Muzikinė popietė sušildė Utenos socialinės globos namų gyventojų širdis
ĮvairenybėsMuzikinė popietė sušildė Utenos socialinės globos namų gyventojų širdis
2015 gruodžio 18, Penktadienis 10:53

Muzikinė popietė sušildė Utenos socialinės globos namų gyventojų širdis

Muzikinė popietė sušildė Utenos socialinės globos namų gyventojų širdis
  • 26 foto

Gruodžio 17 dieną Utenos kultūros centro (UKC) dainavimo studija „Decima" (vad. Gražina Kapčiuvienė) ir meninio skaitymo studija praskaidrino Utenos socialinės globos namų gyventojų kasdienybę dovanodami muzikinę popietę „Gerumu pasibelskim į širdį".

Šventiškai išpuoštoje salėje susirinkę globos namų gyventojai ir darbuotojai klausėsi ne tik nuotaikingų, gražiausių metų švenčių laukimą simbolizuojančių „Decimos" dainų, bet ir kūrinių, skatinusių susimąstyti, prisiminti prabėgusius jaunystės metus, nubraukti ašarą.

Meninio skaitymo studijos mergaitės renginyje gausiai susirinkusiems globos namų gyventojams linkėjo jaukių, šiltų dienų ir gerų žodžių kupinų vakarų bei svarbiausio gyvenimo variklio – sveikatos.

Globos namų vyriausioji socialinė darbuotoja Aida Kaušylienė visų vardu dėkojo UKC dainavimo studijai „Decima" ir meninio skaitymo studijai už dalijimąsi nuostabia muzika, daina, žodžiu bei tolerancija. A. Kaušylienė įteikė kolektyvams padėkos raštą ir simbolinę dovaną.

Laikraščio „Utenos diena" inf., Deimantės Kazokaitės nuotr.

Susiję įrašai (pagal žymę)

  • Utenos socialinės globos namuose gyvena ir įsimylėjėliai, ir nusikaltėliai

    Vos įžengęs į Atkočiškėse įsikūrusių Utenos socialinės globos namų (toliau – Globos namai) teritoriją supranti, kad gyvenimas čia – iš tiesų virte verda. Ore tvyrant alinančiam karščiui pavėsinėje prigulęs ilsisi vieno iš gyvenamųjų sektorių atnaujinimo darbus vykdantis darbininkas. Čia pat, ant suoliuko, meiliai burkuodami ledais mėgaujasi garbaus amžiaus įsimylėjėliai – Zigmas ir Marytė. Pastaroji atskleidė, kad šiltus jausmus antrajai pusei puoselėja jau daug metų, o visai neseniai jųdviejų šeimos gretas papildė nauja narė – meili katytė, kuria rūpintis abiem – vienas malonumas.

  • Dėl imituoto gaisro buvo evakuoti seneliai

    Spalio 22 dieną Utenos apskrities priešgaisrinė gelbėjimo valdyba kartu su Utenos socialinės globos namais, kurie įsikūrę Atkočiškių kaime, vykdė kontrolines taktines pratybas. Šioje įstaigoje nuolat gyvena apie 300 gyventojų. Pratybų metu buvo paskelbtas gaisro pavojus, iš pastato buvo evakuota dalis gyventojų. Į tariamą gaisrą buvo iškviestos Utenos APGV Utenos komandos pajėgos, kurios toliau vykdė gyventojų evakavimą ir likvidavo tariamą gaisro židinį.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:2043
Vakar apsilankė:9860
Šią savaitę apsilankė:56067
Šį mėnesį apsilankė:334841
Viso (nuo 2015-02-16):13781907
Šiuo metu naršo:
140
2020-05-30
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!