Aktualijos„Taurapilis“ ir viešasis tualetas – aistrų sūkuryje
2015 rugsėjo 24, Ketvirtadienis 10:13

„Taurapilis“ ir viešasis tualetas – aistrų sūkuryje

„Taurapilis“ ir viešasis tualetas – aistrų sūkuryje

Patvirtinus Utenos miesto viešojo tualeto paslaugos teikimo įkainį vienam asmeniui 0,20 Eur, Utenos rajono savivaldybės posėdyje nustatytos viešosios įstaigos Utenos verslo informacijos centro ir kūrybinių industrijų centro „Taurapilis" teikiamų paslaugų ir rezidavimo teikiamų paslaugų kainos.

Trumpų diskusijų kilo dėl viešojo tualeto. Posėdyje dalyvavęs įmonės direktorius Tautgirdas Narbutas, paklaustas liberalo Marijaus Kaukėno, ar tualeto išlaikymas įmonei finansiškai atsiperka, atsakė, kad darbuotojų atlyginimai pareikalauja daugiau lėšų, nei jų surenkama, tačiau be priežiūros palikti tualeto – negalima. Nerijus Stasiulionis siūlė paslaugą padaryti nemokamą ir nesamdyti darbuotojų, bet A. Katinas paaiškino, kad būtų gaila likimo valiai į viešąjį tualetą įdėtų investicijų.
Socialdemokratas Nerijus Stasiulionis stebėjosi, kad vidutinėms įmonėms siūloma tvarkyti už trisdešimt eurų per mėnesį – esą tokios įmonės yra pakankamai stiprios, kad už buhalterijos tvarkymą mokėtų tokius mažus pinigus. Liberalas Robertas Miliauskas jį nuramino sakydamas, kad kiek įmonė mokės už buhalterijos tvarkymą, tokios kokybės paslaugą ir gaus. Kiti jo kolegos pasigedo kai kurių nurodytų įkainių tikslumo – esą kai kur neaišku, už mėnesį ar metus jie nustatyti. Posėdyje dalyvavusi Verslo informacijos centro direktorė Irina Šeršniova Tarybai išsamiai aiškino detales, kurios nebuvo nurodytos sprendimo projekte. Direktorė sulaukė priekaištų ir dėl to, kad jau prašoma pateikti paraiškas norinčių „Taurapilyje" reziduoti menininkų, tačiau informacijos apie planuojamą veiklą – beveik nėra, nebuvo atvirų durų dienos. Jai buvo prikišama ir tai, kad neskaidriai, be konkursų buvo atrinkti darbuotojai. I. Šeršniova aiškino, kad projektas dar nėra baigtas, bet prašoma teikti paraiškas, kad kuo greičiau būtų galima pradėti veiklą. Pristatymą I. Šeršniova žadėjo surengti tiek visuomenei, tiek valdžiai.

Laikraščio „Utenos diena“ inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Tarybos posėdis prasidėjo apsižodžiavimais apie vištą ir kiaušinį

  Paskutinį šio mėnesio ketvirtadienį dėl informacinių technologijų sutrikimų rajono savivaldybės tarybos (toliau – Tarybos) posėdis prasidėjo kiek vėliau. Jame nedalyvavo Gražina Kuliešienė ir Darius Šinkūnas. Svarstyta darbotvarkė, kuri buvo papildyta dviem klausimais. Tarybos nariai balsavo rankų pakėlimu, nes neveikė elektroninis balsavimas. Vienbalsiai papildžius darbotvarkę, taip pat vienbalsiai balsuota ir už 28 darbotvarkės klausimus.

 • Tarybos posėdis prasidėjo čekų delegacijos pasveikinimu

  Ketvirtadienį rajono savivaldybės tarybos posėdis prasidėjo netradiciškai, jame be politikų, savivaldybės administracijos darbuotojų ir žurnalistų dalyvavo svečiai iš Trebono miesto (Čekijos Respublika), su kuriuo savivaldybė turi pasirašiusi bendradarbiavimo sutartį.

 • Tarybos posėdyje – svarbūs Utenai klausimai

  Ketvirtadienį, lapkričio 30 dieną, Utenos rajono savivaldybės tarybos (toliau – Tarybos) posėdyje buvo svarstyti 33 klausimai. Posėdyje nedalyvavo liberalas Robertas Miliauskas, nes buvo išvykęs.

