„Vandens karalystės“ laureatai – vyturiukai
Jaunimas„Vandens karalystės“ laureatai – vyturiukai
2017 gruodžio 04, Pirmadienis 14:44

„Vandens karalystės“ laureatai – vyturiukai

„Vandens karalystės“ laureatai – vyturiukai

Utenos Vyturių progimnazijos mokiniai tapo IX kasmetinės fotografijų ir dailės darbų parodos „Vandens karalystėje“ laureatais.

Vanduo mus supa nuo pat gimimo. Tai neatsiejama gyvybės dalis. Šių metų išskirtinis bruožas – kritulių kiekis – padiktavo temą kasmet Sartų ir Gražutės regioninių parkų direkcijos organizuojamam fotografijų ir dailės darbų konkursui.

Lapkričio 22 dieną direkcijoje atidaryta IX fotografijų ir dailės darbų paroda „Vandens karalystėje". Šiais metais parodoje dalyvavo rekordinis mokinių skaičius. Netoli 140 mokinių iš Antazavės, Dusetų, Juodupės, Jūžintų, Kamajų, Rokiškio, Salako, Utenos ir Zarasų mokyklų konkursui pateikė fotografijos ir dailės darbus. Šiame konkurse dalyvavo ir Vyturių progimnazijos mokiniai: Adrija Dijokaitė, Dovydas Juodzevičius, Ema Vaitkevičiūtė, Emilija Skrebelytė, Evelina Lumbytė, Gabija Šlepetytė, Kajus Kavolėlis, Kamilė Vagnoriūtė, Karolina Daubaraitė, Liucija Grušeckaitė, Liudas Remeika, Nedas Dijokas, Rokas Širvys, Simona Vilimaitė, Tadas Rimša ir Viltė Tumėnaitė.

Viltės fotografiją šia tema konkursui siuntė ir biologijos mokytoja Valda Bikutė. Visiems fotografijų ir dailės darbų konkurso dalyviams buvo įteikti padėkos raštai bei parodos katalogai, paskelbti ir parodos laureatai.

Fotografijos darbų kategorijoje išskirti šeši įdomiausių darbų autoriai, iš kurių du darbai Utenos Vyturių progimnazijos mokinių – penktokės Evelinos Lumbytės ir aštuntoko Roko Širvio. Dailės mokytoja Edita Ramelienė džiaugėsi mokinių pasiekimais ir kalbėjo, kad tai geriausias paskatinimas tolimesniems kūrybiniams ieškojimams. Tuo renginys nesibaigė: po padėkų ir diplomų įteikimo dalyvių laukė vaišės, jie aptarinėjo savo ir kitų mokinių darbus, lankėsi Sartų regioninio parko lankytojų centro ekspozicijoje, Dusetų meno galerijoje bei meno mokykloje, kur ne tik apžiūrėjo autorių darbus, bet ir gyvai bendravo su dailininku Alvydu Stausku.

Utenos Vyturių progimnazijos inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

  • Vyturių seniūnaitijoje – geri pokyčiai

    Šiais metais gavus patvirtinimą, kad iš Vietos bendruomenių savivaldos 2013-2015 m. programos Utenos miestui numatyta 4 454 eurų, miesto seniūno Valentino Vaitonio sukviesti seniūnaičiai dar kovo pradžioje aptarė svarbiausias seniūnaitijų problemas, kurias būtų galima spręsti šios programos lėšomis.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:5972
Vakar apsilankė:9798
Šią savaitę apsilankė:52445
Šį mėnesį apsilankė:85162
Viso (nuo 2015-02-16):14109154
Šiuo metu naršo:
83
2020-07-12
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!