Rygoje pristatytos Utenos krašto turizmo galimybės
AktualijosRygoje pristatytos Utenos krašto turizmo galimybės
2017 balandžio 14, Penktadienis 13:15

Rygoje pristatytos Utenos krašto turizmo galimybės

Rygoje pristatytos Utenos krašto turizmo galimybės

Balandžio 12 dieną Lietuvos ambasada Rygoje Latvijos turizmo verslo ir žiniasklaidos atstovams surengė Lietuvos turizmo ir sveikatinimo galimybių pristatymą. Šio renginio tikslas – pristatyti Lietuvos turizmo verslo aktualijas bei stiprinti ir plėsti kontaktus tarp abiejų šalių turizmo paslaugų tiekėjų.

Renginio pradžioje visus susirinkusius sveikino Lietuvos ambasadorius Latvijoje Artūras Žurauskas. „Esame artimiausi kaimynai ir visais metų laikais svetingai priimame svečius iš Latvijos. Džiaugiamės galėdami Lietuvoje pasiūlyti turizmo naujienų įvairovę, originalius aktyvaus poilsio paketus, gerai vertinamą paslaugų kokybę ir konkurencingas kainas. Ypač džiugina aktyvėjantis Lietuvos, Latvijos ir Estijos turizmo departamentų bendradarbiavimas kviečiant aplankyti visas tris Baltijos šalis iš karto, siekiant pritraukti turistus ir iš tolimųjų rinkų, taip pat bendras dalyvavimas tarptautiniuose turizmo galimybių pristatymo renginiuose. Tai sudaro platesnes galimybes sėkmingiau konkuruoti tarptautinėje turizmo rinkoje, pritraukiant į Baltijos šalis didesnius užsieniečių srautus turizmo, medicinos ir sveikatinimo paslaugoms", – kalbėjo jis.
Renginyje dalyvavo ir platų poilsio ir pramogų pasirinkimą Lietuvoje, ekologišką aplinką, kultūrinį ir kulinarinį paveldą, turizmo naujienas ir išskirtinius traukos objektus, naujus maršrutus ir apsistojimo vietas, artėjančius renginius, teikiamas kokybiškas ir visapusiškas sveikatos priežiūros ir sveikatinimo paslaugas pristatė Vilniaus ir Kauno miestų turizmo ir verslo plėtros agentūrų, Lietuvos kaimo turizmo asociacijos, Rytų Aukštaitijos regiono, apimančio Molėtų, Utenos, Ignalinos ir Anykščių savivaldybes, turizmo informacinių centrų, Birštone įsikūrusio sveikatingumo ir poilsio komplekso „Vytautas Mineral SPA" ir Medicinos ir diagnostikos centro Vilniuje atstovai.
Utenos rajono turizmo pagrindinius lankomus objektus pristatė VšĮ Utenos turizmo informacijos centro direktorė Rasa Jasinevičienė. Utenos krašto populiarinimui buvo pasirinkti patys patraukliausi latviams turistiniai objektai: Dauniškio parkas su fontano muzikine programa, Triušiukų slėnis ir jo paslaugos, Utenos aludarystės pažinimo centras su degustacija, Vytauto Valiušio keramikos muziejus su edukacinėmis programomis ir Pašto stoties statinių kompleksas.
Po turizmo naujienų pristatymo renginio svečiai turėjo galimybę dalyvauti loterijoje, kurią organizavo Lietuvos turizmo paslaugų tiekėjai, taip pat degustuoti įvairių Lietuvos regionų kulinarinio paveldo vaišių.

Utenos turizmo informacijos centro inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Anykščiuose pirmą kartą įteiktos „Turizmo gilės“

  Rugsėjo 27 dieną Anykščių koplyčioje – Pasaulio anykštėnų kūrybos centre – vyko pirmieji turizmo apdovanojimai „Turizmo gilės". Praėjus aktyviam turistiniam sezonui buvo nuspręsta padėkoti Anykščių kraštą garsinantiems turizmo atstovams.

 • Utenos turizmo galimybės pristatytos Rygoje

  Vasario 5–7 dienomis Rygoje vyko 23-ioji Tarptautinė specializuota turizmo ir laisvalaikio paroda BALTTOUR 2016. Tai populiariausia ir didžiausia turizmo paroda Baltijos valstybėse, apimanti įvairius turizmo sektorius: turizmo informacinius centrus, kelionių operatorius ir agentūras, transporto paslaugų teikėjus, viešbučius, SPA centrus ir kitus turizmo verslo atstovus.

 • Parodoje „Adventur 2015“ uteniškiai atvėrė Aukštaitijos lobius

  Nuo praėjusio penktadienio iki sekmadienio Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo" šurmuliavo trečioji turizmo, kelionių ir aktyvaus poilsio paroda „Adventur 2015". Tai vienintelė tokia paroda Lietuvoje, orientuota į turizmo paslaugų ir aktyvios gyvensenos skatinimą.
  Šviežiausiais įspūdžiais su portalo udiena.lt skaitytojais pasidalijo parodoje dalyvavusi Utenos turizmo informacijos centro direktorė Rasa JASINEVIČIENĖ.

 • Turistams – atnaujintos Utenos poilsio vietos

  Utenos apskritis garsėja kaip viena iš ežeringiausių ir miškingiausių Lietuvos teritorijų, todėl joje labai svarbu skatinti pažintinio turizmo, aktyvaus poilsio ir sveikatos gerinimo infrastruktūros kūrimą ir plėtrą. Prie tokių projektų įgyvendinimo prisideda Ūkio ministerijos administruojamos turizmo priemonės.

 • Utenos regiono turizmo informacijos centrai tęs bendradarbiavimą

  Rugsėjo 30-ąją į Molėtus rinkosi Rytų Aukštaitijos turizmo informacijos centrų vadovai, darbuotojai, savivaldybių specialistai, atsakingi už turizmą ar investicijas paminėti Pasaulinės turizmo dienos. Susirinkusius su švente sveikino Molėtų rajono vicemeras H. Ivickas, savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas J. Kerpė.

 • Rytų Aukštaitija pristatyta Seinuose

  Rugsėjo 20-21 dienomis Seinuose, Lenkijoje, vyko jau ketvirtą kartą organizuota Tarptautinė turizmo ir žvejybos mugė „EXPO Sejny 2014". Šįmet Rytų Aukštaitijos regionui atstovavo Anykščių, Molėtų ir Utenos turizmo informacijos centrų direktoriai Rimantas Sereičikas, Daiva Kulienė ir Rasa Jasinevičienė. Šiaurinės Lenkijos regionui, kurio gyventojai gerai žino kaimyninių Lietuvos rajonų turizmo produktų pasiūlą, buvo pristatytos poilsio galimybės mūsų krašte. Parodos lankytojai domėjosi ne tik apgyvendinimu, bet ir muziejais, edukacinėmis programomis, teigė norintys daugiau pažinti Lietuvą.

 • Šiemet turistai neaplenkė ir Utenos apskrities

  Lietuvos statistikos departamentas praneša, kad apgyvendintų svečių skaičius per šių metų pirmąjį pusmetį, palyginti su 2013 metų tuo pačiu laikotarpiu, padidėjo visų apskričių apgyvendinimo įstaigose. Turistų skaičius daugiausia išaugo Utenos apskrityje (77,8 proc.), mažiausiai – Alytaus apskrityje (3,2 proc).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:5446
Vakar apsilankė:8622
Šią savaitę apsilankė:37006
Šį mėnesį apsilankė:47820
Viso (nuo 2015-02-16):14314980
Šiuo metu naršo:
66
2020-08-07
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!