Įsirenkite darbo kambarį namuose
ĮvairenybėsĮsirenkite darbo kambarį namuose
2019 gruodžio 11, Trečiadienis 09:01

Įsirenkite darbo kambarį namuose

Įsirenkite darbo kambarį namuose

Darbas namuose jau kurį laiką nebėra sunkiai pasiekiama svajonė, kadangi dėka interneto ir kitų kompiuterinių technologijų vis daugiau darbų galima atlikti nuotoliniu būdu. Tačiau, kad ir kaip viliojančiai darbas namuose skamba, jis yra nėra jau toks lengvas ir malonus, jeigu darbo aplinka nenuteikia darbui. Nemažai nuotoliniu būdu dirbančių žmonių dirba tiesiog ant sofos, prie televizoriaus – tokia aplinka neleidžia susikaupti darbui, blaško ir neteikia jokios motyvacijos dirbti. Taigi, šįkart pakalbėsime apie tai, kokia aplinka gerina produktyvumą, kokie roletai diena naktis arba žaliuzės reikalingos, kokią kėdę pasirinkti ir panašiai.

4 patarimai įsirengiant darbo kambarį

Nesiruošiame jūsų gąsdinti pasiūlymais perstatyti kambario sienas, kloti naujas grindis ar pirkti brangius baldus. Mūsų tikslas yra padėti jums susikurti pačią geriausią darbo aplinką su kuo mažesnėmis išlaidomis.

Įsitaisykite patogiai

Jeigu dirbate namuose, tai reiškia, kad kiekvieną dieną teks sėdėti po kelias valandas, todėl būtinai įsigykite patogią kėdę, monitorių laikykite akių lygyje ir sėdėkite tiesiai. Pasirūpinkite, kad kėdė turėtų kuo daugiau reguliavimo padėčių.
Dokumentams naudokite laikiklius ant sienos
Ar pastebėjote, kad kai kuriuos aplankus arba sąsiuvinius darbo metu naudojate kasdien? Kadangi jūsų darbovietė yra namai, o ne biuras, dažnai naudojamus dokumentus patogu laikyti ant sienos – tiesiog įsigykite dokumentų arba žurnalų laikiklį ir pakabinkite jį. Tai užtikrins, kad patys reikalingiausi dokumentai nepasimes ant stalo.

Naudokite etiketes

Etiketės ne tik pavers jūsų darbovietę „rimtesne", bet ir leis žymiai lengviau sudėlioti visus daiktus į savo vietas. Pavyzdžiui, jeigu nuolat gaunate įvairių su darbu susijusių laiškų, tada galite suskirstyti stalčių į kelias kategorijas ir sudėlioti ten gautus laiškus.

Pasirūpinkite tinkamu apšvietimu

Darbo vietoje svarbi ne tik lempa, bet ir natūralus apšvietimas. Kai kambaryje nėra tiesioginių saulės spindulių, galima dirbti ir be jokių užuolaidų, tačiau spiginant saulei arba sutemus norisi uždengti langus. Tam geriausiai tinka roletai diena naktis. Jie leidžia lengvai reguliuoti į kambarį patenkančios šviesos kiekį.

Atskirkite darbą nuo laisvalaikio

Jeigu turite galimybę, darbui skirkite kuo atokesnę vietą namuose – geriausiu atveju, atskirą kambarį. Jeigu kiekvieną dieną dirbsite ten, kur ir ilsitės, psichologiškai bus sunku pailsėti poilsiaujant, o dirbant nepavyks susikaupti. Taigi, įsirenkite darbovietę tinkamai. O tokias prekes, kaip roletai diena naktis, žaliuzės ir įvairūs biuro aksesuarai rasite apsilankę internetinėje parduotuvėje www.senukai.lt.

 

 

Paveikslėlių galerija

  • Click to enlarge image roletai diena naktis-1.jpg
  •  

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:4976
Vakar apsilankė:6336
Šią savaitę apsilankė:50110
Šį mėnesį apsilankė:60924
Viso (nuo 2015-02-16):14328084
Šiuo metu naršo:
62
2020-08-09
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!