Mokslo ir žinių dieną pradėjo šventine paskaita
JaunimasMokslo ir žinių dieną pradėjo šventine paskaita
2018 rugsėjo 05, Trečiadienis 11:30

Mokslo ir žinių dieną pradėjo šventine paskaita

Mokslo ir žinių dieną pradėjo šventine paskaita
 • 13 foto

Rugsėjo 3 dieną Utenos kolegija akademinę bendruomenę ir miesto visuomenę pakvietė į Utenos kultūros centre organizuotą pirmąją naujų studijų metų paskaitą. Netradicinės interaktyvios paskaitos lektorius – Mindaugas Vidugiris, karjeros ir asmeninio tobulėjimo konsultantas, skaitęs paskaitas ir vedęs užsiėmimus 200 Lietuvos bei užsienio mokymo įstaigų.

Šventės proga pabūti kartu su studentais ir dėstytojais bei dalyvauti paskaitoje atvyko Seimo narys Edmundas Pupinis, Kolegijos tarybos narys, UAB „Raminora" (SPA VILNIUS) generalinis direktorius Valdas Trinkūnas, Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų Utenos filialo direktorius Jurgis Dumbrava, Utenos ligoninės direktorius Dalius Drunga, kiti kolegijos bičiuliai.

Šventė prasidėjo studentų himnu ,,Gaudeamus". LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimą akademinei bendruomenei perskaitė Utenos kolegijos Medicinos fakulteto dekanas, atliekantis direktoriaus funkcijas, Raimundas Čepukas, nuo savęs visiems palinkėdamas kuo daugiau atradimo džiaugsmo. Renginio dalyvius pasveikino Seimo narys E. Pupinis ir įteikė kolegijai prasmingą simbolinę dovaną – Lietuvos trispalvę.

Įtraukianti ir motyvuojanti lektoriaus Mindaugo Vidugirio paskaita-patirtinis seminaras visiems susirinkusiems sukėlė daug įvairiaspalvių emocijų.

Asmeninė lektoriaus patirtis, užsiėmimai grupėse, kur buvo galima geriau pažinti ne tik kitus, bet ir save, suteikė daugiau pasitikėjimo, paskatino svajoti, tikėti savo svajonėmis ir atkakliai jų siekti. Netradicinė paskaita leido drąsiau žengti į auditorijas ir pirmakursiams – jie turėjo progą užsimegzti ir pirmąsias pažintis su bendramoksliais, dėstytojais, administracijos darbuotojais ir svečiais.

Baigdamas paskaitą lektorius pasiūlė visiems pasiimti po mažą sėkliukę, parsinešus namo ją pasodinti, auginti ir puoselėti jos daigą, taip primindamas, kad tik kantrybė gali atnešti sėkmę.

Po bendros paskaitos fakultetuose vyko pirmakursių susitikimai su grupių kuratoriais.

Utenos kolegijos inf. Tado Gasiulio nuotr.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Utenos kolegijoje paroda sužibo nauja spalvų gama

  Vasario 19 dieną Utenos kolegijos Medicinos fakultete vyko Utenos kolegijos bendruomenės narių kūrybos parodos aptarimas. Į aptarimą susirinko nemažai meno gerbėjų, parodos autorių, kolegijos vadovų. Šventinę renginio nuotaiką pakėlė Utenos kolegijos studentas Julius Šimelis, saksofonu atlikęs muzikinį kūrinį.

 • Darbus ir pasiekimus įvertino nominacijomis

  Vienintelės mūsų apskrityje esančios aukštosios mokyklos – Utenos kolegijos – bendruomenė jau antrus metus skelbia metų nominacijas kuriantiems, dirbantiems ar aktyviai dalyvaujantiems visuomeniniame gyvenime. Įvertindamas savo gausios bendruomenės pasiekimus, Utenos kolegijos direktorius dr. Raimundas Čepukas pasidžiaugė nominaciją pelnęs iš studentų – ją, pasak vadovo, vertina labiau nei gavęs įvairias padėkas ar apdovanojimus iš ministrų.

