„Babilone“ – visų pamėgtas tradicinis sporto bei laisvalaikio prekių išpardavimas!
Įvairenybės„Babilone“ – visų pamėgtas tradicinis sporto bei laisvalaikio prekių išpardavimas!
2019 gegužės 10, Penktadienis 10:05

„Babilone“ – visų pamėgtas tradicinis sporto bei laisvalaikio prekių išpardavimas!

„Babilone“ – visų pamėgtas tradicinis sporto bei laisvalaikio prekių išpardavimas!

Laikas pasirūpinti patogia sporto ir laisvalaikio apranga – ypatingos nuolaidos bei pasiūlymai tik šį savaitgalį, gegužės 11–12 dienomis, „Babilone“!

Mokslininkų teigimu, aktyviai laisvalaikį leidžiantys ir sportuojantys žmonės yra laimingesni bei sveikesni. Juk iš tiesų sportas ir aktyvus laisvalaikis ne tik padeda palaikyti gerą fizinę formą, pakelia nuotaiką, bet ir paįvairina mūsų kasdienybę. Atšilus orams planuojame atostogas bei išvykas ir vis daugiau laiko praleidžiame lauke, išsitraukiame dviračius, paspirtukus ir prisimename kitas sporto šakas. Kad sportas ir aktyvus laisvalaikis būtų dar smagesnis, tiesiog būtina pasirūpinti patogia avalyne ir apranga! Tik gegužės 11–12 dienomis ir tik „Babilone" Jūsų lauks išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos sporto bei laisvalaikio prekių parduotuvėse!

Nepamirštamiems žygiams ir nuotykiams patogios avalynės bei aprangos rasite HIATUS parduotuvėje. Čia bus taikoma net 20 proc. nuolaida naujai kolekcija ir 50 proc. nuolaida aprangai su nuolaida. Patyrusios HIATUS parduotuvės konsultantės padės išsirinkti ir patars, kokią aprangą ir aksesuarus rinktis šylant orams. Kokybiškus laisvalaikio drabužius su nuolaida įsigyti kvies ir parduotuvė OKSALIS, čia Jūsų lauks 20 proc. nuolaidos pažymėtoms prekėms.
Sportininkams, mėgstantiems sekti savo ritmą ir rezultatus, TOPO CENTRAS paruošė ypatingą pasiūlymą – net 10 proc. nuolaidą SUUNTO išmaniesiems laikrodžiams ir apyrankėms. Šioje parduotuvėje puikia nuolaida galės pasinaudoti ir aktyvaus laisvalaikio bei poilsio lauke mėgėjai – gegužės 11–12 dienomis TOPO CENTRE „Babilone" bus taikoma 20 proc. nuolaida lauko kepsninėms.
Sportinę aprangą ar batelius galėsite išsirinkti ir pigiau įsigyti PUMA OUTLET ir REGATTA parduotuvėse – čia bus taikoma papildoma net 20 proc. nuolaida visoms prekėms! Nepamirškite užsukti ir į SPORTS DIRECT parduotuvę, kurioje rasite gausų sportinės aprangos ir sportinio inventoriaus pasirinkimą geromis kainomis. O sporto ir laisvalaikio prekių išpardavimo metu apsipirkę SPORTS DIRECT parduotuvėje už 50 eurų ar daugiau gaus net 10 eurų vertės kuponą kitam apsipirkimui! Ypatingų nuolaidų ir pasiūlymų sportinei aprangai bei aksesuarams rasite ir SPORT OUT1ET bei HUMMEL parduotuvėse.
Atsakingai ir sveikai sportuoti bei aktyviai leisti laisvalaikį kviečia ir „Babilone" esanti SVEIKATINĖ, šioje parduotuvėje bus taikoma net 20 proc. nuolaida visoms prekėms. Tai puiki proga pasirūpinti kokybiškomis mankštos prekėmis, apsaugomis sportuojantiems, kompresinėmis kojinėmis ir kitomis aktyviam laisvalaikiui skirtomis prekėmis.
Ieškantieji stilingų ir kokybiškų džinsų bus laukiami DŽINSŲ CENTRE, kur visoms nenukainotoms prekėms bus taikoma 20 proc. nuolaida! Prie stilingos aprangos galima bus prisiderinti ir naujus akinius ar akinius nuo saulės, nes optikos salone OPTIKOS PASAULIS bus taikomos net iki 35 proc. nuolaidos (yra papildomų sąlygų).
Antrą sporto ir laisvalaikio prekių išpardavimo dieną, gegužės 12-ą, kviečiame išbandyti jėgas draugiškose krepšinio varžybose. Krepšinio kamuolius po aikštelę varinėsis Panevėžio kūno kultūros ir sporto centro auklėtiniai, o po pietų prie jų prisijungs ir Panevėžio „Lietkabelio" komandos krepšininkai! Visų norinčių gyvai pabendrauti su krepšininkais ar išbandyti jėgas tritaškių mėtyme lauksime sekmadienį, gegužės 12-ą, 11–14 valandomis. Pačių aktyviausių dalyvių lauks „Babilono" parduotuvių įsteigtos dovanos. Sportuoti ir aktyviai laisvalaikį leisti skatina TOPO CENTRAS, PUMA OUTLET, HIATUS ir REGATTA.
Sporto ir laisvalaikio prekių savaitgalio metu „Babilone" tęsis PIRK IR PRAMOGAUK žaidimas – apsipirkę už 50 eurų ir daugiau bet kurioje „Babilono" parduotuvėje turės galimybę laimėti įvairius pramoginius prizus: kuponą vakarienei ar kavai, nuolaidą kitam pirkiniui, bilietus į varžybas ar kitas pramogas!

