„Tallink“ laivu „Romantika“ – tiesioginės kelionės iš Rygos į Saremą ir Alandus
Įvairenybės„Tallink“ laivu „Romantika“ – tiesioginės kelionės iš Rygos į Saremą ir Alandus
2020 birželio 23, Antradienis 14:17

„Tallink“ laivu „Romantika“ – tiesioginės kelionės iš Rygos į Saremą ir Alandus

„Tallink“ laivu „Romantika“ – tiesioginės kelionės iš Rygos į Saremą ir Alandus

„Tallink Grupp“ paskelbė, kad šią vasarą vykdys dvi specialias keliones tiesiogiai iš Rygos ir atgal naujais maršrutais – į Alandų salas Suomijoje ir Saremos salą Estijoje – kad keliautojai galėtų pasimėgauti neišbandytomis dienos kelionėmis laiku. Kelionės vyks liepos mėnesį populiariu bendrovės laivu „Romantika", kuris paprastai plaukia Ryga–Stokholmas maršrutu.

Keliautojai turės progą ištyrinėti neatrastas nuostabias regiono vietoves bei pasigrožėti Baltijos jūra. Tam, kad būtų pakankamai laiko kiekviename iš kelionių taškų aplankyti įdomiausius objektus, pasivažinėti dviračiais, pasivaikščioti ar pažvejoti, įmonė prailgino laiką, kuri galima leisti pasiekus kelionės tikslą. Alandams tyrinėti skirtos 9 valandos, Saremai – net 12 valandų.

Specialios kelionės iš Rygos vyks:
07 18 – Ryga–Alandai–Ryga;
07 26 – Ryga–Sarema–Ryga.

Detalūs kelionių tvarkaraščiai:

Ryga–Alandai–Ryga
17 val. – išvykimas iš Rygos
9 val. – atvykimas į Alandus
18 val. – išvykimas iš Alandų
11 val. – atvykimas į Rygą

Ryga–Sarema–Ryga

18 val. – išvykimas iš Rygos
8 val. – atvykimas į Saremą
20 val. – išvykimas iš Saremos
10 val. – atvykimas į Rygą

Ryga–Alandai–Ryga maršrute į denį bus priimami keliautojai su automobiliais, taip suteikiant galimybę tyrinėti Alandus nuosavu transportu. Ryga–Sarema–Ryga maršrute keleiviai taip pat galės patekti į laivą su savo automobiliais, tačiau, pasiekus Saremą, automobiliai turės likti laive – jais į salą iš laivo patekti nebus leidžiama. Į ekskursijas abiejų kelionių metu bus galima vykti autobusais.
„Mes labai džiaugiamės, kad šią vasarą galime pasiūlyti klientams išskirtinai platų kelionių spektrą, iš kurio sau tinkamą maršrutą gali pasirinkti kiekvienas. Mes sunkiai dirbome ieškodami ir derindami geriausius kelionių pasiūlymus į saugias, įdomias ir unikalias vietas, išplėsdami įprastą kelionių pasiūlą", – teigė „Tallink Latvija" generalinis direktorius Hillard Taur.
„Šią vasarą mūsų keleiviai turi puikią galimybę aplankyti regiono vietoves, į kurias paprastai nesiūlome kelionių laivu, taigi dabar yra pats metas plaukti. Ir kas žino – mes dar galime nustebinti Jus naujais pasiūlymais, todėl sekite mūsų naujienas", – sakė H. Taur.
Bilietus į liepos mėnesio keliones laivu „Romantika" galima įsigyti nuo birželio 19 dienos svetainėje www.tallink.lt, bilietų kasose ar pas įmonės klientų aptarnavimo specialistus.
Be specialių kruizų, „Tallink" taip pat vykdys keturias verslo klasės keliones maršrutu Ryga–Stokholmas–Ryga. Šios kelionės prasidės Rygoje liepos 8, 14, 22 ir 28 dienomis. Norintys gauti daugiau informacijos apie išvykimą iš Stokholmo turėtų kreiptis į „Tallink" klientų aptarnavimo specialistus. Šiuo metu keleiviams šiuo keliu leidžiama keliauti tik darbo tikslais.

„Tallink Grupp" inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Grąžins pinigus už bilietus

  Utenos kultūros centras informuoja, kad bus grąžinami bilietai, įsigyti Utenos kultūros centro kasoje, už planuotus, bet atšauktus spektaklius.

 • Kad kelionės į svečias šalis neapkarstų

  Nors kelionės dažniausiai yra laukiamos ir atidžiai planuojamos, mažiau patyrusiems keliautojams, skrendantiems į užsienį pirmą kartą, gali būti neramu, ypač jei tenka keliauti savarankiškai ar su mažamečiais vaikais. Specialistai atkreipia dėmesį, kokiais dalykais svarbiausia pasirūpinti iš anksto ir kaip elgtis oro uoste, kad kelionė vyktų sklandžiai ir nekeltų jokių rūpesčių.

 • Patarimai jaunimui: kokios galimybės dirbti, keliauti ir savanoriauti

  Mokiniai, studentai ir visi jauni žmonės vasarą gali įgyti patirties dirbdami, savanoriaudami ar keliaudami. Įprastai informacijos apie šias veiklas labai daug, tad šįkart pateikiame pagrindinius portalus, kuriuose galima rasti informacijos apie darbą ir darbo sąlygas jaunimui, savanorystę bei galimybes nemokamai traukiniais pakeliauti po Europos Sąjungos šalis.

 • Išskirtinės kelionės laivu

  Tik iki gegužės mėnesio pabaigos nepraleiskite išskirtinės progos pamatyti tai, ko niekur kitur Europoje neišvysite. Pasirodymai iš Azijos bei Mongolijos. Būkite įkvėpti ir mėgaukitės išskirtiniais bei autentiškais pasirodymais iš Azijos Baltijos jūroje. Pirmą kartą mūsų laivuose – menininkai, kurie atvyko iš nuostabios Kinijos ir paslaptingos Mongolijos, parodyti Jums visus savo kultūrinius ir teatralinius sugebėjimus. Todėl nedvejokite ir leiskitės į kelionę jūra maršrutu Ryga–Stokholmas–Ryga ir pamatykite tai, ko niekur kitur neišvysite. Kruizas tik nuo 20 Eur asmeniui.

 • Karinių jūrų pajėgų laivą „Sėlis“ vėl krikštijo uteniškė

  Trečiadienį, sausio 11 dieną, Lietuvos karinių jūrų pajėgų karo laivų flotilėje Klaipėdoje vyko praėjusių metų pabaigoje iš Danijos įsigyto patrulinio laivo P15 „Sėlis" inauguracijos ir vardo suteikimo ceremonija. Senasis laivas, kuris tarnybą pradėjo 2001-aisiais, buvo naudojamas iki praėjusių metų. Šiuo metu jis stovi flotilėje, o jo vardas suteiktas naujai įsigytam laivui.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:473
Vakar apsilankė:8918
Šią savaitę apsilankė:39528
Šį mėnesį apsilankė:101335
Viso (nuo 2015-02-16):14368495
Šiuo metu naršo:
55
2020-08-15
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!