Viktorina trečiokus pakvietė pažinti savo kraštą
JaunimasViktorina trečiokus pakvietė pažinti savo kraštą
2018 balandžio 25, Trečiadienis 08:21

Viktorina trečiokus pakvietė pažinti savo kraštą

Viktorina trečiokus pakvietė pažinti savo kraštą
 • 33 foto

Praėjusią savaitę Utenos Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyriuje mūsų rajono mokyklų trečiokus subūrė įdomi viktorina „Pažink Lietuvą“, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Linksmai nusiteikę bei savo mokyklą išradingai pristatę renginio dalyviai turėjo gerokai pasukti galveles, kad atsakytų į suktus viktorinos klausimus, susijusius su šalies istorija, geografija, tautos vertybėmis, kultūros tęstinumu, tapatybės išsaugojimu.

Į pirmą kartą šioje ugdymo įstaigoje surengtą tokio pobūdžio viktoriną susirinko Vyturių progimnazijos, Utenos mokyklų-vaikų darželių „Eglutė" ir „Varpelis", Aukštakalnio pradinės mokyklos, Užpalių gimnazijos bei Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyriaus trečiokai. Šio renginio iniciatorės mokytojos Asta Bazarovienė ir Edita Kazokienė atskleidė, kad pažinti savo šalį raginanti viktorina skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. „Kadangi ketvirtokai šiuo metu labai užimti, viktorinoje dalyvauti pakvietėme trečiokus. Tai jiems bus puikus startas į ketvirtą klasę“, – atskleidė A. Bazarovienė.

Aštuoniuose turuose dalyvavę mokiniai turėjo susidoroti su įvairiomis jiems skirtomis užduotimis, o už surinktą tam tikrą skaičių taškų jiems atiteko saldainiai ir rėmėjų dovanėlės. Šioje viktorinoje pralaimėjusiųjų nebuvo: kiekviena komanda ne tik gavo prizų, bet ir pelnė linksmiausios, šauniausios, draugiškiausios ir kt. komandos titulus.

„Utenos diena" inf., Linos Narčienės nuotr.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Viktorinos nugalėtojai – antazaviškiai

  Praėjusią savaitę Panevėžio teritorinė ligonių kasa (TLK) paskelbė ir apdovanojo spalio mėnesį organizuotos viktorinos apie sveikatos draudimą, skirtos 10–12 klasių (II–IV gimnazijų klasių) mokiniams, nugalėtojus ir paskatinamųjų prizų laimėtojus. Tądien apdovanotas 21 iš 26 viktorinos „Ar viską žinai apie sveikatos draudimą ir ne tik?" laimėtojų, o pagrindiniai apdovanojimai vyko ne Panevėžyje, bet Antazavėje (Zarasų r.).

 • Viktorinos apdovanojimai nukeliavo į Utenos apskritį

  Panevėžio teritorinės ligonių kasos (TLK) atstovai praėjusios savaitės pabaigoje pradžiugino Zarasų r. Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijos II ir III klasių mokinius. Į mokyklą nuvežta daugybė apdovanojimų, kurių antazaviškiai nusipelnė dalyvaudami 2018 metų spalio mėnesį vykusioje Panevėžio TLK viktorinoje „Ar viską žinai apie sveikatos draudimą ir ne tik?“ .

 • Utenos gyventojus pasitikrinti žinias apie Lietuvą kviečia Nacionalinė viktorina

  Sausio 27 dieną (šeštadienį) daugiau negu dvidešimtyje Lietuvos miestų, tarp jų ir Utenoje, vyks unikalus žinių apie Lietuvą patikrinimo konkursas – Nacionalinė viktorina. Valstybės šimtmečio proga organizuojamo renginio metu dalyviai varžysis tikrindami savo žinias apie Lietuvos kultūrą, istoriją, gamtą, visuomenę ir t. t. Viktorinoje galės dalyvauti kiekvienas norintis.

 • Kviečia mokinius dalyvauti viktorinoje

  Spalio 2–15 dienomis Panevėžio teritorinė ligonių kasa (TLK) vėl skelbia viktoriną, skirtą mokiniams, ir kviečia joje dalyvauti Panevėžio TLK veiklos zonos (Panevėžio, Pasvalio, Biržų, Kupiškio, Rokiškio, Utenos, Visagino, Ignalinos, Anykščių, Molėtų ir Zarasų miestų bei rajonų) 9–11 klasių (1–3 gimnazijų klasių) mokinius. Viktorinoje kviečiami dalyvauti ir profesinio mokymo įstaigų mokiniai, besimokantys pagal 9–11 klasių pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

 • Viktorinoje įvertinti Užpalių gimnazijos gimnazistai

  Pasibaigus TLK viktorinai, išrinkta 10 viktorinos nugalėtojų ir 19 paskatinamųjų prizų laimėtojų. Laimėtojais tapo pirmieji 10 dalyvių, greičiausiai atsiuntusių teisingiausius atsakymus į klausimus (surinkę 28 taškus iš 30 galimų). 19 dalyvių, surinkusių tiek pat taškų, tačiau atsakymus atsiuntusių kiek vėliau, paskelbti paskatinamųjų prizų laimėtojais.

 • Viktorinoje žinias demonstravo dviejų rajono mokyklų mokiniai

  Gruodžio 3 d. Panevėžio teritorinėje ligonių kasoje (TLK) paskelbti spalio 20–lapkričio 2 d. organizuotos viktorinos, skirtos Vaikų sveikatos metams, laimėtojai. Tarp jų pateko 16 Panevėžio miesto 9–11 klasių mokinių, kuriems pirmiesiems įteikti Panevėžio TLK direktoriaus padėkos raštai, prizai ir Lietuvos Respublikos odontologų rūmų dovanos. Padėkos raštai ir atminimo dovanos taip pat skirti mokytojams bei visuomenės sveikatos priežiūros specialistams, prisidėjusiems prie mokinių aktyvumo, dalyvaujant viktorinoje, skatinimo. Šiųmetės viktorinos tikslas – atkreipti dėmesį į vaikų sveikatą, didinti informuotumą privalomojo sveikatos draudimo, dantų priežiūros ir krūminių dantų silantavimo, apmokamo Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšomis, klausimais.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:5730
Vakar apsilankė:5867
Šią savaitę apsilankė:11597
Šį mėnesį apsilankė:44314
Viso (nuo 2015-02-16):14068306
Šiuo metu naršo:
89
2020-07-07
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!