Utena turistams siūlo keliauti žydų pramintais takais
ĮvairenybėsUtena turistams siūlo keliauti žydų pramintais takais
2019 sausio 25, Penktadienis 13:12

Utena turistams siūlo keliauti žydų pramintais takais

Utena turistams siūlo keliauti žydų pramintais takais

Viename svarbiausių metų renginių – šį savaitgalį Vilniuje vykstančioje tarptautinėje turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje „Adventur“ – tarp daugybės dalyvių savo ekspoziciją pristato ir VšĮ Utenos turizmo informacijos centras (Utenos TIC), kuris kartu Zarasais, Anykščiais, Ignalina ir Molėtais lankytojus vilioja unikaliu „Ežerų krašto“ stendu.

Kaip laikraščiui „Utenos diena" sakė Utenos TIC direktorė Rasa Jasinevičienė, šiai parodai buvo ruoštasi iš anksto: išleistas naujas katalogas „Utenos gidas", Utenos rajono turistinis žemėlapis, taip pat neseniai dienos šviesą išvydo ir žemėlapis – leidinys apie Utenos žydų paveldą. „Iki šiol apie žydus turėjome mažai informacijos, o interesantų sulaukdavome ypač daug. Dabar visą informaciją apie žydus surinkome ir sudėjome į vieną vietą, tad bus galima susižinoti apie tai, kur mūsų mieste buvo bankai, mokyklos ir kiti žinomi objektai. Reikia pripažinti, kad tokios informacijos labai trūko", – parodos atidarymo dieną kalbėjo R. Jasinevičienė ir pridūrė, kad surinkti informaciją apie žydus ir jų gyvenimą Utenoje buvo išties nelengvas žygdarbis. Šis žemėlapis – leidinys, išleistas trimis kalbomis.
Maždaug 300 parodos dalyvių iš 19-os pasaulio šalių lankytojams pristato turizmą ir aktyvų poilsį tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, kviečia sužinoti, atrasti ir pajausti kelionių džiaugsmą bei papildyti patirčių ir potyrių kolekciją.

Laikraščio „Utenos diena" inf., Rasos Jasinevičienės nuotr.

Susiję įrašai (pagal žymę)

  • „Adventur“ kvies atrasti dainuojančią ir šokančią Lietuvą

    Lietuvos vardą garsinantis, šimtus tūkstančių lietuvių vienijantis, svečius iš viso pasaulio žavintis didžiausias šalies kultūros įvykis – Lietuvos dainų šventė – sausio 26–28 dienomis bus pristatyta parodų centre „Litexpo“ vyksiančioje tarptautinėje turizmo parodoje „Adventur“.

  • Tarptautinė turizmo paroda „Adventur“: prie kokių naujų tendencijų taikosi kelionių organizatoriai?

    Sausio 20–22 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo", Vilniuje, kelionių entuziastus sukvies jau tradicija tapusi 5-oji tarptautinė turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda – „Adventur". Tris dienas truksiančiame renginyje lankytojai turės galimybę praplėsti atostogų žemėlapį naujomis kryptimis Lietuvoje ir už jos ribų, susipažinti su karščiausiomis 2017-ųjų turizmo sektoriaus tendencijomis bei pasiklausyti vertingų patarimų tiesiai iš ekspertų lūpų.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:1197
Vakar apsilankė:8002
Šią savaitę apsilankė:1197
Šį mėnesį apsilankė:211772
Viso (nuo 2015-02-16):12563206
Šiuo metu naršo:
82
2020-02-24
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!