Šeimų šventėje – apie pozityvią tėvystę, šeimos ryšių stiprinimą ir bendruomeniškumą
ĮvairenybėsŠeimų šventėje – apie pozityvią tėvystę, šeimos ryšių stiprinimą ir bendruomeniškumą
2017 rugpjūčio 28, Pirmadienis 09:58

Šeimų šventėje – apie pozityvią tėvystę, šeimos ryšių stiprinimą ir bendruomeniškumą

Šeimų šventėje – apie pozityvią tėvystę, šeimos ryšių stiprinimą ir bendruomeniškumą

Rugsėjo 2 dieną visos Lietuvos šeimos kviečiamos į Šeimų šventę Panevėžyje. Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos organizuojamame nemokamame renginyje jų lauks edukaciniai užsiėmimai vaikams ir vertingos lektorių paskaitos tėvams, koncertai bei daugybė aktyvių pramogų.

„Į šventę žmones buriame šūkiu „Šalia Esu Ir Meilėje Augu!". To siekiame ir linkime visoms Lietuvos šeimoms – kad esantys šalia, nuo pačių mažiausių iki garbaus amžiaus, būtų apsupti meilės ir pozityvumo, kad vaikai augtų saugūs, o jais besirūpinantys suaugusieji jaustų palaikymą, gautų reikalingas paslaugas ir paramą", – sakė socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis.
Panevėžio bendruomenių rūmuose vyksiančios Šeimų šventės pradžią 11 val. paskelbs ir dalyvius pasveikins ministras Linas Kukuraitis bei Panevėžio meras Rytis Mykolas Račkauskas.
Menininkė Nomeda Marčėnaitė, psichologės Jūratė Bortkevičienė ir Eglė Masalskienė, versli mama Skaidrė Vainikauskaitė-Tomaševičienė ir sveikos gyvensenos mokytojas Simonas Urbonas dalinsis žiniomis ir patirtimi, kaip ugdytis pozityvios tėvystės įgūdžius, rasti geriausius būdus derinti karjerą ir šeimos pareigas, kurti ir palaikyti darnius santykius, taip pat vertingais patarimais vaikų ugdymo klausimais.
Pramogų zonose veiks edukacinės ir kūrybinės dirbtuvės, Iliuzijų muziejus, Robotikos akademija, Atrakcionų miestelis, skraidys dronai, per virtualios realybės akinius bus galima pakeliauti po Lietuvą ir pažaisti virtualios realybės žaidimus. Dalyviai galės išbandyti jėgas, varžydamiesi žiedų mėtymo ant kėglių, jodinėjimo ant guminių arkliukų, šokinėjimo bulvių maiše, važinėjimo riedžiais ir elektriniais paspirtukais bei kitose rungtyse. Policijos pareigūnai, ugniagesiai ir paramedikai pristatys trumpas edukacines programas apie savo profesijas. Norintieji pasistiprinti ir paskanauti įvairių skanėstų tai galės padaryti Maisto zonoje.

Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos inf. , ELTOS nuotr.

Susiję įrašai (pagal žymę)

  • Šventė suvienijo uteniškių šeimas

    Šiltas ir saulėtas sekmadienis suvienijo uteniškių šeimas: po šv. Mišių Dievo Apvaizdos bažnyčioje šeimoms skirta šventė persikėlė į Utenos kultūros centro erdves, kur miestelėnus pasitiko koncertai ir daugybė atrakcijų, konkursų, įvairiausių žaidimų bei balta staltiese dengtas stalas su suneštinėmis vaišėmis.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:5169
Vakar apsilankė:7724
Šią savaitę apsilankė:19765
Šį mėnesį apsilankė:140232
Viso (nuo 2015-02-16):11358079
Šiuo metu naršo:
82
2019-10-16
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!