Anykštėnų šeima laimėjo kelionę į Disneilendą Paryžiuje
AktualijosAnykštėnų šeima laimėjo kelionę į Disneilendą Paryžiuje
2020 sausio 20, Pirmadienis 13:47

Anykštėnų šeima laimėjo kelionę į Disneilendą Paryžiuje

Anykštėnų šeima laimėjo kelionę į Disneilendą Paryžiuje
 • 7 foto

Didžiausia šalyje ne gyvybės draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“ keturis mėnesius (rugsėjį–gruodį) vykdė akciją „Apdrauskite šeimą ir laimėkite kelionę į Paryžiaus Disneilendą“. Akcijos metu klientai, sudarę naują asmens draudimo sutartį, kuria būtų apdrausti bent du šeimos nariai, galėjo laimėti kelionę visai šeimai į Disneilendą Paryžiuje.

Šios akcijos laimėtojais tapo penkių asmenų šeima iš Anykščių rajono. Asmens draudimo polisą sudarė mama Almina Šablinskienė ir juo apdraudė save bei tris savo mažamečius vaikus: šešerių Vakarę, devynerių Nojų ir trejų Jaunių. Šeima gyvena su mažiausiojo sūnaus Jauniaus tėčiu Arūnu, kuris rūpinasi visa šeima. Tėtis asmens draudimu apsidraudęs nebuvo, tačiau į kelionę vyks kartu su šeima – tai užtikrino akcijos sąlygos. Kelionę „Lietuvos draudimas" dovanojo visai šeimai nepriklausomai nuo to, kiek šeimos narių buvo apsidraudę.

Įspūdingas prizas šeimai buvo įteiktas Utenoje. „Lietuvos draudimas" ta proga papuošė skyrių, prizą šeimai įteikė bendrovės „Lietuvos draudimas" Aukštaitijos skyriaus vadovė Renata Juodė.

Kelionę visai šeimai laimėjusi Almina Šablinskienė neslėpė emocijų. Ji pasakojo, kad patikėti savo sėkme buvo sudėtinga, o apsidrausti pasirinko rūpindamasi šeimos saugumu nelaimės atveju:
„Sulaukusi bendrovės skambučio patikėjau ne iš karto. Pirma mintis buvo tokia: „Juk niekada nieko nesu laimėjusi", tačiau bendrovės atstovo vardijami faktai apie draudimo sutartį, jos sudarymo datą ir kt. mane įtikino. Žinojau, kad tokia akcija vyksta, tačiau laimėti tikrai nesitikėjau. Nuostabą vėliau pakeitė džiaugsmas – ypač kai apie laukiančią kelionę papasakojau vaikams", – emocijomis dalijosi Almina, kuri pridūrė, jog kelionę su visa šeima ji planuoja balandžio mėnesį, kai šiek tiek bus šilčiau. Ji taip pat pasidžiaugė, kad ši kelionė bus pirmoji – tris vaikučius auginanti anykštėnų šeima kol kas nėra atostogavusi kitose šalyse.
„Lietuvos draudimas" finansuos ne tik šeimos apsilankymą pramogų sostinėje Disneilende Paryžiuje, bet ir kitas kelionės išlaidas: skrydžius, viešbutį su pusryčiais Paryžiaus centre, pasirūpinta pervežimais ne tik iš oro uosto iki viešbučio, tačiau ir iš viešbučio į vaikų svajonių parką – Disneilendą.

„Lietuvos draudimo“ ir laikraščio „Utenos diena" inf., Linos Narčienės nuotr.

 

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Išskirtinės kelionės laivu

  Tik iki gegužės mėnesio pabaigos nepraleiskite išskirtinės progos pamatyti tai, ko niekur kitur Europoje neišvysite. Pasirodymai iš Azijos bei Mongolijos. Būkite įkvėpti ir mėgaukitės išskirtiniais bei autentiškais pasirodymais iš Azijos Baltijos jūroje. Pirmą kartą mūsų laivuose – menininkai, kurie atvyko iš nuostabios Kinijos ir paslaptingos Mongolijos, parodyti Jums visus savo kultūrinius ir teatralinius sugebėjimus. Todėl nedvejokite ir leiskitės į kelionę jūra maršrutu Ryga–Stokholmas–Ryga ir pamatykite tai, ko niekur kitur neišvysite. Kruizas tik nuo 20 Eur asmeniui.

