Šeimos raginamos ruoštis festivaliui–konkursui „Gaidų pynė 2016“
ĮvairenybėsŠeimos raginamos ruoštis festivaliui–konkursui „Gaidų pynė 2016“
2016 balandžio 04, Pirmadienis 09:14

Šeimos raginamos ruoštis festivaliui–konkursui „Gaidų pynė 2016“

Šeimos raginamos ruoštis festivaliui–konkursui „Gaidų pynė 2016“

Festivalio–konkurso „Gaidų pynė 2016" tikslas – puoselėti Lietuvoje šeimos muzikavimo tradiciją, stiprinti šeimos narių tarpusavio ryšius, sudaryti sąlygas muzikuojančioms šeimoms ir jauniesiems atlikėjams įgyti sceninės patirties, scenoje kartu su artimaisiais išgyventi saviraiškos džiaugsmą.

Festivalis plėtoja mokymosi visą gyvenimą idėją, skatina nuolatinį mokymąsi, vykstantį bet kuriuo amžiaus tarpsniu. Tad jame dalyvausiančios muzikuojančios šeimos gaus vertingų muzikos profesionalų patarimų, padėsiančių plėtoti turimus muzikinius įgūdžius.
Jeigu moki dainuoti ar groti kokiu nors instrumentu, turi mamą, tėtį, brolį ar seserį, močiutę ar senelį, giminių, kurie galėtų muzikuoti kartu, registruokis į muzikuojančių šeimų festivalį-konkursą „Gaidų pynė 2016", kurio apžiūra vyks šių metų gegužės 13 dieną Utenos muzikos mokyklos salėje. 16 val. bus galima repetuoti, o 17 val. prasidės koncertas.
Varžytis galima trijose muzikos kategorijose: akademinėje, liaudies, pramoginėje.
PAGRINDINĖS SĄLYGOS – festivalyje gali dalyvauti šeimų ansambliai, kuriuos sudaro įvairių kartų ir įvairaus amžiaus atlikėjai, susieti giminystės ryšiais. Ansamblio sudėtyje gali būti vienas šeimos bičiulis, tačiau negali būti daugiau kaip vienas muzikas profesionalas. Dalyvių amžius neribojamas. Ansambliai gali būti pasiruošę savarankiškai arba padedant mokytojams. Instrumentinė-vokalinė sudėtis ir dalyvių skaičius neribojamas, bet pasirodyme turi dalyvauti ne mažiau kaip du atlikėjai. Ansamblis turi atlikti ne trumpesnę nei 5 minučių ir ne ilgesnę nei 8 min. trukmės laisvą pasirinktą programą.
VERTINIMO KRITERIJAI: Muzikalumas (intonacija, ritmas), meniškumas, originalumas, ansambliškumas, sceninis įvaizdis. Visi rajoninio turo dalyviai bus apdovanoti rėmėjų prizais, gaus dalyvių pažymėjimus.
Respublikinis prizinis fondas: I vieta – 150 eurų, II vieta – 100 eurų, III vieta – 50 eurų. Festivalyje dalyvaujantiems ansambliams bei jų mokytojams ar vadovams (jei tokie yra) bus įteikiamos dovanėlės ir diplomai, padėkos raštai ir suvenyrai. Paskatinimo dovanėlėmis bus apdovanojami geriausiai pasirodę jauniausieji atlikėjai bei suaugusieji, pradėję muzikuoti vyresniame amžiuje. Festivalio pabaigoje numatomos festivalio laureatų koncertinės kelionės į Lietuvos mokyklas ir globos namus. Tai leis dalyviams pasidalinti muzikavimo šeimoje džiaugsmu su kitais, pajusti savo veiklos reikšmingumą ir prasmę ne tik savo šeimos rate.
KĄ TURIT PADARYTI: suburti šeimos kolektyvą, sugalvoti jam pavadinimą, pasirinkti muzikos kategoriją, užpildyti ir iki balandžio 30 d. išsiųsti anketą el. p. zita.mackevicieneHYPERLINK "mailto:Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį."@HYPERLINK "mailto:Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį."utena.lt (pageidautina - pridėti kolektyvo asmenukę). Anketos pavyzdį pridedame. Pasiteirauti galima tel. (8 686) 62331, (8 389) 64013 arba (8 389) 61626.

Organizatorius – Šv. Kazimiero ordino Utenos apskrities komtūrija

Partneris – Utenos muzikos mokykla.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Kviečiame dalyvauti aplinkosauginiame konkurse „Kita forma“

  Prasidėjus naujiems mokslo metams Lietuvos vaikai vėl kviečiami į savo aplinką pažvelgti kūrėjo akimis ir namuose randamus medžiagų likučius bei nereikalingus daiktus paversti dekoro detalėmis, interjero akcentais, aksesuarais, baldais ar žaidimais bei dalyvauti aplinkosauginiame konkurse „Kita forma“. Šių metų konkursas dalyvių registracijos lauks iki spalio 21 dienos, o geriausi darbai bus eksponuojami nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje.

