mėnesį diplomus gavo 323 absolventai. 64 bendrosios praktikos slaugytojams diplomai buvo įteikti vasario mėn.

Prieš akis – viltinga ateitis

„Tą dieną jis negaišo laiko kalboms su kitomis žuvėdromis, tik skraidė ir skraidė, netgi nusileidus saulei. Jis atrado sau skrydžio laisvę. Kai Džonatanas Žuvėdra pasiekė krantą ir grįžo į būrį, jau buvo tamsi naktis. Jis buvo mirtinai nuvargęs, jam šiek tiek svaigo galva. Kai jos apie tai išgirs, – pamanė jis, kai žuvėdros sužinos apie įvykusį lūžį, iš džiaugsmo neteks galvos. Nuo šiol gyvenimas bus dar prasmingesnis. Mes galime išmokti skraidyti. Prieš akis – viltinga ateitis...", – šis alegorinis pasakojimas apie Džonataną Livingstoną Žuvėdrą, kuriuo šventės vedėjai – Akademinės tarybos pirmininkė, lektorė Rima Žarskutė ir lektorius Egidijus Gečiauskas – pradėjo renginį, tapo gražia ir jautria diplomų įteikimo ceremonijos įžanga.
Absolventus sveikino ir išskleisti sparnus, pajusti skrydžio laisvę bei visada gerbti savo profesiją, nesustoti augti ir tobulėti linkėjo direktoriaus pavaduotoja studijoms ir mokslui dr. Vitalija Bartuševičienė, Verslo ir technologijų katedros dekanė dr. Vaida Bartkutė-Norkūnienė, Medicinos fakulteto dekanė Danguolė Šakalytė, Inžinerijos ir technologijų katedros vedėja Gražina Stasiulionienė, Verslo ir viešosios vadybos katedros vedėja Jūratė Aksomitienė, Socialinės gerovės katedros vedėja Žydra Kuprėnaitė, Slaugos ir burnos priežiūros katedros vedėja Jolita Lubienė, Studentų atstovybės prezidentas Antanas Bagočiūnas. Už tai, ką davė kolegija, nuoširdžiai padėkojo Domantas Mažonas, kiti absolventai.
Dešimt absolventų už gerus akademinius rezultatus gavo diplomus su pagyrimu. Tokiais diplomais gali didžiuotis Medicinos fakulteto absolventės Inga Skebė, Lina Janaudytė, Jovita Katkovska, Dovilė Tolušienė, Irina Kučinskė bei Verslo ir technologijų fakulteto absolventai Ligita Bartaškaitė, Darius Maračinskas, Justina Pinkaitė, Inga Lekstutienė, Karolis Pumputis.
Už aktyvią visuomeninę ir kitą veiklą Domantui Mažonui įteikta Utenos r. savivaldybės mero padėka, o Deividui Kurlavičiui, Editai Šileikytei, Edvinui Meškauskiui, Ligitai Bartaškaitei, Dariui Maračinskui, Lolitai Buitvydaitei, Vitalijai Žvinienei, Irmai Maižienei ir Daivai Klimavičienei – Utenos kolegijos direktoriaus padėkos.

Utenos kolegijos inf., Tado Gasiulio nuotr.

 

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Utenos kolegija – tarp geriausių šalies mokslo kalvių

  Trečiadienį žurnalas ,,Reitingai“ septintą kartą pristatė institucinį aukštųjų mokyklų reitingą. Kolegijos buvo vertinamos pagal penkis stambius parametrus: studentai ir studijos, alumnų kuriama pridėtinė vertė ir darbdavių vertinimai, konkuravimas tarptautinėje studijų erdvėje, akademinis personalas ir studijų bazės gerovė bei studentų požiūris į savo aukštąją mokyklą.

 • Utenos kolegijoje paroda sužibo nauja spalvų gama

  Vasario 19 dieną Utenos kolegijos Medicinos fakultete vyko Utenos kolegijos bendruomenės narių kūrybos parodos aptarimas. Į aptarimą susirinko nemažai meno gerbėjų, parodos autorių, kolegijos vadovų. Šventinę renginio nuotaiką pakėlė Utenos kolegijos studentas Julius Šimelis, saksofonu atlikęs muzikinį kūrinį.

