AktualijosPosėdyje buvo svarstomi uteniškiams aktualūs klausimai
2015 lapkričio 26, Ketvirtadienis 09:38

Posėdyje buvo svarstomi uteniškiams aktualūs klausimai

Posėdyje buvo svarstomi uteniškiams aktualūs klausimai
 • Pildoma

Į ketvirtadienį vykusį Utenos rajono savivaldybės tarybos (toliau – Taryba) posėdį buvo susirinkę vietos politikai. Posėdžiui, kol teismo sprendimu nuo pareigų nušalintas rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, vadovavo jo pavaduotojas Vidmantas Valinčius, priminęs politikams, kad laikinai jis eina mero pareigas ir paprašęs konstruktyviai dirbti. Posėdyje nedalyvavo Petras Tranauskas ir Žydrūnas Urbonas, kurie buvo išvykę. Susirinkusiųjų darbotvarkėje – 32 klausimai, net aštuonios iš jų – politikams skirtos informacijos.

Įmonėms, teikiančioms paramą su sportu ir kultūra susijusioms veikloms mieste bei rajone, gali būti suteikta iki 50 proc. sporto bei kultūros veikloms suteiktos paramos ir lengvata negali viršyti deklaracijoje priskaičiuotos sumos. Šia galimybe naudodamiesi verslininkai iš rajono biudžeto susigrąžina nemažą dalį lėšų, skirtų paramai.
Taryba nusprendė taikyti 10 tūkst. Eur nekilnojamojo turto mokesčio lengvatą UAB „Aveva", kurios direktorius yra Tarybos narys Vilius Jasiūnas.
167,83 Eur žemės nuomos mokesčio lengvata pritaikyta UAB „Ligaja".
Žemės nuomos mokesčio lengvata – 1954,00 Eur – pritaikyta ir dar vieno Tarybos nario, Liuoniaus Purvinio, vadovaujamai įmonei AB „Utenos melioracija".
UAB „Švyturys – Utenos alus" nuspręsta taikyti 47 584,00 Eur nekilnojamojo turto ir 9 977,41 Eur žemės nuomos mokesčio lengvatas.
Tačiau dešimties gyventojų, pašiusių atleisti juos nuo žemės mokesčių dėl sunkios materialinės padėties, prašymai buvo nepatenkinti, motyvuojant tuo, kad vieni prašytojai lengvatų sulaukė pernai, kitų turtas ar pajamos viršija nustatytą normatyvą.

Utenos rajono savivaldybės taryboje buvo sprendžiami turto perdavimo, biudžetinių įstaigų vadovų atostogų, Utenos ligoninės nuostatų ir pareigybių bei kiti klausimai, pateiktos informacijos apie Utenos miesto teritorijos bendrojo plano keitimą, vykdomus projektų konkursus Utenos mieste, Utenos rajono energinio efektyvumo didinimo daugiabučiuose namuose programos įgyvendinimą, Utenos rajono kriminogeninę situaciją ir vykdomas prevencines veiklos priemones, darbo su socialinės rizikos šeimomis, auginančiomis vaikus Utenos rajono savivaldybėje tvarkos aprašą, Utenos rajono savivaldybės administracijos, kitų biudžetinių įstaigų, viešųjų įstaigų veiklos efektyvumo ir optimizavimo analizę. Jos išklausytos ramiai, daugiau dėmesio sulaukė informacija dėl Utenos rajono savivaldybės biudžeto vykdymo ir įsiskolinimų būklės 2015 m. rugsėjo 30 dienai.

Apie priimtus sprendimus skaitykite artimiausiuose laikraščio „Utenos diena" numeriuose.

Laikraščio „Utenos diena" inf. ir nuotr.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Tarybos posėdis su siurprizu, arba naujų madų paradas

  Šiandien, paskutinį spalio ketvirtadienį, rajono politikai, susirinkę į eilinį kasmėnesinį posėdį, nutarė svarstyti 30 klausimų ir išklausyti dvi informacijas. Informacijos gana įdomios: viena – apie vykdytus viešuosius pirkimus, kita – apie politikų supažindinimą su savivaldybės nenaudojamuoju, nereikalingu turtu, laisvais žemės sklypais ir jų panaudojimo perspektyvomis.

 • Tarybos posėdis prasidėjo sporto apdovanojimais

  Ketvirtadienį, rugsėjo 27 dieną, Utenos rajono savivaldybės tarybos (toliau – Tarybos) posėdis prasidėjo džiugia žinia – į posėdį atvyko sporto organizacijų svečiai.

