Prezidentas apdovanojo uteniškius – trečios vietos nugalėtojus
JaunimasPrezidentas apdovanojo uteniškius – trečios vietos nugalėtojus
2019 rugsėjo 24, Antradienis 11:29

Prezidentas apdovanojo uteniškius – trečios vietos nugalėtojus

Prezidentas apdovanojo uteniškius – trečios vietos nugalėtojus

Rugsėjo 19 dieną Vilniuje, LR Prezidentūroje vyko 2018-2019 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidinių bendrojo ugdymo mokyklų apdovanojimai. Renginio metu Prezidentas Gitanas Nausėda pasveikino ir apdovanojo 27 mokyklas bei paskelbė naujojo, jau penkioliktojo sezono pradžią. Aukštakalnio pradinė mokykla tapo pradinių mokyklų ir mokyklų–darželių trečios vietos nugalėtoja.

„Lietuvos mokyklų žaidynės – dalyvių skaičiumi didžiausias sporto renginys Lietuvoje. Jis suvienija visą šalį, plečia jos pažinimą ir draugysčių ratą. Šiandien atstovaujate savo namų sienoms – mokyklai, miestui ar rajonui. Ateis diena, kai galbūt atstovausite visai Lietuvai, o visa Lietuva bus Jūsų palaikymo komanda", – sveikinimo kalboje teigė Prezidentas G. Nausėda.

Pasak šalies vadovo, sportuodami ne tik ugdome savidrausmę, ištvermę ir atkaklumą, bet ir mokomės pralaimėję atsitiesti, siekti bendrų komandinių tikslų, laikytis žaidimo taisyklių, garbingos kovos, pasitikėjimo savimi ir priešininku.
Renginio metu buvo pasveikintos ir apdovanotos 27 mokyklos, per 2018–2019 mokslo metais vykusias žaidynes užėmusios prizines vietas bendroje žaidynių įskaitoje. Prezidento globojamose Lietuvos mokyklų žaidynėse kasmet varžosi daugiau nei 200 tūkst. mokinių iš 58 Lietuvos savivaldybių. Tai didžiausias mokyklų sporto renginys šalyje, į kurio programą įtrauktos net 25 sporto šakos.
Po apdovanojimų ceremonijos Prezidentas perdavė simbolinę estafetės lazdelę Šilalės rajono Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos mokiniui Augustinui Gečui ir paskelbė naujojo, penkioliktojo mokyklų žaidynių sezono startą.
Šalies vadovas padėkojo visiems mokytojams ir treneriams, kurie negailėdami laiko motyvuoja ir įkvepia jaunąją kartą bei suvokia atsakomybę ugdyti pilietišką visuomenę. Visiems apdovanojimų ceremonijos dalyviams Prezidentas palinkėjo sėkmės, stiprybės ir daug naujų pergalių.

Laikraščio „Utenos diena" ir LR Prezidentūros inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Utenoje viešėjęs Prezidentas G. Nausėda pasigedo regioninės politikos

  Antradienio rytą Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda su savo palyda buvo sutiktas Utenoje. Šventiškai išpuoštoje Utenio aikštėje šalies vadovas pasisveikino su mažaisiais uteniškiais iš mokyklos-vaikų darželio „Eglutė“, čia susirinko ir būrys uteniškių, žiniasklaidos atstovai. G. Nausėda savo darbą Lietuvos regionuose pradėjo nuo Utenos, tad pirmą susitikimą skyrė aptarti regioninės politikos bendradarbiavimo klausimams kartu su Utenos apskrities savivaldybių vadovais.

 • Gitanas Nausėda tapo šalies Prezidentu

  Po sekmadienį vykusio antrojo prezidento rinkimų turo nepriklausomas ekonomistas Gitanas Nausėda tapo naujuoju Lietuvos prezidentu. Jis didele šalies gyventojų balsų persvara įveikė konservatorių remiamą Seimo narę Ingridą Šimonytę. Už naująjį šalies vadovą savo balsus atidavė 65,86 proc., o už I. Šimonytę balsavo 32,86 proc. tautiečių.

 • Vėl skambėjo pradinukų muzika

  Utenos Aukštakalnio pradinės mokyklos popchoro dainininkai bei muzikantai antrą kartą Utenos kultūros centre surengė nuotaikingą koncertą „Mano gimtinė“, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui.

 • Kam naudinga šmeižti LFF prezidentą Julių Kvedarą?

  Lietuvos futbolo gyvenime vyksta daug įvairių, tiesiogiai su pačiu sportu nesusijusių įvykių. Visuomenei toli gražu ne visus užkulisinius manevrus yra lengva suprasti ir įvertinti.
  Kilus FIFA skandalui atsinaujino ir triukšmas dėl dabartinio Lietuvos futbolo federacijos (LFF) prezidento Juliaus Kvedaro reputacijos bei veiklos. Viešojoje erdvėje netrukus skambiai primintas ikiteisminis tyrimas dėl galimo LFF turto iššvaistymo ir apgaulingos buhalterijos tvarkymo.
  Ar tikrai šiuo metu kilęs ažiotažas futbolo bendruomenėje galėtų būti siejamas vien su prastu rinktinės žaidimu? Gal LFF prezidento ir vadovybės pozicija tam tikrais klausimais kertasi su kai kurių asmenų interesais? Apie rinktinės žaidimą ir rezultatus pastaruoju metu buvo tikrai daug ir iš įvairių tribūnų kalbama, o dėl vėl neatsitiktinai primintos LFF prezidento J. Kvedaro reputacijos ir prokuratūros nutraukto ikiteisminio tyrimo ir motyvų LFF vadovas rekomendavo kreiptis į jam atstovavusį advokatą Arūną Marcinkevičių.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:6008
Vakar apsilankė:7119
Šią savaitę apsilankė:26237
Šį mėnesį apsilankė:13127
Viso (nuo 2015-02-16):14037119
Šiuo metu naršo:
114
2020-07-02
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!