 • Darbus ir pasiekimus įvertino nominacijomis

  Vienintelės mūsų apskrityje esančios aukštosios mokyklos – Utenos kolegijos – bendruomenė jau antrus metus skelbia metų nominacijas kuriantiems, dirbantiems ar aktyviai dalyvaujantiems visuomeniniame gyvenime. Įvertindamas savo gausios bendruomenės pasiekimus, Utenos kolegijos direktorius dr. Raimundas Čepukas pasidžiaugė nominaciją pelnęs iš studentų – ją, pasak vadovo, vertina labiau nei gavęs įvairias padėkas ar apdovanojimus iš ministrų.

 • Jaunieji dizaineriai pristatė savo kolekcijas

  Rugsėjo 6 dieną tarp daugybės Utenos mies­to šventės renginių vyko ir mados improvizacija „Laikas ir materija“, kurią organizavo Utenos ko­legija (UK). Savo kolekcijas pristatė UK Verslo ir technologijos fakulteto aprangos dizaino ir tech­nologijų studijų programos bei Rėzeknės (Latvi­ja) Technologijų akademijos studentai. UK jau­niesiems dizaineriams drabužių kolekcijas padėjo pristatyti šios aukštosios mokyklos studentai ir miesto mokyklų mokiniai.

 • Utenos kolegijoje nustatyti daugybiniai administraciniai ir finansiniai pažeidimai

  Buvusio Utenos kolegijos direktoriaus Gintauto Bužinsko, įstaigai vadovavusio 10-metį, veikloje 2013–2018 metais nustatyta daugybė administracinių ir finansinių pažeidimų: jis neteikė privačių interesų deklaracijų, buvo kolegijoje įdarbinęs savo sūnus, jis pats, pažeidžiant nustatytą tvarką, buvo įdarbintas papildomiems darbams atlikti. Tai ir daugiau nustatyta Švietimo ir mokslo ministerijai rugpjūčio mėnesį atlikus Utenos kolegijos veiklos ir finansinį auditą.

 • Mokslo ir žinių dieną pradėjo šventine paskaita

  Rugsėjo 3 dieną Utenos kolegija akademinę bendruomenę ir miesto visuomenę pakvietė į Utenos kultūros centre organizuotą pirmąją naujų studijų metų paskaitą. Netradicinės interaktyvios paskaitos lektorius – Mindaugas Vidugiris, karjeros ir asmeninio tobulėjimo konsultantas, skaitęs paskaitas ir vedęs užsiėmimus 200 Lietuvos bei užsienio mokymo įstaigų.

 • Utenos kolegija naujus studijų metus pasitiks neįprastai

  Rugsėjo 3 dieną semtis mokslo ir žinių į ugdymo įstaigas po vasaros atostogų sugrįš mokiniai, o Utenos kolegija pasitiks gausų būrį studentų. Šiais studijų metais Utenos kolegijos duris pravers beveik 400 pirmakursių. Per bendrąjį priėmimą į kolegiją priimta 8 proc. daugiau studentų nei pernai.

 • Miesto širdį papuošė „100“

  Vasario 13 dieną Utenos kolegijos studentai smagiai paminėjo artėjantį Lietuvos šimtmečio gimtadienį. Miesto širdyje, Utenio aikštėje, jie kartu su dėstytojais sudarė „gyvą“ Lietuvos vėliavos spalvų skaičių „100“ ir sudainavo Marijono Mikutavičiaus dainą „Aš tikrai myliu Lietuvą“.

 • „Utenos trikotažas“ plečia parduotuvių tinklą

  Per dvejus metus didžiausia Vidurio ir Rytų Europos tekstilės bendrovė „Utenos trikotažas“ padvigubino savo parduotuvių tinklą ir 2018 m. pasitiks turėdama 15 parduotuvių. Vien šių metų lapkričio–gruodžio mėnesį klientams duris atvėrė keturios naujos „Utenos trikotažo" parduotuvės visoje Lietuvoje. Parduotuvių tinklo plėtra vyksta daugiausiai franšizės pagrindu.

 • Ministrė J. Petrauskienė susitiko su Utenos kolegijos bendruomene

  Lapkričio 10 dieną Utenos kolegijoje lankėsi Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:482
Vakar apsilankė:8918
Šią savaitę apsilankė:39537
Šį mėnesį apsilankė:101344
Viso (nuo 2015-02-16):14368504
Šiuo metu naršo:
54
2020-08-15
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!