 • Tarybos posėdyje buvo svarstomi aktualūs klausimai

  22 – tiek ketvirtadienį, gegužės 25 dieną, Utenos rajono savivaldybės tarybos narių susirinko į kiekvieną mėnesį vykstantį posėdį. Darbotvarkėje buvo svarstyti 26 klausimai, iš kurių – keturios informacijos. Pirmu klausimu buvo svarstomas 2017 metų fizinių asmenų žemės sklypo neapmokestinamojo dydžio nustatymas. Liberalų sąjūdžio frakcija pateikė alternatyvą siūlomam projektui, kolegas palaikė konservatoriai. Tarybos narių dauguma alternatyvai nepritarė.

 • Vyko pirmasis šių metų savivaldybės tarybos posėdis

  Sausio 26 dieną prasidėjo pirmasis šių metų rajono savivaldybės tarybos posėdis, į kurį susirinko 22 politikai. Posėdyje nedalyvauja Roberta Macelienė, Žydrūnas Urbonas ir Egidijus Puodžiukas. Patvirtinę darbotvarkę, Tarybos nariai sprendžia aktualius Utenos rajono gyventojams klausimus.

 • Tarybos posėdyje svarstomi aktualūs klausimai

  Paskutinį kartą šį rudenį į posėdį susirinko rajono savivaldybės tarybos nariai. Posėdis – neeilinis. Jame dalyvavo Vyriausiosios rinkimų komisijos narys Algis Urbonas, atvykęs priimti naujo Tarybos nario Raimundo Kelevišiaus, pakeitusio Seimo nario mandatą gavusį Edmundą Pupinį, priesaikos. Darbotvarkėje buvo numatyta svarstyti 33 klausimai, iš jų penkios informacijos. Priimti sprendimų šį kartą atvyko 22 tarybos nariai. Posėdyje nedalyvavo Nerijus Stasiulionis, Žydrūnas Urbonas ir Robertas Miliauskas.

 • Tarybos posėdyje buvo svarstomi aktualūs klausimai

  Paskutinį šio mėnesio ketvirtadienį į posėdį susirinko Utenos rajono savivaldybės tarybos (toliau – Taryba) nariai. Rajono politikų darbotvarkėje buvo svarstomi 35 klausimai. Darbotvarkė patvirtinta be trijų narių: Liuoniaus Purvinio, Žydrūno Urbono bei į posėdį pavėlavusio Roberto Miliausko.

 • Rajono savivaldybės tarybos posėdis: sveikinimai, padėkos, sprendimai

  Priešpaskutinę rugsėjo mėnesio dieną į Utenos rajono savivaldybės tarybos (toliau – Taryba) posėdį rinkosi rajono politikai. Darbotvarkėje buvo 18 klausimų, iš kurių viena – informacija. Tarybos nario Albino Grincevičiaus siūlymu į darbotvarkę įtrauktas klausimas dėl viešųjų erdvių Utenos mieste pritaikymo neįgaliesiems. Posėdyje dalyvavo 22 Tarybos nariai, nebuvo Vytauto Kazelos, Edmundo Pupinio ir Algirdo Žuko. Kaip dirba rajono politikai, stebėjo iš „Saulės" gimnazijos atvykę mokiniai, lydimi istorijos mokytojos metodininkės Jolitos Žukienės.

 • Vyko Utenos rajono savivaldybės tarybos posėdis

  Paskutinę kovo mėnesio dieną į Utenos rajono savivaldybės tarybos (toliau – Taryba) posėdį susirinko rajono politikai. Jų darbotvarkėje – 33 klausimai, iš jų dvi – informacijos. Posėdyje dalyvo 24 Tarybos nariai, nebuvo Petro Tranausko.

 • Tarybos posėdyje tvirtinamas savivaldybės biudžetas

  Vasario mėnesio Utenos rajono savivaldybės tarybos (toliau – Taryba) posėdis vyksta ne kaip įprasta, paskutinį mėnesio ketvirtadienį, tačiau savaite anksčiau. Į posėdį susirinkę vietos politikai sprendžia 33 klausimus, iš jų dvi – informacijos. Susirinkę Tarybos nariai tvirtins ataskaitas ir planus, sprendžia turtinius klausimus, tačiau svarbiausias dienotvarkės klausimas – 2016 metų Utenos rajono savivaldybės biudžetas. Posėdyje, kurį meras Alvydas Katinas pradėjo sveikinimais 60 metų jubiliejaus proga Viliui Jasiūnui, nedalyvauja Liuonius Purvinis, Darius Šinkūnas ir Jonas Spietinis, į darbą kibo 22 išrinktieji.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2018 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:72
Vakar apsilankė:3791
Šią savaitę apsilankė:11949
Šį mėnesį apsilankė:78985
Viso (nuo 2015-02-16):9011929
Šiuo metu naršo:
15
2018-09-20
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!