Festivalio „Halls Winter Rally“ metu ribojamas eismas mieste
AktualijosFestivalio „Halls Winter Rally“ metu ribojamas eismas mieste
2017 sausio 27, Penktadienis 10:05

Festivalio „Halls Winter Rally“ metu ribojamas eismas mieste

Festivalio „Halls Winter Rally“ metu ribojamas eismas mieste

Sausio 27–28 dienomis Utenos apylinkėse vėl griaudės greičiausias žiemos festivalis „Halls Winter Rally 2017". Utenoje tomis dienomis padaugės transporto priemonių, eismas taps intensyvesnis.

Startas žiemos raliui tradiciškai bus duotas sausio 27-ą, penktadienį, prie Utenos daugiafunkcio sporto centro 17.30 val. Apsvarsčiusi saugaus eismo klausimą sausio 27–28 dienomis Utenos rajono eismo saugumo komisija posėdyje, vykusiame sausio 18 dieną, nutarė apriboti eismą Utenos mieste.
Sausio 27 d. nuo 8 val. iki sausio 28 d. 19 val. įvedamas vienpusis eismas Utenos miesto K. Donelaičio gatvėje, atkarpoje nuo sankryžos su A. Baranausko gatve iki sankryžos su Palangos gatve.
Taip pat tomis pačiomis dienomis ir valandomis ribojamas transporto priemonių eismas Utenos miesto K. Donelaičio gatvėje nuo sankryžos su Palangos gatve iki gatvės pabaigos. Įvažiavimas į šią teritoriją bus leidžiamas tik su specialiais leidimais.
Išvažiavimas iš K. Donelaičio gatvės transporto priemonių eismo ribojimo metu bus leidžiamas per Palangos gatvę į Vyžuonos gatvę.

Utenos r. savivaldybės administracijos inf.

Linos Narčienės nuotr.

 

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Greičiausios žiemos šventės organizatoriai: „žmonės išmoko džiaugtis pramogomis“

  „Halls Winter Rally" organizatoriams paliko didžiulį įspūdį žiūrovų kultūra ir regiono pagalba rengiantis pirmajam metų festivaliui.
  „Kaip visada po ralio, sekmadienį inspektavome regiono kelius, kuriais vyko varžybos, bei žiūrovų zonas. Kelių būklė – puiki. Įšalas neleido sugadinti kelio dangos. Džiaugiamės, kad oro sąlygos leido surengti tikrą žiemos ralį. Kaip organizatoriai galime pasakyti, kad žiūrovai kasmet vis labiau sąmoningesni. Žiūrovų zonos ir „Halls" festivalio miestelio, kurioje šeštadienį buvo tūkstančiai žmonių, teritorijos – tvarkingos", – sakė „Halls Winter Rally" direktorius Ramūnas Kliunka.

 • N. Šulija žiemos raliui turi gerų žinių

  Žinomiausias Lietuvos orų prognozuotojas Naglis Šulija žada puikų orą stebėti „HallsWinter Rally". Pirmasis metų festivalis jau šį savaitgalį vyks Utenos ir Molėtų apylinkėse.

 • „Halls Winter Rally“: 12 įspūdingų greičio ruožų, pusė iš jų – naktiniai

  Šio savaitgalį pirmojo metų festivalio „Halls Winter Rally" organizatoriai paskelbė trasas Utenos ir Molėtų apylinkėse, kuriomis sausio 27 ir 28 dienomis vyks įspūdingos lenktynės. Iš viso ralio dalyvių ir žiūrovų laukia 12 greičio ruožų, kurių pusė – naktiniai.