Tuo prekybos centro staigmenos nesibaigs – daugiau pasiūlymų ir staigmenų rasite „Babilono" interneto svetainėje www.pcbabilonas.lt ir feisbuke www.facebook.com/babilonaspanevezys.

„Babilono" inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Ilgai laukta „Babilono“ išpardavimų diena – jau lapkričio 10 dieną!

  Tik vieną dieną – lapkričio 10-ą – „Babilono“ parduotuvėse ir kavinėse pirkėjų lauks išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos! Tai puiki proga ne tik atsinaujinti garderobą, pasiruošti šaltajam sezonui, bet ir pradėti ruoštis gražiausioms metų šventėms.

 • Visų pamėgtas ir tradiciniu tapęs sporto ir laisvalaikio prekių išpardavimas – vėl „Babilone“!

  Spalio 13–14 dienomis „Babilone“ vyks sporto ir laisvalaikio prekių išpardavimas. Sportas ir aktyvus laisvalaikis padeda palaikyti gerą fizinę formą, pakelia nuotaiką ir nuskaidrina ilgus rudens vakarus. Kad sportuoti būtų dar lengviau ir smagiau, kad rudeninis lietus negąsdintų – patogi apranga tiesiog būtina! Spalio 13–14 d. kviečiame pasinaudoti ypatingomis ir tik šį savaitgalį galiojančiomis nuolaidomis sporto ir laisvalaikio prekių parduotuvėse „Babilone“!

 • „Babilone“ tradiciškai vyks pirkėjų itin pamėgta išpardavimų diena

  Sutikite naują Lietuvos šimtmetį atsinaujinę! Jau vasario 10 dieną Panevėžio prekybos centras „Babilonas“ ruošia išskirtinę išpardavimų dieną.

 • Į Panevėžį atkeliauja švelniausios pasaulyje panteros

  Argi neįspūdingai atrodo prabangiai gyvenančių turtuolių namuose riaumojantis tigras ar paslaptingai šuoliuojanti pantera? Tokiems augintiniams reikia ne tik pinigų, bet ir daug drąsos. Tačiau panašų gyvūną namuose galima laikyti ir be jokios baimės. Bombėjai – katės, primenančios juodas panteras, tik yra gerokai mažesnės ir daug meilesnės. Šios mielos plėšrūnės pasirodys nebe pirmą kartą rengiamoje kačių parodoje Panevėžyje, prekybos centre „Babilonas“.

  Nė lašo agresijos
  „Bombėjaus veislė yra gana jauna. Ją 1953 m. išvedė amerikiečiai, norėdami namuose turėti gracingą kaip juoda pantera katiną. Skirtingai nei laukiniai žvėrys, šios veislės katės neturi nė lašelio agresijos“, – pasakojo vilnietė Ana Šiūkštienė, dabar auginanti net penkias minėtos rūšies juodukes. Savo katytes nuo patinų ji laiko atskiruose būstuose. Todėl šių augintinių meilės užtenka visai pašnekovės šeimynai.

