Spausdinti šį puslapį
2018 rugpjūčio 21, Antradienis 12:00

Prireiks kantrybės: darbai Aušros gatvėje dar tik įpusėjo

Prireiks kantrybės: darbai Aušros gatvėje dar tik įpusėjo

Dėl vykdomų projekto „Paviršinių nuotekų tinklų ir jiems priklausančios infrastruktūros rekonstrukcija ir plėtra Utenos mieste“ veiklų jau tris mėnesius – nuo gegužės 21 dienos – draudžiamas transporto priemonių eismas dalyje Aušros gatvės, tad vairuotojai priversti apsišarvuoti kantrybe ir atidžiau planuoti savo maršrutą.

Portalas udiena.lt informuoja, kad šiuo metu beliko uždaryta nedidelė minėtos gatvės atkarpa šalia prekybos centro „Maxima“, tačiau patekti į parduotuvės automobilių stovėjimo aikštelę galima važiuojant tiek nuo Aukštakalnio, tiek nuo Utenos kultūros centro pusės. Kurį laiką dėl vykdomų darbų buvo užtverta ir nuo „Maximos“ link Dauniškio gimnazijos vedanti Aušros gatvės dalis, tačiau, anot darbininkų, dabar gyventojai ja gali važinėtis į sveikatą – darbai baigti.

Kaip portalui udiena.lt teigė Aušros gatvėje plušantys darbininkai, paviršinių nuotekų tinklų ir jiems priklausančios infrastruktūros bei plėtros darbus planuojama baigti iki rugsėjo 1 dienos, tačiau džiaugtis dar per anksti, mat iki numatomos minėtos gatvės rekonstrukcijos dar būtina atnaujinti vandentiekio bei kanalizacijos trasas.

Laikraščio „Utenos diena“ inf., Deimantės Kazokaitės nuotr.

 

 

 

 

Paveikslėlių galerija

Susiję įrašai (pagal žymę)

traffix.lt