 • Istoriniame žygyje aplink Lietuvą kelionę pradeda ir uteniškis I. Kandratavičius su žemaituke Temba

  Šiandien, rugsėjo 4 dieną, vidurdienį, prasidės istorinis žygis žemaitukų žirgais aplink Lietuvą – „Žemė-žmogus-žirgas". Iš Šventosios aštuoni raiteliai ir du važnyčiotojai bus išlydėti į penkias savaites trunkančią kelionę aplink Lietuvą. Prie šio žygio raitelių prisijungti žada ir uteniškis Irmantas Kandratavičius su žemaituke Temba.

 • Vairuotojams pagalbos kelyje dažniausiai prireikia dėl gedimų

  Vieno dalyko vairavimo kursuose vairuotojų neišmoko – kaip prašyti kelyje pagalbos ir ją suteikti. Pavyzdžiui, kai neužsiveda variklis, prakiuro padanga ar tenka tempti automobilį. Statistika rodo, kad beveik devyniais atvejais iš dešimties pagalbos kelyje prireikia būtent dėl panašių bėdų.

 • Per devynias dienas aplankė devynias šalis

  Utenos Aukštakalnio progimnazijos mokiniai antrus metus vyksta į edukacinę-pažintinę kelionę po Italiją. Prieš metus šios ugdymo įstaigos mokiniai susipažino su Roma – „klasikine" Italija – ir, kaip patys teigia, įsimylėjo šią šalį. Savo meile užkrėtė visą mokyklos bendruomenę: organizavo Italų dienas, gamino ir skanavo itališką maistą, skaičiavo atstumus iki Italijos miestų, dalyvavo viktorinose, todėl šiandien Aukštakalnio progimnazijoje nėra vieno mokinio, nemokančio dainuoti itališkai „Zuppa Romana".

 • Kur veda viso pasaulio keliai

  „Pasaulis yra knyga, ir tie, kurie nekeliauja, skaito tik pirmą puslapį", –  teigė šventasis Augustinas. Mums, Utenos trečiojo amžiaus universiteto klausytojams, galimybę "paskaityti daugiau" suteikė šio universiteto Kultūros ir turizmo fakulteto vadovė Birutė Jatautienė, pasiūliusi vykti į Italiją. Lankytini šios šalies objektai atmintinai žinomi iš mokyklinių vadovėlių, apie juos daug skaityta, bet pamatyti savo akimis buvo nepakartojama...
  Kelionės, kuri mums giliai įsirėžė į atmintį, paliko pačius geriausius prisiminimus, įspūdžiais norime pasidalyti ir su portalo udiena.lt skaitytojais.

 • Kultūros dieną paminėjo Daugpilyje

  Kultūros dieną Utenos rajono kultūros darbuotojai paminėjo Daugpilyje. Utenos rajono savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vedėja Jūratė Misiūnienė pakvietė kultūros puoselėtojus į pažintinę kelionę po Daugpilį.

 • Kelionė su vaikais: patogi, kai apgalvota

  Jei dar visai neseniai motinystė siejosi su dvejų metų namų rutina, tai šiandien vis daugiau šeimų šį stereotipą griauna – ir į kalnus kopia mažaisiais nešyklėse nešini, ir užsienio kurortuose mėgaujasi paplūdimio malonumais. Juolab kad dėl tėvystės atostogų išvykti svetur galima bet kada, o dvejų metų dar neatšventusiems vaikams skrydis lėktuvu dažniausiai nekainuoja. Kad kelionė su vaikais praeitų kuo sklandžiau, kelionių organizatoriai pateikia malonaus poilsio su vaikais atmintinę. O su vaikais dažnai keliaujančios mamos įsitikinusios: lyginti atostogas su atžalomis kai joms pasiruošta iš anksto ir kai apie tai nepagalvota yra tas pats, kas lyginti kelionę senu žiguliu ir mersedesu.

 • Vizitas Turkijoje gimnazistams buvo turiningas

  Utenos Dauniškio gimnazijos mokiniai ir mokytojai antrus metus dalyvauja tarptautiniame Comenius daugiašalės partnerystės projekte „Mokymas LIFE: lyderystės iniciatyvos Europai", kurio vienas iš tikslų yra skatinti lyderystės iniciatyvas mokykloje. Utenos Dauniškio gimnazijos projekto koordinatorė – Rumunija, o partneriai – Latvija, Italija, Kroatija, Turkija, Lenkija, Vengrija, Portugalija ir Danija.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:2131
Vakar apsilankė:8871
Šią savaitę apsilankė:48651
Šį mėnesį apsilankė:48651
Viso (nuo 2015-02-16):13850213
Šiuo metu naršo:
102
2020-06-06
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!