  „Mano katės niekada nesikandžioja, nesidrasko, nekerštauja sugadindamos šeimininko batus. Tačiau joms labai reikia meilės ir dėmesio. Šios mažylės nemėgsta visą dieną miegoti ant lovos, jos kas kartą prie durų pasitinka savo augintoją murkdamos ir glaustydamosi“, – sakė Ana. Mažosios panteros, kai yra alkanos ar nuobodžiauja, vengia garsiau sumiaukti. Jos tinka net alergiškiems šeimininkams, mat katės neturi poplaukio ir nesišeria.

  Jų nereikia dažnai maudyti, nes kačių kailiukas labai blizga. Bet labiausiai visus sužavi auksu švytinčios bombėjų akys.

  Dėl gana didelės kainos ši veislė vis dar labai reta Lietuvoje. Bombėjus mūsų šalyje laiko tik du veislynai. Vienas jų – pačios A. Šiukštienės prieš dvejus metus įkurtas „Bom Galaxy“.

  Pasak veislyno savininkės, bombėjų niekas neaugina nei Latvijoje, nei Lenkijoje. Pirmą savo katytę kalbinta lietuvė įsigijo Baltarusijoje. Daugiau šios veislės atstovų laiko kanadiečiai, australai, ispanai, ypač jas myli prancūzai.

  Amerikiečių išsaugotos katės
  Kad nereikėtų važiuoti į šias šalis norint pažiūrėti mažųjų panteros giminaičių, lietuviai jas gali pamatyti gruodžio 2–3 dienomis Panevėžio prekybos centre „Babilonas“. Čia ruošiama populiariausių ir rečiausių Lietuvoje murklių paroda.

  „Renginys žiūrovams suteiks galimybę pasinerti į paslaptingą kačių pasaulį. Iš įvairių pasaulio kraštų kilusias kates lankytojai pamatys vienoje vietoje, artimiau susipažins su veislėmis, galės pabendrauti su kačių šeimininkais ir sužinoti įdomybių apie šių gyvūnų charakterio savybes, auginimo sąlygas ir priežiūrą“, – pasakojo renginio organizatoriai.

  Be bombėjaus katinų, parodoje išskirtinio dėmesio lauks šiuo metu vis dar labai retai Lietuvoje auginamos Turkų angoros bei mažiausios pasaulyje Singapūro veislės švelniakailės. Pastaroji rūšis kažkada buvo naikinama kaip parazitinė. Neįtikėtinai mažos katytės įlįsdavo į singapūriečių namų lietvamzdžius ir pridarydavo žalos. Tačiau amerikiečių išgelbėta pora nelaimėlių sugebėjo atkurti šią veislę.

  JAV gyvūnų mylėtojų išsaugota ir reta Turkų angoros kačių veislė. Tai – viena seniausių ilgaplaukių kačių veislių, paplitusi Turkijoje. Tačiau šioje šalyje per ilgus metus minėti gyvūnai maišėsi su kitomis rūšimis ir išnyko. Paskutinius tokius katinus Ankaros zoologijos sode suradę amerikiečiai pasistengė, kad jų giminė taip lengvai nenutrūktų.

  Kačių ringai ir šou
  „Babilone“ vyksiančioje parodoje žiūrovus taip pat žavės Bengalijos katės, škotų nulėpausiai, Kurilų bobteilai, Meino meškėnai, rusų mėlynieji, britų ilgaplaukės ir trumpaplaukės katės, Somalio, Sibiro katės, Burmos, sfinksai, devonreksai, Kornvalio reksai, orientalai, siamai ir kitų veislių atstovai.

  Parodos metu bus galima stebėti suaugusių kačių bei kačiukų ringus. Vyks kačių, kilusių iš šiaurinių ir pietinių platumų, šou. Parodos ekspertai iš Belgijos, Italijos ir Baltarusijos rinks gražiausią parodos katę.

  Žiūrovams renginys nemokamas.

  „Babilono“ inf.