 • Tarybos posėdis prasidėjo apsižodžiavimais apie vištą ir kiaušinį

  Paskutinį šio mėnesio ketvirtadienį dėl informacinių technologijų sutrikimų rajono savivaldybės tarybos (toliau – Tarybos) posėdis prasidėjo kiek vėliau. Jame nedalyvavo Gražina Kuliešienė ir Darius Šinkūnas. Svarstyta darbotvarkė, kuri buvo papildyta dviem klausimais. Tarybos nariai balsavo rankų pakėlimu, nes neveikė elektroninis balsavimas. Vienbalsiai papildžius darbotvarkę, taip pat vienbalsiai balsuota ir už 28 darbotvarkės klausimus.

 • Tarybos posėdis prasidėjo čekų delegacijos pasveikinimu

  Ketvirtadienį rajono savivaldybės tarybos posėdis prasidėjo netradiciškai, jame be politikų, savivaldybės administracijos darbuotojų ir žurnalistų dalyvavo svečiai iš Trebono miesto (Čekijos Respublika), su kuriuo savivaldybė turi pasirašiusi bendradarbiavimo sutartį.

 • Tarybos posėdyje – svarbūs Utenai klausimai

  Ketvirtadienį, lapkričio 30 dieną, Utenos rajono savivaldybės tarybos (toliau – Tarybos) posėdyje buvo svarstyti 33 klausimai. Posėdyje nedalyvavo liberalas Robertas Miliauskas, nes buvo išvykęs.

 • Tarybos posėdyje buvo svarstomi aktualūs klausimai

  22 – tiek ketvirtadienį, gegužės 25 dieną, Utenos rajono savivaldybės tarybos narių susirinko į kiekvieną mėnesį vykstantį posėdį. Darbotvarkėje buvo svarstyti 26 klausimai, iš kurių – keturios informacijos. Pirmu klausimu buvo svarstomas 2017 metų fizinių asmenų žemės sklypo neapmokestinamojo dydžio nustatymas. Liberalų sąjūdžio frakcija pateikė alternatyvą siūlomam projektui, kolegas palaikė konservatoriai. Tarybos narių dauguma alternatyvai nepritarė.

 • Vyko pirmasis šių metų savivaldybės tarybos posėdis

  Sausio 26 dieną prasidėjo pirmasis šių metų rajono savivaldybės tarybos posėdis, į kurį susirinko 22 politikai. Posėdyje nedalyvauja Roberta Macelienė, Žydrūnas Urbonas ir Egidijus Puodžiukas. Patvirtinę darbotvarkę, Tarybos nariai sprendžia aktualius Utenos rajono gyventojams klausimus.

 • Tarybos posėdyje svarstomi aktualūs klausimai

  Paskutinį kartą šį rudenį į posėdį susirinko rajono savivaldybės tarybos nariai. Posėdis – neeilinis. Jame dalyvavo Vyriausiosios rinkimų komisijos narys Algis Urbonas, atvykęs priimti naujo Tarybos nario Raimundo Kelevišiaus, pakeitusio Seimo nario mandatą gavusį Edmundą Pupinį, priesaikos. Darbotvarkėje buvo numatyta svarstyti 33 klausimai, iš jų penkios informacijos. Priimti sprendimų šį kartą atvyko 22 tarybos nariai. Posėdyje nedalyvavo Nerijus Stasiulionis, Žydrūnas Urbonas ir Robertas Miliauskas.

 • Tarybos posėdyje buvo svarstomi aktualūs klausimai

  Paskutinį šio mėnesio ketvirtadienį į posėdį susirinko Utenos rajono savivaldybės tarybos (toliau – Taryba) nariai. Rajono politikų darbotvarkėje buvo svarstomi 35 klausimai. Darbotvarkė patvirtinta be trijų narių: Liuoniaus Purvinio, Žydrūno Urbono bei į posėdį pavėlavusio Roberto Miliausko.

 • Rajono savivaldybės tarybos posėdis: sveikinimai, padėkos, sprendimai

  Priešpaskutinę rugsėjo mėnesio dieną į Utenos rajono savivaldybės tarybos (toliau – Taryba) posėdį rinkosi rajono politikai. Darbotvarkėje buvo 18 klausimų, iš kurių viena – informacija. Tarybos nario Albino Grincevičiaus siūlymu į darbotvarkę įtrauktas klausimas dėl viešųjų erdvių Utenos mieste pritaikymo neįgaliesiems. Posėdyje dalyvavo 22 Tarybos nariai, nebuvo Vytauto Kazelos, Edmundo Pupinio ir Algirdo Žuko. Kaip dirba rajono politikai, stebėjo iš „Saulės" gimnazijos atvykę mokiniai, lydimi istorijos mokytojos metodininkės Jolitos Žukienės.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:4985
Vakar apsilankė:6553
Šią savaitę apsilankė:28045
Šį mėnesį apsilankė:83179
Viso (nuo 2015-02-16):9460844
Šiuo metu naršo:
71
2019-01-18
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!