Valdovų rūmuose apdovanoti šalies šimtukininkai, tarp jų – ir uteniškis
AktualijosValdovų rūmuose apdovanoti šalies šimtukininkai, tarp jų – ir uteniškis
2018 rugpjūčio 01, Trečiadienis 13:43

Valdovų rūmuose apdovanoti šalies šimtukininkai, tarp jų – ir uteniškis

Valdovų rūmuose apdovanoti šalies šimtukininkai, tarp jų – ir uteniškis

Paskutinę liepos dieną Valdovų rūmuose pagerbti sėkmingiausiai valstybinius brandos egzaminus išlaikę abiturientai, profesinio mokymo įstaigų ir tarptautinio bakalaureato absolventai. Abiturientus pasveikino Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis ir švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė.

„Šimtukai vainikuoja ilgametį darbą ir gebėjimą siekti ambicingų tikslų. Džiaugiuosi galėdama pasveikinti ne tik šimtukininkus, bet ir jų mokytojus ir tėvus, kurie neabejotinai prisidėjo prie abiturientų pasiekimų. Linkiu, kad puikūs egzaminų rezultatai tiestų kelią į sėkmingą ateitį, – sakė švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė. – Šimtukai randasi visur, kur yra gabių, motyvuotų, darbščių jaunų žmonių – rezultatai rodo, kad jų yra visoje Lietuvoje."

Lyginant su praėjusiais metais, šimto balų įvertinimus gavusių abiturientų skaičius šoktelėjo: 2017 metais 1 733 mokiniai gavo 2 321 šimto balų įvertinimą, šiemet net 1 933 mokiniai iš viso gavo 2 424 šimtukus. 289 abiturientai gavo po du šimto balų įvertinimus, 17 mokinių – po keturis šimtukus ir 76 mokiniai gavo po tris šimto balų įvertinimus. Labiausiai sėkmė nusišypsojo Vilniaus Gabijos gimnazijos abiturientei Rūtai Leiputei, gavusiai penkis šimtukus. Bent po vienas šimto balų įvertinimas gautas 56 savivaldybėse iš 60.
Į pagerbimo ceremoniją Valdovų rūmuose pakviesti 10 geriausiai profesinio mokymo kvalifikacijos egzaminus išlaikiusių profesinio mokymo įstaigų absolventų (kurių brandos egzaminų rezultatai taip pat geri), 4 tarptautinio bakalaureato programą geriausiai baigusieji abiturientai ir 108 mokiniai, iš trijų ar daugiau valstybinių brandos egzaminų gavę šimto balų įvertinimus. Abiturientai, gavę vieną ar du šimto balų įvertinimus, pagerbiami savo savivaldybėse.
Tarp Valdovų rūmuose pagerbtų gabiausių šių metų bendrojo lavinimo mokyklų abiturientų buvo ir uteniškis Adolfo Šapokos gimnazijos abiturientas Augustas Žvirblis. Jis vienintelis Utenos rajone susižėrė net tris šimtukus ir pelnė aukščiausius įvertinimus iš matematikos, anglų kalbos ir istorijos.

Laikraščio „Utenos diena" ir Švietimo ir mokslo ministerijos inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

  • Šiais metais gausiai užderėjo šimtukų derlius

    Penktadienį Utenos rajono savivaldybės administracijos salėje buvo juntamas jaunatviškas šurmulys, skambėjo sveikinimo žodžiai su palinkėjimais pasilikti čia, gimtojoje šalyje, buvo dalijamos padėkos už ypač gerus mokslo pasiekimo rezultatus. Šiais metais mūsų rajone šimtukininkų kaip niekad daug: jų turime net 18, o šimtukų iš įvairių mokomųjų dalykų surinkta net 23. Tokiais puikiais rezultatais pasidžiaugė ir rajono valdžia, ir Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos bei Dauniškio gimnazijos vadovai.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:2233
Vakar apsilankė:6747
Šią savaitę apsilankė:36210
Šį mėnesį apsilankė:246785
Viso (nuo 2015-02-16):12598219
Šiuo metu naršo:
68
2020-02-28
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!