Darbus ir pasiekimus įvertino nominacijomis
JaunimasDarbus ir pasiekimus įvertino nominacijomis
2020 vasario 19, Trečiadienis 11:21

Darbus ir pasiekimus įvertino nominacijomis

Darbus ir pasiekimus įvertino nominacijomis
 • 14 foto

Vienintelės mūsų apskrityje esančios aukštosios mokyklos – Utenos kolegijos – bendruomenė jau antrus metus skelbia metų nominacijas kuriantiems, dirbantiems ar aktyviai dalyvaujantiems visuomeniniame gyvenime. Įvertindamas savo gausios bendruomenės pasiekimus, Utenos kolegijos direktorius dr. Raimundas Čepukas pasidžiaugė nominaciją pelnęs iš studentų – ją, pasak vadovo, vertina labiau nei gavęs įvairias padėkas ar apdovanojimus iš ministrų.

Šiais metais nominacijos buvo įvairios – jos išdalytos studentams, dėstytojams, kolegijos partneriams. Renginio, kuris šiemet skirtas Vasario 16-ajai ir Kovo 11-ajai, vedėja, kolegijos akademinės tarybos pirmininkė Rima Žarskutė paskelbė 11 šių metų nominantų.

METŲ DĖSTYTOJAI Virginai Rudėnienei – už kūrybišką pedagoginę veiklą ir gydytojo odontologo padėjėjo profesijos sklaidą;
METŲ DARBUOTOJAI Laimai Trinkūnienei – už atsakingumą, bendruomeniškumą ir nuoširdų bei profesionalų bendravimą su studentais;
METŲ STUDENTUI Deividui Kurlavičiui – už gerus mokymosi rezultatus ir aktyvią visuomeninę veiklą;
METŲ KOLEGIJOS VEIDUI Domantui Mažonui – už kūrybinius pasiekimus, nuoširdų atstovavimą kolegijai ir bendradarbiavimo su jaunimo organizacijomis stiprinimą;
METŲ ABSOLVENTEI Sandrai Ragaišytei – už aktyvų dalyvavimą kolegijos bendruomenės gyvenime;
METŲ DRAUGUI Jurgiui Dumbravai – už aktyvų dalyvavimą kolegijos gyvenime, verslo ir mokslo partnerystės stiprinimą;
METŲ PASIEKIMO NOMINACIJA Lukui Gražiui ir Vadim Lisunov – už laimėtą III vietą tarptautiniame konkurse ,,Maisto technologas 2019";
METŲ ĮVYKIO NAMINACIJA projektui IN CORPORE (vadovė Aurelija Pelenienė) – už studentų ir dėstytojų verslumo gebėjimų stiprinimą ir kūrybiškumo ugdymą;
METŲ INICIATYVOS NOMINACIJA Editai Šileikytei ir Domantui Mažonui – už jaunimo projektą „Diena, kai tampu studentu";
METŲ KŪRĖJAI Ievai Adamavičiūtei – už surengtas kūrybos parodas ir kolegijos vardo garsinimą;
METŲ ATRADIMO NOMINACIJA Edvinui Meškauskiui – už savanorystę, geranoriškumą ir nuoširdų bei atsakingą darbą Studentų atstovybėje.

Laikraščio „Utenos diena" inf., Linos Narčienės nuotr.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Virtualiai studijas baigusiems absolventams įteikti diplomai

  Šių metų kolegijos absolventams studijų pabaiga buvo netradicinė – ją pakoregavo karantinas ir ekstremali situacija dėl COVID-19. Paskutinių mėnesių studijos ir baigiamieji egzaminai bei baigiamųjų darbų gynimai persikėlė į virtualią erdvę, o diplomų įteikimo šventė ,,Taurapilio“ kūrybinių industrijų centre vyko laikantis visų saugumo rekomendacijų.

 • Utenos kolegija – tarp geriausių šalies mokslo kalvių

  Trečiadienį žurnalas ,,Reitingai“ septintą kartą pristatė institucinį aukštųjų mokyklų reitingą. Kolegijos buvo vertinamos pagal penkis stambius parametrus: studentai ir studijos, alumnų kuriama pridėtinė vertė ir darbdavių vertinimai, konkuravimas tarptautinėje studijų erdvėje, akademinis personalas ir studijų bazės gerovė bei studentų požiūris į savo aukštąją mokyklą.