 • Jaunieji dizaineriai pristatė savo kolekcijas

  Rugsėjo 6 dieną tarp daugybės Utenos mies­to šventės renginių vyko ir mados improvizacija „Laikas ir materija“, kurią organizavo Utenos ko­legija (UK). Savo kolekcijas pristatė UK Verslo ir technologijos fakulteto aprangos dizaino ir tech­nologijų studijų programos bei Rėzeknės (Latvi­ja) Technologijų akademijos studentai. UK jau­niesiems dizaineriams drabužių kolekcijas padėjo pristatyti šios aukštosios mokyklos studentai ir miesto mokyklų mokiniai.

 • Utenos kolegijoje nustatyti daugybiniai administraciniai ir finansiniai pažeidimai

  Buvusio Utenos kolegijos direktoriaus Gintauto Bužinsko, įstaigai vadovavusio 10-metį, veikloje 2013–2018 metais nustatyta daugybė administracinių ir finansinių pažeidimų: jis neteikė privačių interesų deklaracijų, buvo kolegijoje įdarbinęs savo sūnus, jis pats, pažeidžiant nustatytą tvarką, buvo įdarbintas papildomiems darbams atlikti. Tai ir daugiau nustatyta Švietimo ir mokslo ministerijai rugpjūčio mėnesį atlikus Utenos kolegijos veiklos ir finansinį auditą.

 • Utenos kolegija naujus studijų metus pasitiks neįprastai

  Rugsėjo 3 dieną semtis mokslo ir žinių į ugdymo įstaigas po vasaros atostogų sugrįš mokiniai, o Utenos kolegija pasitiks gausų būrį studentų. Šiais studijų metais Utenos kolegijos duris pravers beveik 400 pirmakursių. Per bendrąjį priėmimą į kolegiją priimta 8 proc. daugiau studentų nei pernai.

 • Paaiškėjo, kada bus švenčiama Mokslo ir žinių diena

  Kadangi šiemet Mokslo ir žinių diena – Rugsėjo 1-oji – bus šeštadienį, mokslo metų ir ugdymo proceso pradžia nukeliama į artimiausią darbo dieną – rugsėjo 3-ią, pirmadienį, informuoja Švietimo ir mokslo ministerija.

 • Miesto širdį papuošė „100“

  Vasario 13 dieną Utenos kolegijos studentai smagiai paminėjo artėjantį Lietuvos šimtmečio gimtadienį. Miesto širdyje, Utenio aikštėje, jie kartu su dėstytojais sudarė „gyvą“ Lietuvos vėliavos spalvų skaičių „100“ ir sudainavo Marijono Mikutavičiaus dainą „Aš tikrai myliu Lietuvą“.

 • „Utenos trikotažas“ plečia parduotuvių tinklą

  Per dvejus metus didžiausia Vidurio ir Rytų Europos tekstilės bendrovė „Utenos trikotažas“ padvigubino savo parduotuvių tinklą ir 2018 m. pasitiks turėdama 15 parduotuvių. Vien šių metų lapkričio–gruodžio mėnesį klientams duris atvėrė keturios naujos „Utenos trikotažo" parduotuvės visoje Lietuvoje. Parduotuvių tinklo plėtra vyksta daugiausiai franšizės pagrindu.

 • Ministrė J. Petrauskienė susitiko su Utenos kolegijos bendruomene

  Lapkričio 10 dieną Utenos kolegijoje lankėsi Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė.

 • Parodoje – Utenos kolegijos studenčių kūrybiniai darbai

  Utenos kolegijos Aprangos dizaino ir technologijos studijų programos studentės kviečia aplankyti kūrybinių darbų parodą. Paroda veikia PC „Aušra" patalpose prie knygyno „Pegasas".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:16541
Vakar apsilankė:25581
Šią savaitę apsilankė:140855
Šį mėnesį apsilankė:398309
Viso (nuo 2015-02-16):13026240
Šiuo metu naršo:
214
2020-03-28
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!