Lietuvos jaunučių sporto žaidynių nugalėtojams – padėkos ir šilti linkėjimai
AktualijosLietuvos jaunučių sporto žaidynių nugalėtojams – padėkos ir šilti linkėjimai
2016 lapkričio 30, Trečiadienis 15:24

Lietuvos jaunučių sporto žaidynių nugalėtojams – padėkos ir šilti linkėjimai

Lietuvos jaunučių sporto žaidynių nugalėtojams – padėkos ir šilti linkėjimai
 • Lina NARČIENĖ
 • 22 foto
 • Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Paskutinę lapkričio dieną į Utenos rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyriaus salę susirinko mūsų rajono sportininkai, kuriuos už svarius laimėjimus Utenai pagerbė ir apdovanojo valdžios atstovai.

Neseniai šalyje baigėsi tradicinės Lietuvos jaunučių sporto žaidynės, kurių programą sudarė 18 strateginių sporto šakų. Šių žaidynių tikslas – propaguoti sportą kaip neatskiriamą tobulos asmenybės ugdymo priemonę, vykdyti talentingų sportininkų paiešką. Uteniškiai, varžydamiesi dviračių–plento, dviračių treko, plaukimo bei daugelyje kitų rungčių, sėkmingai įveikė savo varžovus, surinko maksimalų skaičių taškų, tarp 14 šalies savivaldybių iškovojo pirmąją vietą ir iškovojo net 11 medalių.
Lietuvos jaunučių sporto žaidynėse tokia aukšta vieta pasiekta pirmą kartą.
Uteniškių pasiekimais pasidžiaugė ir Utenos rajono savivaldybės mero patarėjas Henrikas Zabiela bei Utenos rajono savivaldybės administracijos Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vedėjo pavaduotojas Alvydas Gražys, pasidžiaugę puikiais rezultatais. „Jaunimo būrys sportiniais pasiekimais garsina Uteną, o medalių kraitis didėja. Manau, kad šie medaliai nėra paskutiniai: tikiu, kad Utenos jaunimas liks aktyvus ir ateityje atveš ne vieną laimėjimą", – linkėdamas sėkmės sportininkams sakė H. Zabiela, įteikdamas padėkos raštus šiems 2016 metų Lietuvos jaunučių sporto žaidynių nugalėtojams – jauniesiems sportininkams ir jų treneriams:

Augustui Januliui (dviračiai – plentas, dviračių treko komandos narys olimpinio komandinio sprinto rungtyje),
Matui Paukštei (šiuolaikinė penkiakovė, plaukimas),
Karoliui Gadliauskui (šiuolaikinė penkiakovė, plaukimas),
Justui Butkui (šiuolaikinė penkiakovė),
Eitvilui Aželiui (dviračių treko komandos narys olimpinio komandinio sprinto rungtyje),
Tomui Mikšto (dviračių treko komandos narys olimpinio komandinio sprinto rungtyje),
Aleksandrui Kasakovskiui (plaukimas),
Lukui Klevinskui (plaukimas).

Pagerbti buvo ir Utenos daugiafunkcio sporto centro treneriai Vilius Jankauskas, Jurgita Jurkėnienė, Aleksandras Diominas, Daiva Šiukščienė – jiems mero padėkos įteiktos už puikius auklėtinių rezultatus 2016 m. Lietuvos jaunučių sporto žaidynėse.
Sportininkų pagerbimo popietėje dalyvavo ir Utenos daugiafunkcio sporto centro direktorius Alvydas Surgautas, įteikęs simbolines atminimo dovanas.

Autorės nuotr.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Iškilmingai įteiktos prestižinės „LTeam apdovanojimų 2019“ statulėlės

  Antradienio vakarą Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ įvyko iškilminga geriausių šalies sportininkų apdovanojimų ceremonija. Šventės metu įteiktos aštuonios prestižinės „LTeam apdovanojimų 2019“ statulėlės, iš kurių septynios atiteko vasaros sporto šakų atstovams.

 • Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio proga – mero padėkų lietus Utenos verslininkams

  Šią savaitę Utenos rajono savivaldybė organizavo verslininkų pagerbimo šventę. Meras Alvydas Katinas ne tik sveikino beveik pilnoje Utenos kultūros centro didžiojoje salėje susirinkusius verslo atstovus, bet ir daugeliui iš jų įteikė padėkas bei suvenyrinius savivaldybės ženklelius.

 • Meilė žemei keliauja iš kartos į kartą

  Kai derliaus aruodai jau pilni, o metai nenumaldomai eina į pabaigą, mūsų rajono ūkininkai buvo pakviesti į tradicinę kas antrus metus rengiamą žemdirbiams skirtą šventę, kurioje buvo atverta apdovanojimų, padėkų ir gražių žodžių skrynia mūsų krašto žemės ūkio produkcijos augintojams ir gamintojams, visiems savo žemę mylintiems žmonėms. Praėjusį penktadienį į Utenos kultūros centrą iš miestelių, kaimų ir atokesnių vienkiemių suvažiavusiems žemdirbiams, metus skaičiuojantiems nuo derliaus iki derliaus, buvo išdalyti apdovanojimai „Metų ūkis 2018“, paskelbti šimtmečio ūkiai.

 • Už didelį kraitį apdovanojimų – šilti padėkos žodžiai sportininkams

  „Šiandien susirinkome pagerbti geriausius Utenos rajono ir Utenos daugiafunkcio sporto centro sportininkus ir trenerius“, – tokiais žodžiais tradicinę sportininkų apdovanojimo ceremoniją pradėjo vedantysis Paulius Čyvas, pabrėždamas, kad jau išrinktas geriausias sportininkų dešimtukas olimpinių sporto šakų grupėje ir penketukas neolimpinių sporto šakų grupėje. Mūsų krašto ir Lietuvos vardą garsinantys pasaulio ir Europos sporto arenose uteniškiai sportininkai paskatinti ir piniginiais prizais.

 • Apdovanoti 2017 metų Lietuvos jaunių ir sporto vilčių nugalėtojai

  Utenos rajono savivaldybėje pagerbti 2017 metų Lietuvos jaunių ir sporto vilčių žaidynių prizininkai bei jų treneriai.

 • Sportininkams padėkojo ir palinkėjo sėkmingų startų

  Kiekvienais metais Utenos rajone renkamas geriausias sportininkų dešimtukas olimpinių sporto šakų grupėje ir penketukas neolimpinių sporto šakų grupėje – šie sportininkai pagerbiami bei jiems įteikiamos padėkos ir piniginiai prizai.

 • 2016-ieji mūsų rajono sportininkams – ypač derlingi

  Kasmet baigiantis metams Utenos daugiafunkcis sporto centras (DSC) surengia šventę geriausių rezultatų pasiekusiems sportininkams ir jų treneriams. Tokia šventė su dideliu tortu, sveikinimais ir linkėjimais surengta Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje, kur pasidžiaugta 2016 metais metais, kurie buvo labai derlingi sporto pasaulyje.

 • Pramonės ir verslo atstovai įvertinti už nuopelnus

  Gruodžio 15-os pavakarę Utenos kultūros centro diskotekų salėje susirinkę apskrities verslo, pramonės, valdžios atstovai ir kiti svečiai tapo dvigubos šventės dalimi. Tądien buvo minimi Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų (PPAR) 25 ir PPAR Utenos filialo 20 metų jubiliejai. Vakaro vinimi tapo geriausiųjų apdovanojimai. Šventinę nuotaiką kūrė „Sadūnai".

 • Geriausiems metų aplinkosaugininkams – apdovanojimai ir padėkos

  Per iškilmingą Pasaulinės aplinkos dienos minėjimą praėjusį penktadienį buvo pagerbti ir apdovanoti geriausi Aplinkos ministerijos sistemos darbuotojai ir aplinkosaugai itin nusipelnę visuomenės atstovai. Už drąsą gelbėjant skendusį žveją padėkomis apdovanoti ir molėtiškiai Robertas Kuzma, Albertas Vaišvila ir Vaidas Vaišvila.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:10872
Vakar apsilankė:25581
Šią savaitę apsilankė:135186
Šį mėnesį apsilankė:392640
Viso (nuo 2015-02-16):13020571
Šiuo metu naršo:
201
2020-03-28
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!