 • Utenos kolegijoje paroda sužibo nauja spalvų gama

  Vasario 19 dieną Utenos kolegijos Medicinos fakultete vyko Utenos kolegijos bendruomenės narių kūrybos parodos aptarimas. Į aptarimą susirinko nemažai meno gerbėjų, parodos autorių, kolegijos vadovų. Šventinę renginio nuotaiką pakėlė Utenos kolegijos studentas Julius Šimelis, saksofonu atlikęs muzikinį kūrinį.

 • Jaunieji dizaineriai pristatė savo kolekcijas

  Rugsėjo 6 dieną tarp daugybės Utenos mies­to šventės renginių vyko ir mados improvizacija „Laikas ir materija“, kurią organizavo Utenos ko­legija (UK). Savo kolekcijas pristatė UK Verslo ir technologijos fakulteto aprangos dizaino ir tech­nologijų studijų programos bei Rėzeknės (Latvi­ja) Technologijų akademijos studentai. UK jau­niesiems dizaineriams drabužių kolekcijas padėjo pristatyti šios aukštosios mokyklos studentai ir miesto mokyklų mokiniai.

 • Utenos kolegijoje nustatyti daugybiniai administraciniai ir finansiniai pažeidimai

  Buvusio Utenos kolegijos direktoriaus Gintauto Bužinsko, įstaigai vadovavusio 10-metį, veikloje 2013–2018 metais nustatyta daugybė administracinių ir finansinių pažeidimų: jis neteikė privačių interesų deklaracijų, buvo kolegijoje įdarbinęs savo sūnus, jis pats, pažeidžiant nustatytą tvarką, buvo įdarbintas papildomiems darbams atlikti. Tai ir daugiau nustatyta Švietimo ir mokslo ministerijai rugpjūčio mėnesį atlikus Utenos kolegijos veiklos ir finansinį auditą.

 • Mokslo ir žinių dieną pradėjo šventine paskaita

  Rugsėjo 3 dieną Utenos kolegija akademinę bendruomenę ir miesto visuomenę pakvietė į Utenos kultūros centre organizuotą pirmąją naujų studijų metų paskaitą. Netradicinės interaktyvios paskaitos lektorius – Mindaugas Vidugiris, karjeros ir asmeninio tobulėjimo konsultantas, skaitęs paskaitas ir vedęs užsiėmimus 200 Lietuvos bei užsienio mokymo įstaigų.

 • Utenos kolegija naujus studijų metus pasitiks neįprastai

  Rugsėjo 3 dieną semtis mokslo ir žinių į ugdymo įstaigas po vasaros atostogų sugrįš mokiniai, o Utenos kolegija pasitiks gausų būrį studentų. Šiais studijų metais Utenos kolegijos duris pravers beveik 400 pirmakursių. Per bendrąjį priėmimą į kolegiją priimta 8 proc. daugiau studentų nei pernai.

 • Miesto širdį papuošė „100“

  Vasario 13 dieną Utenos kolegijos studentai smagiai paminėjo artėjantį Lietuvos šimtmečio gimtadienį. Miesto širdyje, Utenio aikštėje, jie kartu su dėstytojais sudarė „gyvą“ Lietuvos vėliavos spalvų skaičių „100“ ir sudainavo Marijono Mikutavičiaus dainą „Aš tikrai myliu Lietuvą“.

 • „Utenos trikotažas“ plečia parduotuvių tinklą

  Per dvejus metus didžiausia Vidurio ir Rytų Europos tekstilės bendrovė „Utenos trikotažas“ padvigubino savo parduotuvių tinklą ir 2018 m. pasitiks turėdama 15 parduotuvių. Vien šių metų lapkričio–gruodžio mėnesį klientams duris atvėrė keturios naujos „Utenos trikotažo" parduotuvės visoje Lietuvoje. Parduotuvių tinklo plėtra vyksta daugiausiai franšizės pagrindu.

 • Ministrė J. Petrauskienė susitiko su Utenos kolegijos bendruomene

  Lapkričio 10 dieną Utenos kolegijoje lankėsi Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:970
Vakar apsilankė:6336
Šią savaitę apsilankė:46104
Šį mėnesį apsilankė:56918
Viso (nuo 2015-02-16):14324078
Šiuo metu naršo:
59
2020-08-09
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!