AktualijosPaaiškėjo dar vienas kandidatas, sieksianti Utenos rajono savivaldybės mero posto
2018 spalio 05, Penktadienis 10:46

Paaiškėjo dar vienas kandidatas, sieksianti Utenos rajono savivaldybės mero posto

Paaiškėjo dar vienas kandidatas, sieksianti Utenos rajono savivaldybės mero posto

Paaiškėjo Lietuvos žaliųjų partijos Utenos skyriaus kandidatas į rajono mero postą kovo pradžioje vyksiančiuose savivaldos rinkimuose. Skyriaus nariai kandidatu išrinko teisininką Sigitą Mecelicą.

Anot Lietuvos žaliųjų partijos Utenos skyriaus pirmininkės Jolantos Augustinienės, skyriaus narių sprendimą lėmė kandidato kompetencija ir aiški vizija Utenos rajonui.
S. Mecelica teigė, kad Utenai laikas atsinaujinti ir išnaudoti potencialą, kurio iki šiol nepavyko realizuoti. „Manau, kad svarbiausias ingredientas rajono sėkmės recepte yra palankios aplinkos kūrimas – investicijoms, darbui, mokslui ir, žinoma, gyvenimui. Tačiau visų pirma, turime kurti palankią aplinką tarpusavio pasitikėjimui – brėžti nulinę tolerancijos ribą korupcijai, naudojimuisi tarnybine padėtimi. Tai pirminė sąlyga bet kurio rajono augimui," – pabrėžė S. Mecelica.
S. Mecelica – ketvirtasis kandidatas, dalyvausiantis tiesioginiuose merų rinkimuose. Socialdemokratai į rinkimus jau delegavo dabartinį Utenos rajono savivaldybės merą Alvydą Katiną, konservatoriai – Egidijų Puodžiuką, mero rinkimuose žada dalyvauti Utenos rajono savivaldybės tarybos narys liberalas Marijus Kaukėnas.

Laikraščio „Utenos diena" inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Rinkėjai turėtų žinoti: jų laukia naujovės

  Kovo 3 dieną vyksiančiuose savivaldybių tarybų, Prezidento rinkimuose bei rinkimuose į Europos Parlamentą rinkėjų laukia naujovės.

 • Išsirinkime šauniausią verslininką!

  Ateina labai atsakingas metas, kai rinksime ne tik šalies Prezidentą, bet ir vietinę savivaldą, europarlamentarus. Todėl iki gegužės mėnesio kviečiame Jus, mieli skaitytojai, dalyvauti mūsų organizuojamuose rinkimuose.

 • Mero byloje – vėl nežinomybė

  Kaip „Utenos dienai“ pranešė Panevėžio apygardos teismo Teismo pirmininko tarnybos teismo pirmininko padėjėja (ryšiams su visuomene ir žiniasklaida) Jolita Gudelienė, šio teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus teisėjas Pranas Šimkus, kuris nagrinėjo Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) kaltinimus Utenos rajono savivaldybės merui Alvydui Katinui ir buvusiai tuometinio Ministro Pirmininko Algirdo Butkevičiaus sekretoriato vadovei Džiuljetai Žiugždienei, kurie susiję su bendrovės „Utenos melioracija“ atliktu privataus gyvenamojo namo remontu, Prezidentės dekretu šią savaitę atleistas (išėjo į pensiją) iš teisėjo pareigų.

 • Utenoje – pakartotiniai miesto seniūnaičių rinkimai

  Sausio 9 dieną Utenoje organizuojami pakartotiniai aštuonių miesto seniūnaičių rinkimai. Kviečiame uteniškius susipažinti su kandidatų į seniūnaičius sąrašu.

 • Bus renkami seniūnaičiai

  Gruodžio 14 dieną Utenoje organizuojami aštuonių miesto seniūnaičių rinkimai. Portalo udiena.lt siūlome susipažinti su kandidatų į seniūnaičius sąrašu:

 • Utenos rajono savivaldybės meras A. Katinas parašė laišką Bono

  Praėjusią savaitę Lietuvą pasiekė žinia, kad į Utenos prekybos centrą „Aušra" yra investavusi muzikos pasaulio garsenybė – airių grupės U2 vokalistas Paul David Hewson, pasaulyje žinomas kaip Bono. Neabejotinai Utena nuo šiol garsės ne tik kaip laimės miestas, bet ir kaip miestas, kurį savo investicijoms pasirinko grupės U2 lyderis.

 • Paaiškėjo, ką palaikė uteniškiai LSDP pirmininko rinkimų metu

  Preliminariais duomenimis, Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) pirmininko rinkimus laimėjo Gintautas Paluckas (5 190 balsai). Jo konkurentas LR ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius surinko 4 781 (skirtumas 409 balsai).

 • Teismui perduota Utenos rajono savivaldybės mero A. Katino byla

  Panevėžio apygardos teismui perduota nagrinėti baudžiamoji byla, kurioje Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas kaltinamas piktnaudžiavimu tarnyba ir prekyba poveikiu. Kartu su juo bus teisiama buvusi Lietuvos Respublikos Ministro Pirmininko sekretoriato vadovė Džiuljeta Žiugždienė, kuri kaltinama nusikalstamu būdu gauto turto legalizavimu, dokumento klastojimu, piktnaudžiavimu tarnyba ir turto iššvaistymu.

 • Meras Alvydas Katinas apie išeinančius Beždžionės ir ateinančius Gaidžio metus

  Šie paskutines valandas skaičiuojantys metai mūsų rajonui buvo pilni įvairių iššūkių, pasiekimų, išgyvenimų, atsisveikinimų ir laimėjimų. Apie visa tai laikraščio žurnalistas Vytautas Ridikas kalbėjosi su Utenos rajono vadovu, tiesioginiuose merų rinkimuose išrinktu Alvydu Katinu.

 • Uteniškiai į Seimą siunčia Edmundą Pupinį

  Vakar, spalio 23 dieną, mūsų šalies piliečiai dalyvavo Seimo rinkimų antrajame ture. Utenos rinkimų apygardoje Nr. 51 rinkėjų aktyvumas buvo mažesnis ir siekė beveik 42 proc. nei pirmajame ture (53,11 proc.). 30-yje rinkimų apylinkių sulaukta 14 912 rinkėjų.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:57
Vakar apsilankė:11231
Šią savaitę apsilankė:35303
Šį mėnesį apsilankė:120556
Viso (nuo 2015-02-16):9644314
Šiuo metu naršo:
63
2019-02-23
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!