Unikalios atostogos
ĮvairenybėsUnikalios atostogos
2016 gruodžio 08, Ketvirtadienis 09:41

Unikalios atostogos

Unikalios atostogos

Artėjant šventėms vis daugiau žmonių galvoja apie keliones. Vieni trokšta važiuoti pas artimuosius ar draugus, kitiems norisi saulės bei šilumos, todėl planuoja kalėdinius žaisliukus kabinti ant palmės, o ne skarotosios eglutės. Tačiau tokios kelionės, ypač prieš šventes, gali atsieiti tikrai brangiai, todėl labai palanku turėti atsidėjus šiek tiek pinigų. Jeigu šiuo metu neturite pakankamai santaupų neplanuotai kelionei, galite lengvai pasinaudoti greitaisiais kreditais internetu (latviškai jie vadinami ātrie kredīti internetā) ir palepinti save. Jeigu tikrai norite praplėsti savo akiratį, kodėl jums nenuvykus į nepaprastas ir kvapą gniaužiančias vietas, kurios niekada neišdils iš jūsų atminties.

Nuvykę į šiaurės rytų Etiopijoje plytinčią Danokil dykumą jūs tikrai galėsite pasigirti nepamirštamomis atostogomis. Dykumos kraštovaizdis yra tikrai unikalus, joje galite rasti daugybę nuodingų dujų bei sieros ežerų, vulkanų, ugnikalnių. Dykumoje esantis Dallol ugnikalnis dėl nepaprasto savo kraštovaizdžio net vadinamas pragaro vartais. Ugnikalnis yra apsuptas įvairiaspalviais ugnies telkiniais, sieros bei druskų statulomis. Toks kraštovaizdis susiformavo per tūkstančius metų, kai iš ugnikalnio išsiskirdavo bazalto magma. Be to, Dallol ugnikalnis yra iki šiol veikiantis, po vieno iš jo išsiveržimų susidarė gana didelis ežeras, esantis 48 m žemiau jūros lygio, o jo spalva keičiasi nuo violetinės iki ryškiai geltonos. Ugnikalnio vietovė yra viena iš didžiausių kalio druskų susidarymo vietų ir būtent šios druskos sukuria spalvotas lygumas, o terminiai vandenys išplauna jas į paviršių, druskos kristalizuojasi ir sukuria nepaprastas spalvotas formas. Dallol ugnikalnis nusėtas didžiuliais tokiais kalneliais ir įdubomis, kurios atrodo labai egzotiškai, o vidutinė metinė temperatūra čia siekia net 34 laipsnius karščio. Taigi, jeigu jūs ieškote poilsio karštoje vietoje su neįprastu kraštovaizdžiu, kodėl jums neaplankius pasaulio pragaro.
Jeigu jūsų nedomina pragariški kraštovaizdžiai, kodėl nenuvykus prie rojaus vartų. Būtent rojumi yra vadinamas įspūdingasis japonų gėlių sodas Kawachi Fuji, kuris yra tik už keturių valandų kelio nuo Tokijo. Šis sodas yra Kitakyushu vietovėje, kurios tarptautiniu simboliu tapo Visterijos tunelis (angliškai vadinamas Wisteria Tunnel). Būtent šios gėlės yra apvijusios tunelio konstrukciją ir leidžiasi nuo lubų stebindamos lankytojus kvapniais ir spalvotais žiedais. Šios nuostabios vijoklinės gėlės yra glicinijos, o tunelis vadinamas Visterijos tuneliu, nes glicinijos lotyniškas pavadinimas yra būtent „wisteria". Kawachi Fuji sode spalvingosios glicinijos auga labai tankiai ir formuoja gėlių tunelius, lubas bei sienas. Šios gėlės yra ypač gražios ir turi nepaprastai švelnų bei salstelėjusį kvapą, todėl būnant šiame sode tikrai jausitės lyg vaikštinėdami rojuje. Jeigu norite aplankyti šį rojaus kampelį, jums teks truputį suvaldyti savo nekantrumą, nes įvairiaspalvės glicinijos gausiausiai žydi gegužės ir birželio mėnesias.
Jei jums visgi norisi poilsio paplūdimyje, siurbčiojant kokteilius ir žiūrint į banguojantį žydrą vandenį, tai jus tikrai sudomins Balto dangaus paplūdimys, esantis Whitsunday saloje Australijoje. Šis nuostabus paplūdimys palei vandenyną tęsiasi net 7 kilometrus, o jo smėlis yra vadinamas švariausiu pasaulyje. Jis taip pat pripažįstamas ir ekologiškiausiu pasaulio paplūdimiu, nes jame neleidžiama gerti, rūkyti bei vestis augintinius. Be to, šis paplūdimys yra ypatingas savo baltu kvarciniu smėliu, kuriame esantis silicio dioksidas suteikia jam tviskančią baltą spalvą. Whitsunday salos smėlis yra ypatingas tuo, kad neįkaista saulėje, todėl net esant karščiausiai dienai jūs šiame paplūdimyje galėsite vaikščioti itin patogiai. Žinoma, nuvykti į tokią tolimą Australijos salą gali būti brangu, tačiau kartais tikrai verta save palepinti, o kreditai internetu gali jums padėti tai padaryti. Yra daugelis kreditorių bendrovių, kurios suteikia paskolas net su bloga kreditų istorija (latviškai „ātrie kredīti ar sliktu kredītvēsturi"), taigi jums nėra jokių kliūčių išvykti į savo svajonių atostogas, nesvarbu ar tai būtų nepakartojami lavos uolynų vaizdai, nuostabūs gėlių tuneliai, ar atpalaiduojantys paplūdimio peizažai.