 • Jaunieji miško bičiuliai rungsis tarptautiniame konkurse

  Aukštaitijos nacionalinio parko Bitininkystės muziejuje vyko Jaunųjų miško bičiulių tarptautinio konkurso „Jaunimas Europos miškuose“ nacionalinis turas. Iš devynių besivaržiusių komandų tik viena buvo išrinkta atstovauti Lietuvai tarptautiniame konkurse.

 • Prasideda nacionalinis seniūnijų konkursas „Valstybę kuriame mes“

  Prasideda nacionalinis seniūnijų konkursas „Valstybę kuriame mes“, kurio iniciatorė – Lietuvos kultūros ministerija. Tai vienas iš valstybės atkūrimo šimtmečio programos renginių, skirtų skatinti bendruomeniškumą, telkti žmones bendrai veiklai, stiprinti vietos savivaldą. Konkursą globoja Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

 • Paskelbtas konkursas į NŽT direktoriaus vietą

  Žemės ūkio ministerija paskelbė konkursą Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) direktoriaus pozicijai užimti. Vieni esminių vadovui formuluojamų uždavinių – efektyvus NŽT veikos užtikrinimas ir visuomenės pasitikėjimo šia institucija atstatymas.

 • Renkamas sveikas, paprastas ir skanus produktas

  Utenos rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras kviečia dalyvauti konkurse ,,Paprasta, skanu ir sveika", kuris vyks dviem etapais:

 • Įmonės kviečiamos varžytis dėl „Judriausio darbdavio 2017“ statuso

  Rūpiniesi savo aplinka? Tau svarbu, kokiu oru tu kvėpuoji? Tau svarbu, kad aplinką tausotų ir tavo darbuotojai? Dalyvauk konkurse ir galbūt tavo įmonė pelnys „Judriausio darbdavio 2017" statusą. Europos judumo savaitė – didžiausia pasaulyje tvaraus judėjimo kampanija, kasmet vykstanti rugsėjo 16–22 dienomis. Šia kampanija raginame vietos valdžios institucijas ir įmones inicijuoti ir skatinti darnų transporto priemonių naudojimą bei pakviesti visuomenę išbandyti transporto alternatyvas, galinčias pakeisti automobilį.

 • Gyventojai kviečiami dalyvauti nuotraukų konkurse

  Utenos seniūnijos gyventojai kviečiami dalyvauti fotografijų konkurse „Mano išaugintas derlius ar geriausias laimikis".

 • Uteniškės sėkmė tarptautiniame jaunųjų atlikėjų konkurse

  Birželio 11 dieną Utenos meno mokyklos fortepijono mokytoja Ingrida Dirmienė su mokine Asta Dirmaite buvo išvykusios į Sankt Peterburgą (Rusija), kur dalyvavo tarptautiniame jaunųjų atlikėjų konkurse „Baltųjų naktų garsai ir spalvos". Asta Dirmaitė sėkmingai pasirodė konkurse – vyresniųjų pianistų (16–18 m.) kategorijoje tapo laureate ir buvo apdovanota III laipsnio diplomu bei taure. Reikšmingą apdovanojimą jaunoji muzikantė Utenai parveža ne pirmą kartą.

 • Nuotraukų konkurso apdovanojimuose – ne tik laimėtojai, bet ir jų šeimos

  Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) ir visos teritorinės ligonių kasos, siekdamos priminti, koks svarbus šeimos sveikatai yra šeimos gydytojas, kaip svarbu rūpintis sveikata ir daryti viską, kad neužkluptų ligos, vasario–kovo mėn. organizavo 5–12 klasių mokinių nuotraukų konkursą „Sveika šeima", kuriame kartu su Lietuvos spaudos fotografų klubu (LSFK) kvietė dalyvauti visus Lietuvos mokinius. Jau susumuoti konkurso rezultatai ir gegužės 12-ą, minint Tarptautinę šeimos dieną, apdovanoti jo laimėtojai. Iš viso konkurse dalyvavo apie 200 šalies mokinių.

 • Pasibaigus konkursui paskelbti ir nugalėtojai

  Prof. Tado Ivanausko atminimui įprasminti šalyje tapo tradicija kasmet rengti šventę „Paukščiai grįžta namo". Šiais metais Generalinės miškų urėdijos iniciatyva surengtas floristinių paveikslų dekoravimo konkursas. Čia savo išmonę ir gabumus galėjo pademonstruoti visi dalyvauti norintys vaikai, mokiniai, Lietuvos jaunųjų miško bičiulių sambūrio nariai.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:4588
Vakar apsilankė:8002
Šią savaitę apsilankė:4588
Šį mėnesį apsilankė:215163
Viso (nuo 2015-02-16):12566597
Šiuo metu naršo:
100
2020-02-24
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!