Kas sieja Uteną su Dakaru, arba kodėl lietus toks pragaištingas?
AktualijosKas sieja Uteną su Dakaru, arba kodėl lietus toks pragaištingas?
2016 lapkričio 28, Pirmadienis 09:20

Kas sieja Uteną su Dakaru, arba kodėl lietus toks pragaištingas?

Kas sieja Uteną su Dakaru, arba kodėl lietus toks pragaištingas?

Klimato atšilimas šių metų pradžioje, sausio mėnesį, netikėtai pakišo koją populiariajam žiemos raliui „Halls Winter Rally“: jubiliejinis, dešimtasis „Halls Winter Rally“ 2016 neįvyko dėl prastų oro sąlygų ir ne vietoje bei ne laiku prakiurusio dangaus. Bet ralio rengėjai rankų nenuleidžia: jubiliejinis ralis perkeliamas į 2017 metų sausį.

Tai patvirtino lapkričio 25-ą Utenos rajono savivaldybės administracijoje lankęsis garsusis lenktynininkas Benediktas Vanagas ir ralio direktorius Ramūnas Kliunka. „Halls Winter Rally" rengėjai susitiko su Utenos rajono savivaldybės meru Alvydu Katinu ir mero patarėjais Henriku Zabiela bei Gintautu Petravičiumi.
– Turime blogą šių metų pradžios patirtį, bet tikimės, kad tokia klimato anomalija, kai sausio pabaigoje gausiai lyja, du kartus iš eilės nepasikartos, – kalbėjo Benediktas Vanagas. – „Halls Winter Rally" yra stipriausias žiemos renginys Baltijos šalyse, todėl turime išlaikyti tokį jo statusą. Juk sakoma, kas mūsų nesužlugdo, padaro stipresniais.
Kalbėdamas susitikime meras Alvydas Katinas sakė, kad 2016 m. sausį neįvykęs „Halls Winter Rally" buvo pamoka, kaip geriau organizuoti populiarųjį žiemos festivalį, kad visi suplanuoti darbai ir renginiai nebūtų priklausomi nuo oro užgaidų.
Pasak ralio rengėjų, Halls Winter Rally 2017 metais planuojamas surengti sausio 27–28 dienomis. Jo formatas išlieka toks pat, kaip ir kiekvienais metais. Vyks dienos ir nakties važiavimai, iškilminga nugalėtojų apdovanojimo ceremonija, antrąją dieną, sausio 28-ą, bus rengiamas koncertas. Benediktas Vanagas ir Ramūnas Kliunka patikino, kad koncertas tikrai sudrebins Utenos daugiafunkcį sporto centrą.
Susitikime taip pat buvo kalbama apie galimybes surengti važiavimą mieste, organizacinio komiteto sudarymą, gruodžio mėnesį planuojamą komiteto narių pasitarimą.
Kaip įprasta, Benediktas Vanagas ir Ramūnas Kliunka atvyko ne tuščiomis rankomis. Šįkart Utenos rajono savivaldybės merui svečiai įteikė istorinę Lietuvos vėliavą su Vyčio ženklu. Šios istorinės vėliavos simbolis puikuojasi ir ant Benedikto Vanago automobilio Dakaro ralyje. Dovanų svečiams turėjo ir meras Alvydas Katinas. Jiems meras įteikė Utenos simbolį – pasagos formos ženkliuką.
– Ar nebūtų galima Dakaro ralio vieno iš maršrutų suplanuoti per Utenos apylinkes? – šypsodamasis svečių klausė meras.
Benediktas Vanagas pažadėjo apie tai pagalvoti...

Utenos r. savivaldybės administracijos inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Greičiausios žiemos šventės organizatoriai: „žmonės išmoko džiaugtis pramogomis“

  „Halls Winter Rally" organizatoriams paliko didžiulį įspūdį žiūrovų kultūra ir regiono pagalba rengiantis pirmajam metų festivaliui.
  „Kaip visada po ralio, sekmadienį inspektavome regiono kelius, kuriais vyko varžybos, bei žiūrovų zonas. Kelių būklė – puiki. Įšalas neleido sugadinti kelio dangos. Džiaugiamės, kad oro sąlygos leido surengti tikrą žiemos ralį. Kaip organizatoriai galime pasakyti, kad žiūrovai kasmet vis labiau sąmoningesni. Žiūrovų zonos ir „Halls" festivalio miestelio, kurioje šeštadienį buvo tūkstančiai žmonių, teritorijos – tvarkingos", – sakė „Halls Winter Rally" direktorius Ramūnas Kliunka.