 • „Halls Winter Rally“ svečiams Utena parengė ir laisvalaikio pramogų

  „Halls Winter Rally" vyks Utenos ir Molėtų apylinkėse sausio 27-28 dienomis. Šis vienas didžiausių žiemos festivalių traukia minias žiemos pramogų gerbėjų. Paskutiniam sausio savaitgaliui sparčiai rezervuojamos Utenos ir Molėtų rajone esančios sodybos bei svečių namai. Buriamos draugų ir bendraminčių komandos stebėti lenktynių ir pramogauti specialiame „Halls" festivalio miestelyje. Jame, be kita ko, bus galima sužinoti informaciją apie Utenos lankytinas vietas, apgyvendinimo galimybes, maitinimo įstaigas ir įsigyti unikalių suvenyrų su Utenos simbolika.

 • Kas sieja Uteną su Dakaru, arba kodėl lietus toks pragaištingas?

  Klimato atšilimas šių metų pradžioje, sausio mėnesį, netikėtai pakišo koją populiariajam žiemos raliui „Halls Winter Rally“: jubiliejinis, dešimtasis „Halls Winter Rally“ 2016 neįvyko dėl prastų oro sąlygų ir ne vietoje bei ne laiku prakiurusio dangaus. Bet ralio rengėjai rankų nenuleidžia: jubiliejinis ralis perkeliamas į 2017 metų sausį.

 • Uteniškiai kviečiami į nemokamą Monikos Linkytės koncertą

  Kardinaliai pasikeitę orai ketvirtadienį privertė „Halls Winter Rally“ organizatorius sušaukti skubų organizacinio komiteto posėdį. Išklausius Utenos rajono savivaldybės administracijos atstovus bei pasitarus su ralio bendruomene, nuspręsta renginį atšaukti. Tačiau, kaip teigė organizatoriai, uteniškiams ir miesto svečiams bus dovanojamas Monikos Linkytės koncertas.

 • „Halls Winter Rally“ festivalis įvyks

  Užbėgdami už akių gandams, nepagrįstoms kalboms ir spėlionėms, „Halls Winter Rally" organizatoriai informuoja, jog pirmasis metų festivalis įvyks. Nepaisant atšilusio oro, tęsiami greičio ruožų įrengimo darbai, o sausio 29-30 dienomis spygliuotomis padangomis ginkluoti lenktynininkai stos prie starto linijos.

 • Paskelbti „Halls Winter Rally“ greičio ruožai

  Likus mažiau nei savaitei iki pirmojo metų festivalio pradžios, „Halls Winter Rally" organizatoriai paskelbė greičio ruožų žemėlapius. Ketvirtadienį žymėdamiesi trasą jais naudosis sportininkai. Žiemos pramogų gerbėjams žemėlapiai padės rasti žiūrovų miestelį, o ralio gurmanams – išskirtines vietas lenktynių stebėjimui.

 • Lietuvos metų festivalis „Halls Winter Rally“ žiūrovams pažers ne vieną staigmeną

  Apie 50 tūkstančių žiūrovų kasmet sukviečiantis pirmasis Lietuvos metų festivalis „Halls Winter Rally" šįmet vyks paskutinį sausio savaitgalį. Į jubiliejinį, dešimtąjį, renginį šeimos, draugai, bičiuliai, įmonių kolektyvai tradiciškai rinksis Utenos apylinkėse.

 • Žiemos ralio dalyvius džiugins uteniškio pagaminti trofėjai

  Ralio bolido pilotavimas – tai menas. Su šiuo teiginiu sutiks visi, kurie nors kartą yra matę kelio ribose bandantį išsilaikyti ralio dalyvį. Drauge su ekipažu šiuolaikiško šokio elementus atliekantis automobilis lyg artistas scenoje kelia nuostabą kiekvienam žiūrovui. Festivalio „Halls Winter Rally" organizatoriai ilgai ieškojo sprendimo, kaip nudžiuginti išradingiausius ir sparčiausius laimėtojus.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:180
Vakar apsilankė:8965
Šią savaitę apsilankė:18257
Šį mėnesį apsilankė:141333
Viso (nuo 2015-02-16):11112064
Šiuo metu naršo:
61
2019-09-18
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!