 • Uteniškių pamėgtas kasmetinis išpardavimas – ir vėl „Babilone“!

  Jau lapkričio 11 dieną PPC „Babilonas“, Panevėžyje, praūš visų pamėgtas vienos dienos kasmetinis išpardavimas. Artėja šv. Kalėdos, jaukiausias laikotarpis metuose, kai prie stalo susės visi artimieji, kai kiekvienam jų galėsime skirti savo šypseną, šilumą bei dovanas. Lapkričio 11 dienos išpardavimas – puiki proga iš anksto pasirūpinti dovanomis artimiesiems, draugams, kolegoms ir išvengti paskutinės minutės stumdymosi prieš pat šventes. Kad pirkėjams nereikėtų sukti galvos ir rinktis tarp šimtų skirtingų nuolaidų, „Babilone“ vyks totalinis išpardavimas, kur visose parduotuvėse bus taikomos nuo 20 % nuolaidos!

 • Vasaros išpardavimas Panevėžyje: prekybininkai žada rekordines nuolaidas

  Vasaros vidurys ne tik atostogų ar išvykų prie jūros metas, bet ir laikas didžiajam sezono išpardavimui. Norintys įsigyti stilingų drabužių, avalynės ar reikiamų buities prekių puikiai žino, kad vidurvasaris yra pats tinkamiausias visiems pirkiniams. Panevėžiečiams bei visos Aukštaitijos gyventojams verta nepraleisti vieno didžiausių sezono išpardavimų, kuris vyks jau liepos 14-16 dienomis.

 • Panevėžyje išskirtinis nuolaidų savaitgalis: puiki proga pasiruošti vasaros sezonui

  Nenumaldomai artėja vasaros sezonas, kai vis daugiau laiko praleisime gryname ore aktyviai leisdami laisvalaikį. Žinoma, šiems malonumams reikėtų pasiruošti. Norintiems vasarą sutikti stilingai ir puikiai nusiteikus vėlyvas pavasaris tampa idealiu laiku apsirūpinti naujais laisvalaikio ir sporto drabužiais už viliojančią kainą.

 • Savaitgalio pramogos Panevėžyje: nepraleiskite įspūdingos triušių parodos

  Šiais laikais dažnas vaikas yra matęs tik tradicinį baltą arba pilką triušį. Bet ar žinojote, kad šių gyvūnėlių veislių yra šimtai? Dideli, maži ir visi labai mieli. Su tokiais triušiais galėsite susipažinti ir Jūs. Pačias įspūdingiausias ir įdomiausias šių gyvūnų veisles galėsite išvysti jau balandžio 8–9 d. Panevėžio prekybos centre „Babilonas" vyksiančioje triušių parodoje.

 • Aukštaitijos pirkėjams – rekordinės nuolaidos

  Kol įvairiose parduotuvėse siaučia sezono išpardavimai, dažnas gali pasimesti, ką ir kada pirkti, mat prekių ir nuolaidų – gausybė. Negana to, verta nepamiršti, kad nenumaldomai artėja Valentino diena, kai paskutinę minutę tenka sukti galvą, ką nupirkti savo mylimam žmogui. To galima išvengti. Panevėžiečiams, miesto svečiams ir visos Aukštaitijos pirkėjams verta nepraleisti vieno didžiausių išpardavimų, kuris vyks jau vasario 11 d.

 • Tarptautinėje kačių parodoje „Babilone“ – galimybė pažinti retas veisles

  Gruodžio 10–11 dienomis Panevėžio prekybos ir pramogų centre „Babilonas" pirmą kartą vyks Lietuvos gyvūnų augintojų centro (LGAC) organizuojama tarptautinė kačių paroda. Renginyje lankytojai turės išskirtinę galimybę susipažinti tiek su gražiausiomis ir populiariausiomis Lietuvoje, tiek su retomis kačių veislėmis. Parodos metu bus rengiami ir suaugusių kačių bei kačiukų šou, vyks gražiausių kačių rinkimai.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:9038
Vakar apsilankė:11112
Šią savaitę apsilankė:74175
Šį mėnesį apsilankė:352949
Viso (nuo 2015-02-16):13800015
Šiuo metu naršo:
108
2020-05-31
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!