Aviacijos kompanijos labdara jau pasiekė vartotojus
AktualijosAviacijos kompanijos labdara jau pasiekė vartotojus
2020 gegužės 07, Ketvirtadienis 14:38

Aviacijos kompanijos labdara jau pasiekė vartotojus

Aviacijos kompanijos labdara jau pasiekė vartotojus
 • Vytautas RIDIKAS
 • Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Įmonė iš Vilniaus „Avia Solutions Group“, atsižvelgdama į iškilusį poreikį ir dėkodama už pasišventimą bei teikiamas paslaugas, šią savaitę dovanojo po vieną tūkstantį medicininių kaukių Utenos rajono VšĮ krizių centro „Angelų pieva“ ir VšĮ Utenos Kristaus Žengimo į dangų parapijos globos namų darbuotojams ir pacientams.

Kaip „Utenos dienai" sakė šios iniciatyvos organizatorius „Avia Solutions Group" valdybos narys ambasadorius Vygaudas Ušackas, Lietuvos regionų slaugos ir globos namams labdaringai buvo paskirstyta per 15 tūkst. medicininių kaukių. Kam Utenoje būtų tikslinga skirti šią labdarą, padėjo nustatyti Utenos rajono savivaldybė bei „Utenos dienos" redakcija.

Kaip sakė VšĮ krizių centro „Angelų pieva" direktorius kun. Saulius Kalvaitis, tai didžiulė parama jo vadovaujamai įstaigai. „Šias kaukes skirsime darbuotojams, tiems, kurie slaugo senelius, reikia bent trijų kaukių per dieną, ir nakvynės namų gyventojams, kurie juda, gyvena aktyvų gyvenimą „Angelų pievoje", – aiškino S. Kalvaitis. Kunigas pridūrė, kad šiuo metu jo vadovaujamoje įstaigoje, įskaitant labdaros valgyklą, dirba apie 20 žmonių, o nuolatinių gyventojų – per 50. Pasak jo, anksčiau, kol nebuvo paramos, šioms kaukėms būdavo išleidžiama apie 600–700 Eur per savaitę. „Esame labai dėkingi už gerus darbus Daugailių krašto gyventojui politikui bei verslininkui V. Ušackui", – sakė „Angelų pievos" įkūrėjas S. Kalvaitis.
Utenos Kristaus Žengimo į dangų parapijos globos namų vadovas ir šios parapijos klebonas Kęstutis Palepšys „Utenos dienai" tvirtino, jog kaukes pirmiausia naudos globos namų personalo saugumui užtikrinti. „Pagal poreikį dalysime ir globos namų gyventojams, todėl esame labai dėkingi už šią iniciatyvą. Itin džiugu, kad yra neabejingų žmonių", – džiaugėsi dėmesiu kunigas. Anot K. Palepšio, šiuo metu globos namuose yra 18 gyventojų, o juos nuolat prižiūri 15 darbuotojų, todėl nemažai reikia ir apsaugos priemonių. Kaip teigė K. Palepšys, valstybė viešosiomis įstaigomis kol kas nesirūpina, todėl apsauginių priemonių tenka ieškoti įvairiais būdais, o ši parama, anot jo, dar vienas puikus atsiliepiančių į prašymą ir suteikiančių pagalbą pavyzdys.

„Avia Solutions Group" nuotr.

 

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Dengti nosį ir veidą privaloma tik tam tikrose vietose

  Lengvinamos sąlygos dėl nosį ir burną dengiančių kaukių – jas bus privaloma dėvėti tik tam tikrose vietose, kitais atvejais – rekomenduojama.

 • „Gintarinės vaistinės“ kirtis juodajai rinkai – daugkartinės kaukės be jokio antkainio

  Lenkijos farmacijos grupei „Pelion“ priklausantis vienas didžiausių šalyje vaistinių tinklų „Gintarinė vaistinė“ šią savaitę asortimentą papildys 25 tūkst. vienetų daugkartinio naudojimo apsauginių veido kaukių, rezervuotas dar 75 tūkst. vienetų kaukių pristatymas.

 • Baimindamiesi grėsmės lietuviai iš vaistinių iššlavė apsauginės kaukės

  Lietuvos vaistinės jau kurį laiką parduoda didesnius nei įprasta medicininių kaukių kiekius, o naujų kaukių pristatymas stringa, gaunami mažesni nei reikiama kiekiai. Lietuvos vaistinių asociacija skelbia, kad vaistinėse apsauginės kaukės yra išparduotos, o likę likučiai gali pasibaigti bet kuriuo metu. Tačiau primenama, kad apsauginės kaukės, kokios pardavinėjamos vaistinėse, nuo koronaviruso neapsaugo.

