Pareigūnai susitiko su vairavimo mokyklų vadovais ir mokytojais
AktualijosPareigūnai susitiko su vairavimo mokyklų vadovais ir mokytojais
2016 kovo 23, Trečiadienis 09:09

Pareigūnai susitiko su vairavimo mokyklų vadovais ir mokytojais

Pareigūnai susitiko su vairavimo mokyklų vadovais ir mokytojais

Kovo 22-ą Utenos apskrities vyriausiajame policijos komisariate įvyko susitikimas su Utenos apskrities vairavimo mokyklų vadovais ir vairavimo mokytojais.

Specialiųjų tyrimų tarnybos Panevėžio valdyba, Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Imuniteto skyrius, Valstybinės kelių transporto inspekcijos prie Susisiekimo ministerijos Panevėžio regiono departamentas, tikėdamiesi konstruktyvaus bendradarbiavimo ir siekdami mažinti kyšininkavimą keliuose bei pareigūnų papirkinėjimą, sukvietė Utenos apskrities vairavimo mokyklų atstovus į renginį „Ar galime sumažinti korupciją keliuose?".
Remiantis Informatikos ir ryšių departamento prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos duomenimis, per 2015 m. iš viso policijos įstaigose užregistruoti 934 atvejai (2014 m. – 1104 atvejai) dėl mėginimo papirkti policijos pareigūnus, todėl būtina atkreipti dėmesį ir į tuos, kurie pareigūnams siūlo kyšius, t. y. į transporto priemonių vairuotojus arba besirengiančius tapti vairuotojais.
Susitikimo metu buvo aptariamos korupcijos priežastys ir galimybės joms pasipriešinti, korupcijos apraiškos, su kuriomis gali susidurti vairuotojai ar besirengiantys jais tapti.

Utenos AVPK inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Niekada nevėluojantis baikeris moko uteniškius vairuoti jau per 20 metų

  Birželio mėnesį „Utenos diena“ kvietė skaitytojus dalyvauti geriausio vairavimo instruktoriaus rinkimuose. Redakciją pasiekė 230 kuponų, balsuota už septynis instruktorius ir vieną instruktorę. Skaitytojų sprendimu didele persvara geriausiu vairavimo instruktoriumi tapo 112 balsų surinkęs ilgametis Bareikio vairavimo mokyklos instruktorius Raimundas Trinkūnas. Laimėtojui uždavėme 19 klausimų.

 • Siūloma įteisinti lankstesnį vairuotojų rengimo modelį

  Susisiekimo ministro Rimanto Sinkevičiaus įsakymu sudaryta darbo grupė vairuotojų pirminio ir papildomo mokymo klausimams spręsti siūlo diferencijuoti B kategorijos vairuotojų rengimo procesą, t. y. nustatyti tris amžiaus grupes, kurioms būtų taikomi skirtingi vairuotojų rengimo modeliai. Tokiam siūlymui pritarta pirmajame šiemet Susisiekimo ministerijoje vykusiame šios darbo grupės posėdyje.

 • Vairavimo mokyklas gniuždo nežinomybė dėl ateities

  Prognozuojama, kad jau nuo šių metų vasario mėnesio turėtų brangti vairavimo pamokos. Tai gerokai gąsdina ne tik būsimus vairuotojus, kuriems tektų plačiau atverti piniginę, bet ir vairavimo mokyklų savininkus: jie brangintų vairavimo kursus, o tai tikrai nepaguostų būsimų klientų.

 • Išrinktos geriausios Lietuvos vairavimo mokyklos, tarp jų – trys iš Utenos

  Susisiekimo ministerijoje šiandien apdovanota geriausia 2014 metų Lietuvos vairavimo mokykla – V. Jalinsko individuali įmonė (Marijampolės apskritis). Teorijos žinių egzaminus „Regitroje" iš pirmo karto išlaikė beveik 90 proc. šios mokyklos mokinių, praktinio vairavimo įgūdžių – per 65 proc. Pastarasis rodiklis net 20 proc. pralenkė prieš tai vykusių vairavimo mokyklų atrankų lyderių rezultatus.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:7138
Vakar apsilankė:8621
Šią savaitę apsilankė:23625
Šį mėnesį apsilankė:23625
Viso (nuo 2015-02-16):13825187
Šiuo metu naršo:
140
2020-06-03
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!