ĮvairenybėsLietingas oras mugės pirkėjų neatbaidė
2017 spalio 13, Penktadienis 11:53

Lietingas oras mugės pirkėjų neatbaidė

Lietingas oras mugės pirkėjų neatbaidė
 • 26 foto

Penktadienį šalia Utenos kolegijos esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje, miestelėnų vadinamoje pieninės aikštele, prasidėjo dvi dienas šurmuliuosianti mugė „Rudens spalvos". Prekeiviai uteniškiams bei miesto svečiams, kurių, nepaisant lietingo oro, netrūksta, siūlo įsigyti naminės duonos, pyragų, latviško sūrio ar saldainių, vytintų ir rūkytų mėsos, žuvies gaminių, natūralių prieskonių, vaisių. Mugėje taip galima rasti tautodailės, vilnos gaminių, keramikos dirbinių, medžio drožinių, rankomis siūtų vaikiškų rūbelių, vaismedžių bei vaiskrūmių ir kt.

Mugė „Rudens spalvos" lankytojų laukia iki spalio 14 d. (šeštadienio) 16 val.

Laikraščio „Utenos diena" inf., Linos Narčienės nuotr.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Nuvilnijo penktoji Pyragų mugė

  Praėjusį penktadienį Nacionalinėje mokėjimo agentūroje (NMA) šurmuliavo jubiliejinė penktoji Pyragų mugė, kurios metu darbuotojai rinko aukas maltiečių globojamiems Zarasų rajono seneliams.

 • Uteniškius kviečia rudeninė mugė

  Atskubėjo ruduo su savo spalvomis ir nauju derliumi. Kartu su rudeniu į Uteną atskuba ir mugė „Rudens spalvos", sklidina įvairiausių gėrybių.

 • Didžioji pavasario mugė sulaukė didžiulio uteniškių dėmesio

  Pavasarį per Lietuvą vilnijanti mugių banga neaplenkė ir Utenos – priešpaskutinę balandžio mėnesio dieną Utenio aikštėje vyko Didžioji pavasario mugė. Šiemet renginyje, kasmet suburiančiame ūkininkus, liaudies meistrus, sodininkus, daržininkus, tautodailininkus, dalyvavo per 150 dalyvių. Uteniškiai bei miesto svečiai tradicinėje mugėje galėjo įsigyti išskirtinių maisto produktų, sodinukų, daigų, dekoratyvinių augalų, tautodailininkų dirbinių, grožio prekių, drabužių, aksesuarų.

 • Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė kviečia lankytojus

  Visą šią savaitę vyksta Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei skirti įvairaus pobūdžio renginiai: knygų pristatymai, knygų mugė, kūrybos skaitymai, susitikimai su rašytojais ir įvairūs užsiėmimai.

 • „Didžioji pavasarinė mugė“ Utenoje atgaivins tradicijas ir pasės gerą nuotaiką

  Pavasarį per Lietuvą vilnijanti mugių banga neapleis ir Utenos, kur balandžio 29 dieną Utenio aikštė atgis ne pirmus metus iš eilės organizuojamu ir visų laukiamu renginiu ,,Didžioji pavasario mugė". Tai – tradicinė mugė, suburianti ūkininkus, liaudies meistrus, sodininkus, daržininkus, tautodailininkus ir tiesiog visus norinčius nudžiuginti lankytoją jam parduodant savo išaugintą ar pagamintą produkciją. Šiemet mugės dalyvių skaičius rekordinis – daugiau nei 150 dalyvių.

 • Kontaktų mugėje dalytasi naudinga patirtimi

  Kovo 22 dieną Leliūnuose, Vytauto Valiušio keramikos muziejuje, vyko Utenos kraštotyros muziejaus padalinio tradicinių amatų centro „Svirnas" organizuota kontaktų mugė „Sėkmės pamokos". Iš Utenos, Kupiškio, Biržų, Molėtų, Kėdainių, Radviliškio, Zarasų ir kitų rajonų atvykę įvairūs kultūros darbuotojai, amatininkai dalijosi patirtimi, mezgė naujus ryšius.

 • Gruodžio 10 dieną Utenoje – kalėdinė mugė

  Gruodžio 10 dieną Uteną aplankys ypatinga kalėdinė mugė. Daugiau kaip 100 gamintojų iš atokiausių Lietuvos kampelių išsirikiuos Utenos daugiafunkciame sporto centre, kur visiems, ieškantiems dovanų, suteiks galimybę įsigyti produktų, neparduodamų nė vienoje standartinėje parduotuvėje.

 • Šurmuliuos bendruomenių šventė

  Rugsėjo 3 dieną „Litexpo" parodų ir kongresų centre Vilniuje vyks I tarptautinė vietos bendruomenių šventė – mugė, skirta vietos bendruomenių metams paminėti.

 • Pavasarinė mugė viliojo kvapais ir grožybėmis

  Balandžio 23 dieną Utenoje šurmuliavusi didžioji pavasarinė mugė subūrė miesto gyventojus ir svečius, atskubėjusius ne tik apsidairyti ar pažįstamų susitikti, bet ir vieną kitą suvenyrą ar skanėstą namo parsinešti. Šis renginys mūsų mieste buvo rengiamas trečią kartą.

 • Utenoje vartus atkels didžioji pavasarinė mugė

  Įsibėgėjus pavasariui tradicija Utenoje tampa suburti miesto gyventojus ir svečius į mugę. Šiemet Utenio aikštė klegės ir mirgės balandžio 23 dieną. Renginys organizuojamas trečius metus.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2018 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:7427
Vakar apsilankė:8149
Šią savaitę apsilankė:15576
Šį mėnesį apsilankė:162714
Viso (nuo 2015-02-16):7728328
Šiuo metu naršo:
151
2018-03-20
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!