Niekada nevėluojantis baikeris moko uteniškius vairuoti jau per 20 metų
AktualijosNiekada nevėluojantis baikeris moko uteniškius vairuoti jau per 20 metų
2019 rugpjūčio 09, Penktadienis 14:06

Niekada nevėluojantis baikeris moko uteniškius vairuoti jau per 20 metų

Niekada nevėluojantis baikeris moko uteniškius vairuoti jau per 20 metų
 • Jurgita ULKIENĖ
 • Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Birželio mėnesį „Utenos diena“ kvietė skaitytojus dalyvauti geriausio vairavimo instruktoriaus rinkimuose. Redakciją pasiekė 230 kuponų, balsuota už septynis instruktorius ir vieną instruktorę. Skaitytojų sprendimu didele persvara geriausiu vairavimo instruktoriumi tapo 112 balsų surinkęs ilgametis Bareikio vairavimo mokyklos instruktorius Raimundas Trinkūnas. Laimėtojui uždavėme 19 klausimų.

Visą interviu su Raimundu Trinkūnu skaitykite šeštadienio (rugpjūčio 10 d.) laikraštyje „Utenos diena“.

Jurgitos Ulkienės nuotr.

 

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Sulaužyti stereotipai: baikeris iš Utenos – juodas gerumo angelas

  40-mečio uteniškio Žydrūno Četrausko aistra – motociklai. Užsėdęs savąjį „Harley-Davidson" jis ne tik su baikerių klubo „Fire Wheel" nariais lekia aplink Lietuvą arba vedini entuaziazmo svečiuojasi kitose šalyse, tačiau daro ir kilnius darbus – dovanomis lepina vaikus, augančius socialinės rizikos šeimose, dėmesį dalija kūdikių namuose be tėvų augantiems mažiesiems, apie svaigalų žalą kalbasi su buvusiais narkomanais.
  Kilnumą su itin vyrišku pomėgiu Žydrūnas derinti išmoko dar vaikystėje, kai aštuonerių neteko tėvo – tada su broliu jiedu šeimoje turėjo tapti atrama mamai bei geriausiais draugais vienas kitam.

 • Motociklininkų prezidentas kviečia vairuoti saugiai

  Beprotiškas greitis, laisvė, vėjas – dažnam piliečiui tai asocijuojasi su motociklininkais ir baikeriais. Tačiau Utenoje veikiančio motociklininkų klubo „Ugnies ratas" prezidentas Žydrūnas Četrauskas tikino, kad jų klube galiojančios taisyklės įpareigoja vairuoti saugiai. Nuo sovietinių laikų gyvas motociklininkų įvaizdis – geriančių, greitį viršijančių – atgyvenęs. Lietuvos baikerių garbės kodeksas reikalauja neviršyti greičio, nevairuoti išgėrus, jį pažeidžiantys – nepriimami į klubus ar iš jų šalinami.

 • Pareigūnai susitiko su vairavimo mokyklų vadovais ir mokytojais

  Kovo 22-ą Utenos apskrities vyriausiajame policijos komisariate įvyko susitikimas su Utenos apskrities vairavimo mokyklų vadovais ir vairavimo mokytojais.

 • Siūloma įteisinti lankstesnį vairuotojų rengimo modelį

  Susisiekimo ministro Rimanto Sinkevičiaus įsakymu sudaryta darbo grupė vairuotojų pirminio ir papildomo mokymo klausimams spręsti siūlo diferencijuoti B kategorijos vairuotojų rengimo procesą, t. y. nustatyti tris amžiaus grupes, kurioms būtų taikomi skirtingi vairuotojų rengimo modeliai. Tokiam siūlymui pritarta pirmajame šiemet Susisiekimo ministerijoje vykusiame šios darbo grupės posėdyje.

 • Vairavimo mokyklas gniuždo nežinomybė dėl ateities

  Prognozuojama, kad jau nuo šių metų vasario mėnesio turėtų brangti vairavimo pamokos. Tai gerokai gąsdina ne tik būsimus vairuotojus, kuriems tektų plačiau atverti piniginę, bet ir vairavimo mokyklų savininkus: jie brangintų vairavimo kursus, o tai tikrai nepaguostų būsimų klientų.

 • Sudėtingiausios vairavimo sąlygos – Utenos apskrityje

  Dėl naktį iškritusių kritulių ryte sudėtingiausios eismo sąlygos Utenos apskrityje – čia valstybinės reikšmės kelių dangos padengtos iki 4 cm sniego sluoksniu.

 • Išrinktos geriausios Lietuvos vairavimo mokyklos, tarp jų – trys iš Utenos

  Susisiekimo ministerijoje šiandien apdovanota geriausia 2014 metų Lietuvos vairavimo mokykla – V. Jalinsko individuali įmonė (Marijampolės apskritis). Teorijos žinių egzaminus „Regitroje" iš pirmo karto išlaikė beveik 90 proc. šios mokyklos mokinių, praktinio vairavimo įgūdžių – per 65 proc. Pastarasis rodiklis net 20 proc. pralenkė prieš tai vykusių vairavimo mokyklų atrankų lyderių rezultatus.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:924
Vakar apsilankė:6336
Šią savaitę apsilankė:46058
Šį mėnesį apsilankė:56872
Viso (nuo 2015-02-16):14324032
Šiuo metu naršo:
62
2020-08-09
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!