Creditx.lt inf.

Užs. nr. 050  

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Tyrimas: tautiečiai į atostogas leisis ir rudenį

  Nors kalendorinė vasara jau eina į pabaigą, lietuviai nėra linkę taip greitai nuvyti minčių apie ilgai lauktas atostogas. Šių metų liepa nelepino karšta saule, todėl nemaža dalis mūsų šalies gyventojų planuoja atsigriebti ir pasimėgauti poilsiu rugpjūčio pabaigoje ar pirmaisiais rudens mėnesiais. Visuomenės nuomonės tyrimų bendrovės „Baltijos tyrimai“ atlikta apklausa atskleidė populiariausias lietuvių poilsinių kelionių kryptis, baigiantis karštajam sezonui.

 • POILSIS NIDOJE

  Poilsis Nidoje – tai poilsis iš saulės, iš smėlio, iš jūros ir vėjo. Tai unikalus Lietuvos kampelis. Tai išskirtinis prie Baltijos jūros išsidėstęs Lietuvos gamtos stebuklas. Tai neprilygstamas Lietuvos kurortas, traukiantis svečius iš įvairiausių šalių. Tai romantikų mylimas jaukus miestelis... Tai šių ir daug kitų gražių žodžių verta Nida – Neringos žemė.

 • 5 būdai kaip sukurti vaikui įdomias ir turiningas atostogas

  Tėvams ir seneliams turbūt viena iš dažniausiai pasitaikančių varginančių situacijų, kuomet vaikas eina iš paskos ir kartoja, jog neturi ką veikti. Taip nutinka per kiekvienas atostogas ir savaitgalius. Jeigu tinkamo pasiūlymo negauna, mažasis pasičiumpa mobilųjį telefoną ar planšetę ir tyliai dingsta suaugusiems iš akiračio. Kaip sudominti vaiką aktyvia veikla?

 • Kopenhaga su taupiu biudžetu: įspūdžių užtenka visai šeimai

  Kopenhaga – vienas žaviausių Europos miestų. Autentikos, jaukumo ir netikėtų atradimų ieškantys lietuviai jį renkasi vis drąsiau. Mažas atstumas ir dažni, pigūs skrydžiai į Kopenhagą leidžia susiplanuoti turiningą savaitgalį ar ilgesnes atostogas. Didelis privalumas ir tai, kad šį miestą lengva pažinti neišlaidaujant.