 • Per Užgavėnių kaukes atsiskleidžia gili protėvių tradicija

  Artėja Užgavėnės – blynų, linksmų pokštų ir... žie­mos pabaigos šventė. Kad su Kanapinio pergale prieš Lašininį žiema turi iškeliauti, mes žinome, tačiau, ko­kia yra įvairių dėvimų kaukių prasmė, turbūt numa­no retas. Neseniai iš pajūrio į Utenos kraštą atvykę menininkai Kristina ir Povilas Šoriai kuria Užgavė­nių kaukes. Jiems tai ne tik mechaninis užsiėmimas – per kaukes atsiskleidžia ilgaamžė protėvių tradicija.

 • Su kalėdinėmis dovanomis – jau dešimtį metų

  Ambasadorius Vygaudas Ušackas daugelį metų užsiima įvairia labdara. Per šias šv. Kalėdas jis su žmona Loreta jau 10 kartą aplankė Leliūnų socialinės globos namus ir jų gyventojams atvežė dovanų.

 • Uteniškiai kviečia V. Ušacką kandidatuoti į Prezidentus

  Šį rudenį dalyvauti Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimuose pasišovė jau ne vienas žinomas politikas. Daugelis iš jų dar vis galvoja, tačiau kai kurie jau apsisprendė ir žada greitu metu apie tai pranešti tautai. Vienas iš jų uteniškiams ir visiems Lietuvos žmonėms puikiai pažįstamas ambasadorius Vygaudas Ušackas. Daugeliui žmonių Utenos krašte jis yra savas – uteniškis, nors gimęs Žemaitijoje. Čia jis jau daug metų šelpia senelių globos namus, prisideda prie Utenos krašto rotariečių veiklos, bendrauja su verslininkais, inicijuoja kaimo vaikų vasaros stovyklas, organizuoja įvairias konferencijas ir susitikimus.

 • Vygaudas Ušackas kviečia prisiminti Borisą Nemcovą

  Kauno technologijos universiteto Europos instituto direktorius ambasadorius Vygaudas Ušackas, kino namai „Taurapilis“, A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka ir „Utenos diena“ kviečia į nemokamą Michailo Fišmano ir Veros Kričevskajos dokumetinio filmo apie Borisą Nemcovą „Pernelyg laisvas žmogus“ peržiūrą-diskusiją Utenoje. Filmo pristatyme dalyvaus ambasadorius V. Ušackas.

 • Buvęs įtakingas diplomatas save vadina Bajoriškių piliečiu

  Vienas labiausiai patyrusių Lietuvos ir Europos Sąjungos (toliau – ES) diplomatų Vygaudas Ušackas šį rudenį užbaigė ES ambasadoriaus Rusijoje kadenciją ir su žmona Loreta grįžo gyventi į Vilnių. Vos spėjęs grįžti namo jis sulaukė malonių naujienų. Oficialios ceremonijos metu gruodžio 12-os vakarą Urbino mieste Italijoje vienam įtakingiausių diplomatų V. Ušackui buvo įteiktos garbės regalijos. Prieš pat Naujuosius metus V. Ušackas lankėsi „Utenos dienos“ redakcijoje ir atsakė į keletą klausimų.

 • Vygaudas Ušackas tradiciškai aplankė senjorus

  Prieš pat šv. Kūčių vakarą neseniai baigęs ES ambasadoriaus karjerą Rusijoje Vygaudas Ušackas su žmona Loreta tradiciškai aplankė Leliūnų socialinės globos namų gyventojus. Jis, kaip ir kasmet, atvežė ne tik vaisių, bet ir įvairių gardumynų šv. Kūčių stalui.

 • Nuo gaisro nukentėjusi Šv. Teresės šeimyna sulaukė L. ir V. Ušackų dėmesio

  Ketvirtadienį, kovo 9 dieną, į Užpalius užsukęs Europos Sąjungos ambasadorius Rusijoje Vygaudas Ušackas su žmona Loreta, nešini puokšte gėlių ir dideliu krepšiu vaisių, aplankė neseniai po gaisro nukentėjusią Šv. Teresės šeimyną. Ambasadorius pažadėjo prisiminti savo pirmąją profesiją ir atvykti į talką dažant naujus namus.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:8141
Vakar apsilankė:11068
Šią savaitę apsilankė:45790
Šį mėnesį apsilankė:45790
Viso (nuo 2015-02-16):13847352
Šiuo metu naršo:
100
2020-06-05
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!