Uteniškiai parsivežė šeštąją „Auksinę krivūlę“
AktualijosUteniškiai parsivežė šeštąją „Auksinę krivūlę“
2019 spalio 14, Pirmadienis 11:22

Uteniškiai parsivežė šeštąją „Auksinę krivūlę“

Uteniškiai parsivežė šeštąją „Auksinę krivūlę“

Praėjusį penktadienį minint Vietos savivaldos dieną sostinėje „Auksinės krivūlės“ apdovanojimais už ryškiausias iniciatyvas ir darbus pagerbtos Lietuvos savivaldybės, tarp kurių – ir Utenos rajono savivaldybė, apdovanojimą pelniusi už aukštus ugdymo rezultatus siekiant mokinių pasiekimų tolygumo. Uteniškiams šį garbingą apdovanojimą įsteigė Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.

Apdovanojimų metu visos šalies ministerijos, o taip pat Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje, Lietuvos verslo konfederacija bei Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba paskelbė savo įsteigtų nominacijų laureatus ir įteikė joms apdovanojimus.

„Šiandien „Auksinės krivūlės" iškeliaus ten, kur pastebimos ryškiausios iniciatyvos ir pastangos žmonių gerovei kurti. Pasidžiaukime drauge su jais ir visi siekime dar daugiau. Dėkoju visiems už pastangas gražinti savo kraštą, už profesionalumą ir atkaklumą. Linkiu sėkmingų ir prasmingų darbų, vertingų iniciatyvų", – sveikindamas susirinkusiuosius teigė Lietuvos savivaldybių asociacijos prezidentas Mindaugas Sinkevičius.
Lietuvos savivaldybių asociacijos organizuotame renginyje svarbiausią Lietuvoje savivaldos apdovanojimą 2019 metais pelnė ir kitos šalies savivaldybės. Kaimynai anykštėnai buvo įvertinti už kultūros puoselėjimą.
Atsiimdamas jau šeštąją „Auksinę krivūlę" renginyje dalyvavęs Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, pasidžiaugė, kad šis apdovanojimas – vienas svarbiausių, nes pagaliau įvertintas ir mūsų rajono švietimo bendruomenės darbas ir veikla.
Taip pat buvo pagerbti trys labiausiai savivaldai nusipelnę asmenys. Už ypatingus nuopelnus Lietuvos savivaldai, jos plėtrai ir stiprinimui buvo įteikti „Auksinės krivūlės riterio" apdovanojimai.
Šiemet LSA prezidentas Mindaugas Sinkevičius įteikė statulėles Vištyčio seniūnijos seniūnui Bronislavui Politai, Švėkšnos seniūnijos seniūnui Alfonsui Šepučiui ir Kretingos rajono savivaldybės tarybos nariui Juozui Mažeikai.
Renginyje dalyvavo LR Vyriausybės, Seimo atstovai ir kiti garbūs svečiai.
Iškilmingą renginį vedė žurnalistė Livija Gradauskienė. Apdovanojimų metu susirinkusiesiems koncertavo garsūs šalies atlikėjai ir įvairūs savivaldybių kolektyvai.

Laikraščio „Utenos diena" ir Lietuvos savivaldybių asociacijos inf.

 

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Zarasiškiui – „Auksinės krivūlės riterio“ apdovanojimas

  Sostinėje minint Lietuvos vietos savivaldos dieną „Auksinės krivūlės“ apdovanojimais už ryškiausias iniciatyvas ir darbus pagerbtos Lietuvos savivaldybės. Tryliktus metus rengiamų „Auksinės krivūlės“ apdovanojimų metu visos 14 šalies ministerijų, Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje, Lietuvos verslo konfederacija bei Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba paskelbė savo įsteigtų nominacijų laureatus ir įteikė joms apdovanojimus.

 • „Auksinė krivūlė 2016“ Utenai – už mobilizacijos pratybų organizavimą

  Vilniuje „Auksinėmis krivūlėmis" apdovanotos geriausios Lietuvos savivaldybės, tarp jų pateko ir Utena. Tai jau penktoji „Auksinė krivūlė", kurią yra gavusi Utenos rajono savivaldybė.

 • „Auksinę krivūlę“ aplinkosaugininkai skyrė Utenos rajono savivaldybei

  Švenčiant Lietuvos vietos savivaldos dieną spalio 23 dieną Vilniuje jau dešimtą kartą Lietuvos savivaldybėms įteikti „Auksinių krivūlių" apdovanojimai už ryškiausias iniciatyvas ir darbus. Aplinkos viceministras Linas Jonauskas per apdovanojimų ceremoniją paskelbė Aplinkos ministerijos nominuotą laureatą – Utenos rajono savivaldybę. Apdovanojimas įteiktas šio rajono merui Alvydui Katinui.

 • V. Baltraitienė: „Žemės ūkio politiką rajonuose įgyvendina savivaldybės"

  Švenčiant Lietuvos vietos savivaldos dieną jau devintus metus iš eilės Lietuvos savivaldybių asociacija kartu su ministerijomis rengia savivaldybių darbų įvertinimo šventę – „Auksinės krivūlės" apdovanojimais Lietuvos savivaldybės pagerbiamos už ryškiausias iniciatyvas ir darbus. Iš viso šiemet apdovanotos 16 savivaldybių.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:9702
Vakar apsilankė:11903
Šią savaitę apsilankė:53866
Šį mėnesį apsilankė:332640
Viso (nuo 2015-02-16):13779706
Šiuo metu naršo:
152
2020-05-29
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!