ESO pristato nemokamą elektros gedimų registravimo numerį 1852
ĮvairenybėsESO pristato nemokamą elektros gedimų registravimo numerį 1852
2017 rugsėjo 15, Penktadienis 13:53

ESO pristato nemokamą elektros gedimų registravimo numerį 1852

ESO pristato nemokamą elektros gedimų registravimo numerį 1852

Gerindama klientų aptarnavimą ir informavimą, elektros ir dujų skirstymo bendrovė „Energijos skirstymo operatorius" (ESO) pristato nemokamą ir visą parą veikiantį elektros gedimų registravimo numerį 1852. Naujas trumpasis numeris bus skirtas visiems ESO klientams, norintiems užregistruoti elektros tiekimo sutrikimą. Visiems gyventojams, nepriklausomai nuo ryšio operatoriaus ar turimo plano, skambutis nieko nekainuos.

„Vystome ir tobuliname visus aptarnavimo kanalus. Vis daugiau klientų renkasi bendravimą internetu, todėl dar vasaros pradžioje pristatėme interaktyvų žemėlapį, kuriame realiu laiku skelbiama informacija apie elektros skirstymo tinklo darbą, o įvykus sutrikimui žemėlapyje galima užregistruoti gedimą. Tačiau daliai klientų, ypač vyresnio amžiaus, gyvenantiems atokesnėse vietovėse ir nesinaudojantiems internetu, patogiausia ir paprasčiausia apie elektros dingimą mums pranešti telefonu – tam ir skirtas naujas nemokamas numeris", – sakė Ignas Pranskevičius, ESO Paslaugų tarnybos direktorius.

Apie elektros tiekimo sutrikimus klientai taip pat gali pranešti internetu www.eso.lt/zemelapis, el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., savitarnos svetainėje manogile.lt. Trumpasis numeris 1802 bus skirtas konsultacijoms elektros ir dujų klausimais, jo apmokestinimas nesikeičia. Dujų tiekimo sutrikimo klausimais klientus kviečiame skambinti 1804.
Plėsdama gedimų registravimo galimybes, ESO šiemet pristatė interaktyvų žemėlapį, kuriame realiu laiku skelbiama informacija apie elektros skirstymo tinklo darbą. Žemėlapyje galima sužinoti, kurioje vietovėje atjungti elektros skirstymo tinklo įrenginiai, taip pat pranešti apie elektros energijos tiekimo sutrikimą.

Bendrovė taip pat ketina toliau tobulinti klientų informavimą SMS žinutėmis ir el. paštu. Papildomai bus diegiama numerio atpažinimo sistema, kuri automatiškai fiksuos skambinančiojo pranešimą apie gedimą, taip klientai paslauga naudosis iš karto, nelaukdami, kol atsilieps konsultantas.

ESO inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

  • ESO įspėja: alyvos vagystės iš transformatorių – pavojus gyvybei

    Per aštuonis šių metų mėnesius piktavaliai Lietuvoje 54 kartus iš transformatorių pavogė alyvos (2018 metais per aštuonis mėnesius – 56 kartus). Dėl tokių įvykių gyventojai lieka be elektros, o įrangos remontas užtrunka ir kainuoja dešimtis tūkstančių eurų. Daugiau nei du trečdaliai šių vagysčių šiemet per minėtą laikotarpį įvykdyta Panevėžio ir Utenos regionuose. Ypač išsiskyrė Švenčionių rajonas, kur siautėjantys ilgapirščiai aštuonis kartus išleido transformatorių alyvą. Pernai Švenčionių rajone nebuvo nė vienos tokios vagystės.

  • ESO jau išmokėjo vieną milijoną eurų kompensacijų už servitutus

    ESO daugiau nei pusei pateikusiųjų prašymus kompensuoti už naudojimąsi servitutais, išmokėjo kompensacijas. Beveik 16 tūkst. pareiškėjų pasiekė 1 008 472 eurų suma. Vidutinė kompensacija siekia daugiau nei 62 eurus.

  • Pradinukams ir darželinukams – daugiau nemokamų vaisių ir daržovių

    Jau daugiau kaip dešimt metų Žemės ūkio ministerija (ŽŪM) rūpinasi, kad ant darželinukų ir pradinukų stalo nemokamai nuolat būtų pieno produktų, vaisių ir daržovių. Šiemet papūtus permainų vėjams pirmenybė bus teikiama vaisiams ir daržovėms.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:3901
Vakar apsilankė:10689
Šią savaitę apsilankė:40576
Šį mėnesį apsilankė:73293
Viso (nuo 2015-02-16):14097285
Šiuo metu naršo:
124
2020-07-11
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!