Komunalininkams darbo netrūksta – jo parūpina ir vandalai
AktualijosKomunalininkams darbo netrūksta – jo parūpina ir vandalai
2016 gegužės 03, Antradienis 08:36

Komunalininkams darbo netrūksta – jo parūpina ir vandalai

Komunalininkams darbo netrūksta – jo parūpina ir vandalai
 • Neringa JONAVIČIENĖ
 • Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

UAB „Utenos komunalininkas" valdo gausų miesto ūkį ir rūpinasi įvairiu inventoriumi. Įmonės direktorius Tautgirdas Narbutas suskaičiavo, kad vien suoliukų, kuriais rūpinasi komunalininkai viešosiose miesto erdvėse, yra 411, šiukšlių dėžių – 243. Parkų, skverų, kitų viešojo naudojimo erdvių bei gatvių ir šaligatvių tvarkymas, priežiūra, mišrių buitinių atliekų ir spalvoti rūšiuotoms atliekoms skirti konteineriai – taip pat UAB „Utenos komunalininkas" pareiga. Kaip ir vaikų žaidimų aikštelių, kurių mieste įrengta nemažai, priežiūra, komunalininkų žinioje ir Vyžuonos parke neseniai pastatyti treniruokliai.

Daugiau apie tai skaitykite trečiadienio „Utenos dienoje".

 

 

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • UAB „Utenos komunalininkas“ informacija gyventojams

  Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu dėl karantino, informuojame, kad karantino laikotarpiu nuo 2020 m. kovo 16 d.  UAB „Utenos komunalininkas“ aptarnavimo skyrius ir kasa klientų nepriims, didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelė neveiks. Įmokas už mūsų įmonės teikiamas paslaugas galite mokėti per internetinę bankininkystę ar kitose veikiančiose įmokų priėmimo vietose.

 • Nauji mokesčiai už komunalines atliekas glumina net parapijų klebonus

  Vasario mėnesį Utenos miesto ir rajono daugiabučių namų gyventojai jau gavo sąskaitas už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą, apskaičiuotas pagal naują, dar pernai gruodžio 22 dieną Utenos rajono savivaldybės tarybos sprendimu patvirtintą metodiką. Pagrindinė naujovė – sąskaitą sudaro dvi dalys: pastovioji ir kintamoji. Tokias sąskaitas netrukus gaus ir visi individualių namų savininkai, verslo įmonės ir bendrovės, žodžiu, visi, kurie turi nekilnojamojo turto, užregistruoto VĮ Registrų centre unikaliu numeriu. Nors naujovei Utenos rajono savivaldybė kruopščiai pasiruošė iš anksto, UAB „Utenos komunalininkas" direktorius Tautgirdas Narbutas „Utenos dienai" sakė, kad dar niekada neteko sulaukti tiek skundų, prašymų paaiškinti painią mokesčio tvarką, kaip šiomis pavasario dienomis.

 • Komunalininkai žada stengtis, kad žiema uteniškiams būtų draugiška

  UAB „Utenos komunalininkas" direktorius Tautgirdas Narbutas pastebėjo, kad nuo spalio mėnesio pabaigos žiemos laukia visi, bet ji visada ateina nelauktai ir netikėtai. Netgi komunalininkai, laikantys itin jautrią ranką ant klimato pulso, ne visada nuspėja, kada suskambės žiemos skambutis. Kad neapsiriktų, laiku reaguotų į staiga pasikeitusias oro sąlygas, komunalininkai kasmet nuo lapkričio 1 dienos skelbia žiemos tarnybos pradžią. Tai reiškia, kad nuo lapkričio 1 dienos iki kitų metų balandžio 1 dienos visos įmonės tarnybos dirbs specifiniu žiemos režimu – bus budima 6 dienas per savaitę, darbuotojai dirbs pagal griežtus grafikus. Anot direktoriaus, kad ir kokia klastinga žiema, Utenos komunalininkų ir rajono gyventojų užklupti netikėtai jai nepavyks.

 • Komunalininkai darbų nestokoja visais keturiais metų laikais

  Pastaruoju metu daug dėmesio sulaukia miesto komunalininkai, kurie ne tik tvarko ir valo gatves, bet ir užsiima šiukšlių išvežimu bei kitais miestui svarbiais tvarkymo darbais. „Utenos komunalininkas" direktorius Tautgirdas Narbutas sakė, kad ši žiema gerokai šiltesnė bei palankesnė gyventojams nei praėjusioji, ir pridūrė, jog nusiraminti komunalininkai nesiruošia, nes žiema dar truks ilgai. Ji jau parodė savo galimybes, kai Naujuosius lydėjo sniegas ir speigas, sniegas gausiai iškrito ir šią savaitę. Todėl komunalininkams darbų netrūko.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:3686
Vakar apsilankė:8871
Šią savaitę apsilankė:50206
Šį mėnesį apsilankė:50206
Viso (nuo 2015-02-16):13851768
Šiuo metu naršo:
132
2020-06-06
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!