 • Šiandien aktualu: kasmetinių atostogų apmokėjimas

  Kasmetinių atostogų laiku darbuotojui (taip pat valstybės tarnautojui ir žvalgybos pareigūnui, tarnaujančiam žvalgybos institucijoje pagal žvalgybos pareigūno tarnybos sutartį), paliekamas jo vidutinis darbo užmokestis, kuris apskaičiuojamas pagal Vyriausybės 2017 m. birželio 21 d. nutarimu Nr. 496 „Dėl Darbo kodekso įgyvendinimo" patvirtintą Darbuotojo, valstybės tarnautojo ir žvalgybos pareigūno vidutinio darbo užmokesčio skaičiavimo tvarkos aprašą. Pagal šį Aprašą skaičiuojamasis laikotarpis, iš kurio skaičiuojamas vidutinis darbo užmokestis, yra 3 paskutiniai kalendoriniai mėnesiai, einantys prieš tą mėnesį, už kurį (ar jo dalį) mokamas vidutinis darbo užmokestis.

 • Ar mokinių tėvai gali pasiimti vaiką atostogauti, jei mokinių atostogos dar nėra prasidėjusios?

  Artėjant rudens atostogoms, ne vienai šeimai iškyla klausimas, ar galima pasiimti mokinį kartu atostogauti ir pertraukti jo ugdymo procesą? Švietimo ir mokslo ministerija primena, kad vaiko teises į mokslą reglamentuoja Konstitucija, Vaiko teisių konvencija, Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymas ir Švietimo įstatymas, kuriame nustatyta tėvų prievolė užtikrinti vaiko punktualų ir reguliarų mokyklos lankymą, o mokinio – lankyti mokyklą, stropiai mokytis.

 • Įsigaliojo nauja tvarka dėl nepanaudotų kasmetinių atostogų suteikimo atleidžiant iš darbo

  Nuo šių metų gruodžio 1 dienos įsigaliojus Darbo kodekso nuostatai, pagal kurią pakeista nepanaudotų kasmetinių atostogų suteikimo tvarka atleidžiant iš darbo, Valstybinė darbo inspekcija (VDI) gauna nemažai paklausimų, susijusių su šiuo pakeitimu. Apibendrintai atsakydami į juos, VDI specialistai pateikia šią informaciją.

 • Atostogaujantys žiemą raginami pasirūpinti Europos sveikatos draudimo kortele

  Mėgstantieji atostogauti žiemą, tikriausiai, jau ruošiasi kelionėms – arba į šiltesnius kraštus, arba į kalnus. Kad ilgai lauktos atostogos Europoje nesubjurtų, Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) specialistai rekomenduoja pasirūpinti Europos sveikatos draudimo kortele (ESDK), padėsiančia išvengti netikėtų išlaidų už sveikatos priežiūros paslaugas.

 • Vėl mokinių atostogos? Kur dėti vaikus?

  Mokslo metai dar net neįsibėgėjo, mokyklos, atrodo, tik pratinasi prie naujo per vasarą pamiršto vaikų šurmulio, o, žiūrėk, ir vėl atostogos! Tiesa, jos kuklios – vos savaitė, bet tėvams, kurie dar negali savo atžalų palikti namuose vienų, tikras galvos skausmas. Kur dėti vaikus? Jeigu baigiantis mokslo metams ir artėjant vasarai mokyklos sulaukia įvairiausių turiningą poilsį žadančių pasiūlymų, tai vaikų užimtumo organizavimas trumpųjų atostogų metu – dar labai aktuali problema. Ką daryti, kad tėvai galėtų ramiai dirbti, žinodami, jog jų vaikas visą dieną bus saugus?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:3410
Vakar apsilankė:10506
Šią savaitę apsilankė:64716
Šį mėnesį apsilankė:150384
Viso (nuo 2015-02-16):11645079
Šiuo metu naršo:
93
2019-11-17
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!