 • Festivalio „Halls Winter Rally“ metu ribojamas eismas mieste

  Sausio 27–28 dienomis Utenos apylinkėse vėl griaudės greičiausias žiemos festivalis „Halls Winter Rally 2017". Utenoje tomis dienomis padaugės transporto priemonių, eismas taps intensyvesnis.

 • N. Šulija žiemos raliui turi gerų žinių

  Žinomiausias Lietuvos orų prognozuotojas Naglis Šulija žada puikų orą stebėti „HallsWinter Rally". Pirmasis metų festivalis jau šį savaitgalį vyks Utenos ir Molėtų apylinkėse.

 • „Halls Winter Rally“: 12 įspūdingų greičio ruožų, pusė iš jų – naktiniai

  Šio savaitgalį pirmojo metų festivalio „Halls Winter Rally" organizatoriai paskelbė trasas Utenos ir Molėtų apylinkėse, kuriomis sausio 27 ir 28 dienomis vyks įspūdingos lenktynės. Iš viso ralio dalyvių ir žiūrovų laukia 12 greičio ruožų, kurių pusė – naktiniai.

 • „Halls Winter Rally“ svečiams Utena parengė ir laisvalaikio pramogų

  „Halls Winter Rally" vyks Utenos ir Molėtų apylinkėse sausio 27-28 dienomis. Šis vienas didžiausių žiemos festivalių traukia minias žiemos pramogų gerbėjų. Paskutiniam sausio savaitgaliui sparčiai rezervuojamos Utenos ir Molėtų rajone esančios sodybos bei svečių namai. Buriamos draugų ir bendraminčių komandos stebėti lenktynių ir pramogauti specialiame „Halls" festivalio miestelyje. Jame, be kita ko, bus galima sužinoti informaciją apie Utenos lankytinas vietas, apgyvendinimo galimybes, maitinimo įstaigas ir įsigyti unikalių suvenyrų su Utenos simbolika.

 • Uteniškiai kviečiami į nemokamą Monikos Linkytės koncertą

  Kardinaliai pasikeitę orai ketvirtadienį privertė „Halls Winter Rally“ organizatorius sušaukti skubų organizacinio komiteto posėdį. Išklausius Utenos rajono savivaldybės administracijos atstovus bei pasitarus su ralio bendruomene, nuspręsta renginį atšaukti. Tačiau, kaip teigė organizatoriai, uteniškiams ir miesto svečiams bus dovanojamas Monikos Linkytės koncertas.

 • „Halls Winter Rally“ festivalis įvyks

  Užbėgdami už akių gandams, nepagrįstoms kalboms ir spėlionėms, „Halls Winter Rally" organizatoriai informuoja, jog pirmasis metų festivalis įvyks. Nepaisant atšilusio oro, tęsiami greičio ruožų įrengimo darbai, o sausio 29-30 dienomis spygliuotomis padangomis ginkluoti lenktynininkai stos prie starto linijos.

 • Paskelbti „Halls Winter Rally“ greičio ruožai

  Likus mažiau nei savaitei iki pirmojo metų festivalio pradžios, „Halls Winter Rally" organizatoriai paskelbė greičio ruožų žemėlapius. Ketvirtadienį žymėdamiesi trasą jais naudosis sportininkai. Žiemos pramogų gerbėjams žemėlapiai padės rasti žiūrovų miestelį, o ralio gurmanams – išskirtines vietas lenktynių stebėjimui.

 • Lietuvos metų festivalis „Halls Winter Rally“ žiūrovams pažers ne vieną staigmeną

  Apie 50 tūkstančių žiūrovų kasmet sukviečiantis pirmasis Lietuvos metų festivalis „Halls Winter Rally" šįmet vyks paskutinį sausio savaitgalį. Į jubiliejinį, dešimtąjį, renginį šeimos, draugai, bičiuliai, įmonių kolektyvai tradiciškai rinksis Utenos apylinkėse.

 • Žiemos ralio dalyvius džiugins uteniškio pagaminti trofėjai

  Ralio bolido pilotavimas – tai menas. Su šiuo teiginiu sutiks visi, kurie nors kartą yra matę kelio ribose bandantį išsilaikyti ralio dalyvį. Drauge su ekipažu šiuolaikiško šokio elementus atliekantis automobilis lyg artistas scenoje kelia nuostabą kiekvienam žiūrovui. Festivalio „Halls Winter Rally" organizatoriai ilgai ieškojo sprendimo, kaip nudžiuginti išradingiausius ir sparčiausius laimėtojus.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:693
Vakar apsilankė:9511
Šią savaitę apsilankė:59130
Šį mėnesį apsilankė:238587
Viso (nuo 2015-02-16):12288937
Šiuo metu naršo:
130
2020-01-26
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!