Paskelbė prekybos centro „Iki“ atidarymo datą
AktualijosPaskelbė prekybos centro „Iki“ atidarymo datą
2016 lapkričio 29, Antradienis 15:40

Paskelbė prekybos centro „Iki“ atidarymo datą

Paskelbė prekybos centro „Iki“ atidarymo datą
 • 16 foto

Jau kito mėnesio viduryje – gruodžio 14 dieną – Utenoje, J. Bartašiaus gatvėje, duris atveria prekybos centras „Iki". Jis buvo pradėtas statyti šių metų liepos mėnesį.

Prekybos centras, suprojektuotas šalia J. Bartašiaus ir J. Basanavičiaus gatvių sankryžos, bus vieno aukšto, bendrasis plotas apie 2 000 kv. metrų. Išilgai J. Bartašiaus gatvės numatyta įrengti 50 vnt. automobilių stovėjimo aikštelę. Čia numatyta įrengti takus, žaliąją zoną.
UAB „Palink" Viešųjų ryšių vadovė Berta Čaikauskaitė portalą udiena.lt informavo, kad parduotuvėje „Iki" pirkėjai galės rinktis iš plataus prekių asortimento, taip pat po vienu stogu ras daugybę kitas paslaugas teikiančių skirtingų parduotuvių, vaistinę, gėlių saloną, optiką, TELE2 saloną, veterinarijos vaistinę VET1, „Sushi" barą ir kt. Pradėjus veikti naujam prekybos centrui, bus sukurta keliasdešimt naujų darbo vietų.
Portalo udiena.lt žiniomis, prekybos tinklas skirs 100 tūkst. eurų paramą miestui, investuos į infrastruktūrą ir penkerius metus rems krepšinio klubą „Juventus".

Laikraščio „Utenos diena" inf. ir nuotr.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • NIC naujovės Utenoje

  Namų idėjų centre (NIC) Kupiškio gatvėje – daug naujovių. Nuo praėjusio ketvirtadienio uteniškius stebino ne tik parodų gausa, užpildytos visos tuščios NIC pastato erdvės, bet šeštadienį surengtas ir savotiškas atsinaujinusio centro atidarymas.

 • Atidaromas šiuolaikiškas interjero ir namų apdailos prekių centras Utenoje

  Pavasaris – tai permainų laikas, kai iš šalčio gniaužtų bunda gamta ir patys norime išsivaduoti iš pilkumos – nauja šukuosena, vasariškas garderobas ir noras į savo namus įnešti naujų spalvų bei formų. Jau kovo 23 dieną Utenoje duris atvers atsinaujinęs Namų idėjų centras NIC. Po 1 700 kv. m stogu čia įsikūrė stipriausi, specializuoti interjero salonai, pateikiantys geriausius sprendimus jaukioms akimirkoms namuose. „Ieškote įkvėpimo? Ateikite ir būkite įkvėpti!" – tokiu šūkiu pasitinka naujas centras Utenoje, kuriame galima rasti nuo šiuolaikiškų apdailos medžiagų iki interjero detalių ir baldų patogiam gyvenimui. Planuojantiems pavasarines pertvarkas Namų idėjų centro NIC atstovas Nerijus Urbonavičius pasakojo, kad kilus norui atnaujinti namus kardinalios pertvarkos nebūtinos, kartais užtenka pakeisti vos kelis interjero elementus.

 • Į „Babiloną“ vilioja ypatingi savaitgalio pasiūlymai

  Panevėžio prekybos ir pramogų centre „Babilonas" – dar vienas ypatingas ir nuotaikingas savaitgalis. Lapkričio 12 dieną daugiau nei 70 čia įsikūrusių parduotuvių, kavinių ir restoranų siūlys išskirtines nuolaidas, kurios sieks net iki 70 procentų.

 • Utenoje – statybų įkarštis: kyla nauji prekybos centrai

  Neilgai trukus Utenoje iškils keletas naujų prekybos ir visuomeninės paskirties pastatų. Be naujų prekybos centrų – „Iki" ir „Lidl", netoli pastarojo, J. Basanavičiaus g. 117A, jau statomas prekybos paskirties pastatas su administracinėmis patalpomis. Artimiausiu metu bus rekonstruojama bendrovei „Utenos prekyba" priklausanti parduotuvė šalia Užpalių ir J. Basanavičiaus gatvių sankryžos. Smulkesnių objektų Utenoje statoma ir daugiau.

 • Pradėta ruošti nauja vieta prekybos centrui

  Šiomis dienomis Utenos miesto centre pradėta ruošti nauja vieta UAB „Pro Meridian" planuojamam statyti prekybos centrui „Iki". Šis prekybos centras turėtų būti iki 3 tūkst. kv. m teritorijoje, apribotoje J. Bartašiaus, J. Basanavičiaus ir A. Baranausko gatvėmis.

 • Utenoje rengiamas mitingas ir eisena į prekybos centrą pirkti kalafioro

  Dėl kylančių maisto produktų kainų prekybos centruose per šalį vilnija gyventojų pasipiktinimo banga ir visuotinis raginimas neiti į parduotuves. Nenorinčių taikytis su kylančiomis kainomis prie iniciatyvos boikotuoti prekybos centrus žada jungtis apie 100 tūkst. žmonių.

 • Naujų prekybos centrų Utenoje statybos slepiamos po šydu

  Jau netrukus Utenoje turėtų prasidėti dar dviejų didelių prekybos centrų statybos. Tai „Utenos dienai" patvirtino Utenos rajono savivaldybės administracijos vyriausiasis architektas Evaldas Rimas. Pasak jo, Utenos rajono savivaldybės taryba (toliau – Taryba) dar 2014 m. spalio 30 d. nusprendė keisti Utenos miesto teritorijos bendrąjį planą. Vienas plano keitimo tikslų buvo peržiūrėti Didžiųjų prekybos centrų išdėstymo schemos sprendinius. Kadangi Utenos rajono savivaldybės administracija dėl prekybos centrų išdėstymo schemos keitimo gavo pasiūlymus iš UAB „Lidl" ir UAB „Pro Meridian", pasiryžusios statyti prekybos centrą „Iki", administracijos direktoriaus įsakymu 2015 m. pradėta keisti prekybos centrų išdėstymo schema, derinant su kitais bendrojo plano sprendiniais.

 • Utenoje išdygs dar du dideli prekybos centrai

  Utenos rajono savivaldybės taryboje buvo paskelbta informacija apie Didžiųjų prekybos centrų išdėstymo schemos keitimą. Taryba 2014 m. spalio 30 d. nusprendė keisti Utenos miesto teritorijos bendrąjį planą. Vienas plano keitimo tikslų – peržiūrėti Didžiųjų prekybos centrų išdėstymo schemos sprendinius, šiuo metu jau pradėtas prekybos centrų išdėstymo schemos keitimo parengiamasis etapas. Jo metu parengta Planavimo darbų programa, parengtos ir patvirtintos Teritoriju planavimo sąlygos. Rengiant planą bus peržiūrėtos ir įvertintos aptarnavimo zonų ribos, įvertintos vietos, kurioje norima statyti prekybos centrus ir jų išdėstymas schemoje, esant poreikiui – jas panaikinti.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:2182
Vakar apsilankė:8621
Šią savaitę apsilankė:18669
Šį mėnesį apsilankė:18669
Viso (nuo 2015-02-16):13820231
Šiuo metu naršo:
79
2020-06-03
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!